22 Mayıs 2010, Cumartesi 12:36:43

SHYO öğrencilerinin mezuniyet balosu yapıldı

Eskişehir Anadolu Üniversitesi (AÜ) Sivil Havacılık Yüksekokulu'nun (SHYO) mezuniyet balosu gerçekleştirildi.
  • Bizleri bu gecede birlik beraberlik içinde olmamızı sağlayan bu gecenın olmasında çalışan tum yıllık komıtedeki arkadaslarımıza basta ögrencı temsılcımıze ve tum yılkom ekıbıne ve yılkom danısman hocamıza cok tesekkur ederız.Herkese tesekkurler...
  • Kardesım bu bolumlerde okuyanlar tek bir işte gorev yapmamaktadırlar.Heleki bu donem için konusmak gerekırse ucak govde motor bakım yanı B1 lısanslı teknısyenler tercıh sebebıdır.5 sene sonra ne olur bellı olmaz ancak sadece bu okulda okuyanlar teknısyen degıl aynı zamanda muhendıs aynı zamanda sırketlere yonetıcı genel mudur teknık mudur gıbı pozısyonlarda calışmaktadırlar bana kalırsa su anda unıversıtelerdekı bolumler arasında shyo lardakı bolumlerde kendını ne kadar ıyı yetıstırırsen o kadar ıyı yere gelme sansı cok yuksek tabı bazı yerlerde torpıllıler onunu tıkar ama hersey ınsanın kendısınde bıter unutma...
  • merhaba arkadaşlar.. ben bu sene shyo uçak gövde motr bölümünü tercih ettim ve şuan ing hazırlık okumaktayım. daha yolun basındayım ve ıstersem bolum degıstırme sansım var. Yorumlardanda anladıgım kadarıyla cok lanet bı bolm. Sizce benım bu bolumde kalmamı saglıcak en gusel avantaj nedır? bırazda ısın ıyı yanlarından bahsedermısnz ? mesela mevzun olduktan sonra teknısyen maasları ortalama ne kdr oluyo yada ıs okuldakı ogretılenlerle paralel mı ? ing ne kdr önemli vs.. şimdiden teşekkür ederim.
  • çok güzel bir geceydi. bu geceyi düzenleyen arkadaşlarıma, öğremenlerime ve sponsor firmalara teşekkür ederim. başarı herkesin avuçları içindedir.

Dedepark Hotel'de düzenlenen 2010 mezuniyet balosunda konuşan Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Naci Gündoğan, Sivil Havacılık Yüksekokulu'nun, Türkiye'deki havacılık sektörünün önde gelen kurumlarından biri olduğunu belirterek, "Sivil Havacılık Yüksekokulu öğrencileri üniversiteye giriş sınavının en başarılı öğrencileri arasından seçiliyor. Öğrencilerimiz üniversitede seçkin eğitim alıyor ve mezun olduktan sonra da havacılık sektöründeki en iyi yerlerde görev alıyor.

 Öğrencilerimizin Türkiye'nin havacılık sektöründe iyi bir konumda olmaları bizim için gurur verici bir durum. Özellikle Havacılık Yüksekokulu AÜ'nün en başarılı ve seçkin okullarından biridir. Mezun olan arkadaşlarımdan önemli ricam, üniversiteyle ilişkinizi koparmayın, üniversitenin kapısı her zaman size açık. Önümüzdeki dönemde Sivil Havacılık Yüksekokulu'na yeni yatırımlar yapmayı planlıyoruz. Bunun ile ilgili proje çalışmalarımız var" dedi.

Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Mustafa Cavcar da, bugüne kadar 2 bin 200 mezun verdiklerini ifade etti.

Mezun öğrenciler adına konuşan Gülay Bakkalcı ise, üniversite eğitimleri süresinde hayatlarına ve mesleklerine ışık tutacak bilgilerle donatıldıklarını kaydetti.

86 mezun öğrencinin katıldığı baloda, programı düzenleyen gençlere yetkililer ve sponsor firma temsilcileri tarafından birer maket uçak hediye edildi.
 

SHYO öğrencilerinin mezuniyet balosu yapıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 8 yıl önce
Bizleri bu gecede birlik beraberlik içinde olmamızı sağlayan bu gecenın olmasında çalışan tum yıllık komıtedeki arkadaslarımıza basta ögrencı temsılcımıze ve tum yılkom ekıbıne ve yılkom danısman hocamıza cok tesekkur ederız.Herkese tesekkurler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kardesım bu bolumlerde okuyanlar tek bir işte gorev yapmamaktadırlar.Heleki bu donem için konusmak gerekırse ucak govde motor bakım yanı B1 lısanslı teknısyenler tercıh sebebıdır.5 sene sonra ne olur bellı olmaz ancak sadece bu okulda okuyanlar teknısyen degıl aynı zamanda muhendıs aynı zamanda sırketlere yonetıcı genel mudur teknık mudur gıbı pozısyonlarda calışmaktadırlar bana kalırsa su anda unıversıtelerdekı bolumler arasında shyo lardakı bolumlerde kendını ne kadar ıyı yetıstırırsen o kadar ıyı yere gelme sansı cok yuksek tabı bazı yerlerde torpıllıler onunu tıkar ama hersey ınsanın kendısınde bıter unutma...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
merhaba arkadaşlar.. ben bu sene shyo uçak gövde motr bölümünü tercih ettim ve şuan ing hazırlık okumaktayım. daha yolun basındayım ve ıstersem bolum degıstırme sansım var. Yorumlardanda anladıgım kadarıyla cok lanet bı bolm. Sizce benım bu bolumde kalmamı saglıcak en gusel avantaj nedır? bırazda ısın ıyı yanlarından bahsedermısnz ? mesela mevzun olduktan sonra teknısyen maasları ortalama ne kdr oluyo yada ıs okuldakı ogretılenlerle paralel mı ? ing ne kdr önemli vs.. şimdiden teşekkür ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
çok güzel bir geceydi. bu geceyi düzenleyen arkadaşlarıma, öğremenlerime ve sponsor firmalara teşekkür ederim. başarı herkesin avuçları içindedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000