26 Haziran 2010, Cumartesi 12:47:59

Eskişehir Havaalanı'nda çalışmalar ne zaman bitecek?

Anadolu Üniversitesi Havaalanı Pisti uzatma ve genişletme çalışmalarının Kasım ayında tamamlanacağı öğrenildi.
  • Diyarbakıra gitmek için bir çok zorluga katlaniyoruz ne olur Eskişehirden haftada bir günde olsa uçak kalksa Eskişehirli olarak hava alanımizin olmayışı beni üzüyor
  • Hic degilse gunde 1sefer karsilikli olsun
  • Eskişehir İzmir arası uçak seferleri neden yok???? gelişmiş iki şehir arasında uçak olmaması çok garip, bir Eskişehirli olarak gerçekten üzülüyorum acaba programlarında varmı? bilgi verirseniz çok sevineceğim :))
  • neden izmir eskişehir arası uçak yok. herzaman olmasa bile bazı günler veya haftasonu bari olsun okadar gelişmiş iki şehir arası uçak yok tuhaf bişey.

Deplase sorunu

Anadolu Üniversitesi Havaalanı pistine büyük uçakların inebilmesi için başlatılan genişletme ve uzatma çalışmaları deplase sorununun çözülmesinden sonra hızlandı.

3 bin metre olacak

Yetkililer pistin Kasım ayı sonunda tamamlanacağını belirtti. Anadolu Üniversitesi pisti uzunluğu 2500 metreden 3 bin metreye, genişliği 30 metreden 45 metreye çıkartılacak. (Sakarya)
 

Eskişehir Havaalanı'nda çalışmalar ne zaman bitecek?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Birgül ~ 9 ay önce
Diyarbakıra gitmek için bir çok zorluga katlaniyoruz ne olur Eskişehirden haftada bir günde olsa uçak kalksa Eskişehirli olarak hava alanımizin olmayışı beni üzüyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
es es ~ 4 yıl önce
Hic degilse gunde 1sefer karsilikli olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Eskişehir İzmir arası uçak seferleri neden yok???? gelişmiş iki şehir arasında uçak olmaması çok garip, bir Eskişehirli olarak gerçekten üzülüyorum acaba programlarında varmı? bilgi verirseniz çok sevineceğim :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
neden izmir eskişehir arası uçak yok. herzaman olmasa bile bazı günler veya haftasonu bari olsun okadar gelişmiş iki şehir arası uçak yok tuhaf bişey.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000