21 Şubat 2015, Cumartesi 22:48:28

ERHAN MENSİZ HAYATINI KAYBETTİ

Milas-Bodrum Havalimanı Baş Müdür Yardımcısı Erhan Mensiz hayatını kaybetti.
  • Allah rahmet eylesin. çok iyi bir insandı. herkesin yardımına koşan, dertleriyle dertlenen bir abimizdi. Allah ailesine sabırlar versin.
  • Allah rahmet eylesin
  • Allah rahmet eylesın mekanı cennet olsun selcuk akcakaya aır kargo
  • SEVGİLİ ARKADAŞİM A SONSUZ RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞŞAGLIGI DİLİYORUM YOLLARIN HEP AÇIK IŞIKLARLA DOLSUN SENİ TOPRAGA VERİRKEN BİLE GÜLEN YÜZÜN HEP AKLIMDA HAKAN LEVENT SUNGUROGLU BODRUM

Milas-Bodrum Havalimanı Başmüdür Yardımcısı Erhan Mensiz, tedavi gördüğü Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde bugün hayata veda etti.

Cenazesi Muğla'nın Ortaca ilçesindeki Merkez Camii'nde ikindi namazını müteakip Ortaca Merkez Mezarlığı'nda 22 Şubat Pazar günü defnedilecek.

Erhan Mensiz, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Meslek Yüksekokulu ile başlayan havacılık serüveni Dalaman Havalimanı hava trafik kontrol merkezinde resmileşmiş, Dalaman'da uzun yıllar hizmet verdikten sonra Edremit Meydan Müdürlüğü ve Milas Bodrum Havalimanı Başmüdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.  Mensiz, evli ve bir kız çocuğu babasıydı.

AirportHaber olarak Merhum Erhan Mensiz'e Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

ERHAN MENSİZ HAYATINI KAYBETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

hk ~ 2 yıl önce
Allah rahmet eylesin. çok iyi bir insandı. herkesin yardımına koşan, dertleriyle dertlenen bir abimizdi. Allah ailesine sabırlar versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 2 yıl önce
Allah rahmet eylesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 2 yıl önce
Allah rahmet eylesın mekanı cennet olsun selcuk akcakaya aır kargo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
RAHAT UYU ~ 2 yıl önce
SEVGİLİ ARKADAŞİM A SONSUZ RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞŞAGLIGI DİLİYORUM YOLLARIN HEP AÇIK IŞIKLARLA DOLSUN SENİ TOPRAGA VERİRKEN BİLE GÜLEN YÜZÜN HEP AKLIMDA HAKAN LEVENT SUNGUROGLU BODRUM

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000