22 Ocak 2009, Perşembe 08:19:24

Anadolu Üniversitesi SHYO çok iddialı

Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Cavcar, Sivil Havacılık Yüksekokulu’nun verdiği pilotaj eğitimiyle kendini tüm dünyaya kanıtladığını ve bir dünya markası haline geleceğini söyledi.
  • bu kuruluşun hiçbir şeyine inanmıyorum yukarıda yazılanlar gerçeği yansıtmıyor. siz önce şu shy-66 lisansı için sınav yapanları ve soruları düzeltin. bu cevabı ve kaynağı olmayan soruları nereden buluyorsunuz. bu sınav işini rant haline dönüştürmüşsünüz. insanlar modül sınavından geçene kadar aynı kuruluşta sınava girmek zorundalar bu fırsatı çok iyi değerlendiriyorlar. orada yapılan sınavları hiç kimseye tavsiye etmiyorum bu adamlara parmağını verenler kolunu kaptırıryorlar. siz siz olun bu kuruluşta sakın ha sınava girmeyim benim ağzım çok yandı. adamlar kasıntımı kasıntı kendilerine hiçbirşey soramıyorsunuz. şikayetiniz varsa parayı yatırın cevaplarınızı inceleyelim diyorlar.
  • Anadolu üniveristesinde yapılan shy-66 lisans sınavlarından şikayetçiyim. böyle olduğunu bilseydim bu sınavlara anadolu üniveristesinde girmezdim. sorular ve cevapları hiçbiryerde bulunmuyor. cevapları çelişkişi. sınava girenlerin 75 alamayıp kalması için özen gösteriyorlar. hiçbir şikayeti kabul etmiyorlar. bu kuruluşa parmağını veren kolunu kpatırıyor. hani kalınca aynı yerde tekrar sınava girme zorunluluğu varya bunu rant haline dönüştürmüşler. kendi öğrencilerini ayrı yerde sınav yapıyorlar. bu kuruluştan ve çalışanlarından nefret ediyorum ekmeğimizle ve istikbalimizle oynuyorlar
  • KaptanPilot arkadışam çok teşekkür ederim o raketler masalar ve pinpon topları ne emekler verilerek alındı. Gerçekten pilotaj camiasının gerek dayanışma gerek işbirliği ve gerekse sosyo ekonomik durumunun üstün olmasından dolayı bu iş başarıyla gerçekleştirlmiştir.Şimdi de RenKli pinpon topu için elele verildi.Bundan da yüzümüzün akıyla çıkacağımıza inanıyoruz.
  • Rumuz rumuzlu arkadasım, çok iyi bir konuya değinmişsin bizde pilotaj öğrencileri olarak bu konuyu konuşmak istiyorduk uzun zamandır. Sözü geçen 4 raket 2 pinpon topu ve 2 pinpon masası aslında bizim, bu arada bilardo masasınında bizim olduğunu belirtmek isterim, aksi olmadığı sürece bizimde sizinle hiç bir sorunumuz yok. Saygılar...

Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Cavcar, yüksekokulun sadece pilot yetiştirmediğine dikkat çekerek, aynı zamanda topluma da önemli katkılar sağladığını kaydetti.

Anadolu Üniversitesi tarafından işletilen havaalanının ulusal ve uluslararası taşımacılık alanında seferlere açık olduğunu belirten Prof. Dr. Cavcar, “Türk Hava Yolları, haftanın altı günü toplam dokuz İstanbul seferi, Brüksel Havayolları ise haftada bir gün Brüksel seferi yapıyor ve bu sayede Eskişehir’in sosyal ve ekonomik gelişimine de önemli bir katkı sağlanıyor” dedi.

Anadolu Üniversitesi SHYO çok iddialı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (61)

teknisyen ~ 6 yıl önce
bu kuruluşun hiçbir şeyine inanmıyorum yukarıda yazılanlar gerçeği yansıtmıyor. siz önce şu shy-66 lisansı için sınav yapanları ve soruları düzeltin. bu cevabı ve kaynağı olmayan soruları nereden buluyorsunuz. bu sınav işini rant haline dönüştürmüşsünüz. insanlar modül sınavından geçene kadar aynı kuruluşta sınava girmek zorundalar bu fırsatı çok iyi değerlendiriyorlar. orada yapılan sınavları hiç kimseye tavsiye etmiyorum bu adamlara parmağını verenler kolunu kaptırıryorlar. siz siz olun bu kuruluşta sakın ha sınava girmeyim benim ağzım çok yandı. adamlar kasıntımı kasıntı kendilerine hiçbirşey soramıyorsunuz. şikayetiniz varsa parayı yatırın cevaplarınızı inceleyelim diyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Anadolu üniveristesinde yapılan shy-66 lisans sınavlarından şikayetçiyim. böyle olduğunu bilseydim bu sınavlara anadolu üniveristesinde girmezdim. sorular ve cevapları hiçbiryerde bulunmuyor. cevapları çelişkişi. sınava girenlerin 75 alamayıp kalması için özen gösteriyorlar. hiçbir şikayeti kabul etmiyorlar. bu kuruluşa parmağını veren kolunu kpatırıyor. hani kalınca aynı yerde tekrar sınava girme zorunluluğu varya bunu rant haline dönüştürmüşler. kendi öğrencilerini ayrı yerde sınav yapıyorlar. bu kuruluştan ve çalışanlarından nefret ediyorum ekmeğimizle ve istikbalimizle oynuyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pin ~ 9 yıl önce
KaptanPilot arkadışam çok teşekkür ederim o raketler masalar ve pinpon topları ne emekler verilerek alındı. Gerçekten pilotaj camiasının gerek dayanışma gerek işbirliği ve gerekse sosyo ekonomik durumunun üstün olmasından dolayı bu iş başarıyla gerçekleştirlmiştir.Şimdi de RenKli pinpon topu için elele verildi.Bundan da yüzümüzün akıyla çıkacağımıza inanıyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KaptanPilot ~ 9 yıl önce
Rumuz rumuzlu arkadasım, çok iyi bir konuya değinmişsin bizde pilotaj öğrencileri olarak bu konuyu konuşmak istiyorduk uzun zamandır. Sözü geçen 4 raket 2 pinpon topu ve 2 pinpon masası aslında bizim, bu arada bilardo masasınında bizim olduğunu belirtmek isterim, aksi olmadığı sürece bizimde sizinle hiç bir sorunumuz yok. Saygılar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000