29 Kasım 2015, Pazar 12:15:58

Kokpit camı çatlayınca Londra'ya divert etti

American Airlines'ın İtalya'nın Milano kentinden Amerika Birleşik Devletleri'nin New York kentine gidecek uçağı, havadayken kokpit camı çatladı. Uçak İngiltere'ye divert etti.
  • Serkan. Eger sen havaci isen. Ve bu dunyada sunuda bil Havacilik ingilizcedir. Ingilizce bilmiyorsan. Hava sirketinde calisman. Sakincali. Bir kere ingilizce duya lisani ister istemez ingilizcenin onunde. Egileceksin . Kusura bakma Nasilki. Demligin. Burnu. Nekadar. Yuksek olursaolsun bardagin onunde egilmege mahkumdur . Bu bukadar. Haberin olsun.
  • aynam gibi gözüküyor nasilda benzerlik var.. cirkinligim Batsın
  • cam param parca olmus
  • Haberdeki tweette yazar ne demek istemis?

Amerikalı havayolu şirketi American Airlines'ın AA199 sefer sayısı ile dün gerçekleştirilen İtalya-New York seferinde uçağın kokpit camı çatladı.

American Airlines'ın Boeing B767-300ER tipi uçağı, İtalya'nın Milano kentindeki Malpensa Havalimanı'ndan New York'a gitmek üzere havalandı. 

Fransa'nın Paris kenti üzerinde kokpit camı çatlayan uçak, İngiltere'nin başkenti Londra'daki Heathrow Havalimanı'na divert etti. Kokpit camının neden çatladığı araştırılırken, sefer iptal edildi. 

Kokpit camının fotoğrafını ise @JackHudock isimli Twitter kullanıcısı "'I was on the flight. Textbook emergency landing. I was working crew. Not pilot though" diyerek paylaştı.

Kokpit camı çatlayınca Londra'ya divert etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Hawaii ~ 3 yıl önce
Serkan. Eger sen havaci isen. Ve bu dunyada sunuda bil Havacilik ingilizcedir. Ingilizce bilmiyorsan. Hava sirketinde calisman. Sakincali. Bir kere ingilizce duya lisani ister istemez ingilizcenin onunde. Egileceksin . Kusura bakma Nasilki. Demligin. Burnu. Nekadar. Yuksek olursaolsun bardagin onunde egilmege mahkumdur . Bu bukadar. Haberin olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hebele gubele ~ 3 yıl önce
Bu ingilizce nasıl söyleniyor. Sende Türkçe yok ondan sordum
m ~ 3 yıl önce
aynam gibi gözüküyor nasilda benzerlik var.. cirkinligim Batsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
b ~ 3 yıl önce
cam param parca olmus

Yanıtla

Kalan karakter 1000
O nasil ing? ~ 3 yıl önce
Haberdeki tweette yazar ne demek istemis?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000