08 Aralık 2011, Perşembe 16:40:47

"İNCELİKTEN YOKSUN VE KİRLİ UÇAKLAR"

Uçuş görevlilerinin ikazına rağmen cep telefonunu kapatmadığı için American Airlines'a ait uçaktan atılan Hollywood yıldızı Alec Baldwin, kendisiyle aynı uçakta seyahat eden yolculardan özür diledi...
  • Bizim Thyde ise 45 yaşına geleni hemen göndermeye bakıyor !
  • İşte bu tip terbiyesiz insanların mevkiine bakılmaksızın kara liste alınmalı ve bilet satılmamalı , hayret ya uçuş görevlisinden özür dilememiş , başka bir uçakta içecek yiyecek servisine nasıl güvenecek o zaman.
  • ''1950'lerin Katolik okullarındaki beden öğretmenlerinin uçuş görevlisi olarak iş bulduğu yer'' olarak tanımlamıştı.kesinlikle doğru kıyak bir uçuşsa 10 kişilik ekipte 65 üstü en az 7 ila 8 kisi olur. Bunların kiloları epey fazladır kulakları duymaz gözleri az görür . 25 sene üstü kıdem olanlarda saatlik ücret 70 dolar civarındadır.AA in kötü durumda olmasının en büyük nedenlerinden biri de onlardır.
Cep telefonunda oynadığı ''Words With Friends'' kelime oyununa olan tutkusu nedeniyle telefonunu kapatmayı reddeden ve görevlilerce uçaktan indirilen Baldwin, internette yayınladığı mesajında uçuşun gecikmesine sebep olan davranışından ötürü yolculardan özür diledi.
 
Baldwin'in mesajında, havayolu şirketi ve tartıştığı uçuş görevlisine yönelik herhangi bir özür ifadesi ise yer almadı.
 
Ünlü aktör, olayın ardından sosyal paylaşım sitesi twitter'da yaptığı yorumlarda havayoluyla seyahatin artık ''incelikten yoksun'' bir yolculuk türü haline geldiğini belirtmiş, ''kirli uçaklar ve yenmeyecek kadar kötü yemeklere'' dikkati çekmişti.
 
Tartıştığı uçuş görevlisiyle de dalga geçen Baldwin, uçağından atıldığı havayolu şirketini ''1950'lerin Katolik okullarındaki beden öğretmenlerinin uçuş görevlisi olarak iş bulduğu yer'' olarak tanımlamıştı.
 
Olaydan sonra ''yolcu mahremiyeti'' ilkesi nedeniyle Baldwin'in adını gizli tutan American Airlines ise, Baldwin'in twitter'daki açıklamalarının ardından, ''fazlasıyla gürültü koparan ve federal havacılık kurallarına uymayı reddeden yolcunun'' uçuş mürettebatına son derece kaba davrandığını ve hakaret ettiğini açıkladı. (Zaman)
"İNCELİKTEN YOKSUN VE KİRLİ UÇAKLAR"

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
Bizim Thyde ise 45 yaşına geleni hemen göndermeye bakıyor !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
İşte bu tip terbiyesiz insanların mevkiine bakılmaksızın kara liste alınmalı ve bilet satılmamalı , hayret ya uçuş görevlisinden özür dilememiş , başka bir uçakta içecek yiyecek servisine nasıl güvenecek o zaman.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
''1950'lerin Katolik okullarındaki beden öğretmenlerinin uçuş görevlisi olarak iş bulduğu yer'' olarak tanımlamıştı.kesinlikle doğru kıyak bir uçuşsa 10 kişilik ekipte 65 üstü en az 7 ila 8 kisi olur. Bunların kiloları epey fazladır kulakları duymaz gözleri az görür . 25 sene üstü kıdem olanlarda saatlik ücret 70 dolar civarındadır.AA in kötü durumda olmasının en büyük nedenlerinden biri de onlardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000