27 Ağustos 2010, Cuma 12:31:43

FAA'DAN REKOR CEZA!

Federal Havacılık İdaresi(FAA) American Airlines'a bakım ihlalleri nedeniyle 24.2 milyon dolar ceza kesti.
  • bilmeden ötenlere thyye ne kadar ceza kesmiş shgm araştırın bulamazsanız geri gelin ben söyleyim
  • Gerçekten sıktı ama! Yok badem bıyıkmış yok bilmem ne. AYrıca o badem bıyık dediğiniz dini bir sünnettir. Ben bıyıktan nefret ederim ama inanışlara da saygı gösteririm. Sizin ruhunuzu şeytan ele geçirmiş olabilir ama ben her dine saygılıyım. Eğer aşağılamak isterseniz her dinde aşağılayacak malzeme bulabilirsiniz ama islam düşmanlığınızı bu güzel havacılık sitesinde artık KUSMAYINIZ! Sizin derdiniz ne AKP ile, ne de cemaatler ile, siz din düşmanısınız ve en küçük malzemeyi burada kullanıyorsunuz. Yorum yapacaksanız havacılık yorumu yapın. Bu güzelim siteyi de yorumlarınızla pisletmeyin. Bu siteyi geçen sene keşfettim, mutlaka her gün girer okurum ama yok THY yok badem bıyık, yok AKP, yok cemaat, yok pistte deve! YETER ARTIK, BIKTI HERKES!..
  • daha çok para ödediler. Ama daha da kötü olabilirdi.
  • ya bu THY ile ne alıp veremediğiniz var anlamıyorum.bu kadar çok gelişme göstermesi mi sizi rahatsız ediyor.bu sitedeki her haberin yorumlarında illa bi THY düşmanlığı var.ayrıca her haberi hemen yok hükümet yok cemaate geydirmeye çalışan gerilerde var.cemaat aşağı cemaat yukarı sıktı artık gerçekten!
Bugüne kadar verilmiş en büyük cezaya neden olan olay, American Airlines'ın iki sene önce MD80 tipi uçaklarında teknik bakım standartına uygulanmadığının farkedilmesiyle başladı. İhlal nedeniyle 2008 yılında 300 adet uçağa uçuş yasağı getirilmiş, American Airlines 300.000 yolcunun uçamayarak mağdur olduğunu ifade ederek, otoriteye dava açmıştı. Sonuçlanan dava sonrası çıkan karar American Airlines'ın ciddi bir cezaya çarptırılmasına neden oldu.

FAA tarafından 24.2 milyon dolar ceza ödemesine karar verilirken, 30 günlük bir süreç içerisinde itiraz hakkı bulunan American Airlines'ın karara itiraz edip etmeyeceği bilinmiyor...
 
Amerika Ulaştırma Bakanı Ray LaHood verilen cezanın ardından yaptığı açıklamada "Kurallar ortada kimsenin insan sağlığını tehlikeye atmaya hakkı yok! Uçuş emniyeti herşeyin üzerindedir" diyerek olayın önemine dikkat çekti.
FAA'DAN REKOR CEZA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
bilmeden ötenlere thyye ne kadar ceza kesmiş shgm araştırın bulamazsanız geri gelin ben söyleyim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Gerçekten sıktı ama! Yok badem bıyıkmış yok bilmem ne. AYrıca o badem bıyık dediğiniz dini bir sünnettir. Ben bıyıktan nefret ederim ama inanışlara da saygı gösteririm. Sizin ruhunuzu şeytan ele geçirmiş olabilir ama ben her dine saygılıyım. Eğer aşağılamak isterseniz her dinde aşağılayacak malzeme bulabilirsiniz ama islam düşmanlığınızı bu güzel havacılık sitesinde artık KUSMAYINIZ! Sizin derdiniz ne AKP ile, ne de cemaatler ile, siz din düşmanısınız ve en küçük malzemeyi burada kullanıyorsunuz. Yorum yapacaksanız havacılık yorumu yapın. Bu güzelim siteyi de yorumlarınızla pisletmeyin. Bu siteyi geçen sene keşfettim, mutlaka her gün girer okurum ama yok THY yok badem bıyık, yok AKP, yok cemaat, yok pistte deve! YETER ARTIK, BIKTI HERKES!..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
daha çok para ödediler. Ama daha da kötü olabilirdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ya bu THY ile ne alıp veremediğiniz var anlamıyorum.bu kadar çok gelişme göstermesi mi sizi rahatsız ediyor.bu sitedeki her haberin yorumlarında illa bi THY düşmanlığı var.ayrıca her haberi hemen yok hükümet yok cemaate geydirmeye çalışan gerilerde var.cemaat aşağı cemaat yukarı sıktı artık gerçekten!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000