17 Şubat 2016, Çarşamba 14:54:08

Amerika'da iki B737 tipi uçak çarpıştı

Amerika Birleşik Devletleri'nin Detroit kentinde American Airlines'a ait B737-800 tipi uçak, Southwest Airlines'ın Boeing B737 tipi uçağına çarptı.
  • Pilotlar yabancıymış:)
  • hem winlet hem apu asker kokenliymis
  • Altında açıklamasını yaptım, sanırım dikkatli okumadınız. Ayrıca firma belirtmedim, TGS çalışanı değilim. Benim sevindim dediğim nokta burada herkes birbirine çamur atıyor, yurtdışında da böyle olaylar oluyor. Demek oluyor ki bu olaylar bize has değil. İkimizin ortak noktası ben de olaya kaza diyorum. Burada ne pilotu ne yer hizmetlerini ne kuleyi ne de teknik personeli suçlamıyorum. Sadece sizden de beklediğim herkesin birbirine saygı duyması. Bu arada şef veya üst yönetici değilim, siyaset de yapmıyorum. İnsanlık öldü, bir kürek toprak daha atmayalım diyorum. Saygılar.
  • Neden sevindigini. Hic anlamadim bu bir kazadir hepimizin basina gelir. Gelebilir demiyorum , yerdeki kazalar pilotla alakasi yok eger cokpitte pilot olsa dahi Yine yer hizmeti veren kisilerdendir, kusurabakmasin kimse ,aksi takdirde gelirim oraya. Ona gore, Buylegayrii ciddi. Calisilirsa. Kazalar olur, bu kosede devamli TGS de calisan kisiler . Ucret. Problemi . Yasiyorlar. Kardesim. Bir az. Allaha sukur edin , caniniz sag. Bir iste caisiyorsun. Elbete gunu birinde , layik olan ucreti alirsin .

American Airlines'ın AA1241 sefer sayılı Detroit-Dallas seferini gerçekleştirecek uçağı, taksi yaptığı sırada Southwes Airlines uçağına çarptı.

American Airlines uçağı, yolcu alımını tamamladıktan sonra pist başına gitmek için Detroit Metropolitan Wayne County Havalimanı'nda taksi yapmaya başladı.

Bu sırada taksi yolunda olan Southwest Airlines'a ait B737'nin yatay stabilizesinin sol tarafına, American Airlines'a ait B737'nin sağ kanadı çarptı.

Amerika'da iki B737 tipi uçak çarpıştı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Dikkat ~ 2 yıl önce
Pilotlar yabancıymış:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
asker kadar ~ 2 yıl önce
hem winlet hem apu asker kokenliymis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Siyasete cevap ~ 2 yıl önce
Altında açıklamasını yaptım, sanırım dikkatli okumadınız. Ayrıca firma belirtmedim, TGS çalışanı değilim. Benim sevindim dediğim nokta burada herkes birbirine çamur atıyor, yurtdışında da böyle olaylar oluyor. Demek oluyor ki bu olaylar bize has değil. İkimizin ortak noktası ben de olaya kaza diyorum. Burada ne pilotu ne yer hizmetlerini ne kuleyi ne de teknik personeli suçlamıyorum. Sadece sizden de beklediğim herkesin birbirine saygı duyması. Bu arada şef veya üst yönetici değilim, siyaset de yapmıyorum. İnsanlık öldü, bir kürek toprak daha atmayalım diyorum. Saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Siyaset ~ 2 yıl önce
Neden sevindigini. Hic anlamadim bu bir kazadir hepimizin basina gelir. Gelebilir demiyorum , yerdeki kazalar pilotla alakasi yok eger cokpitte pilot olsa dahi Yine yer hizmeti veren kisilerdendir, kusurabakmasin kimse ,aksi takdirde gelirim oraya. Ona gore, Buylegayrii ciddi. Calisilirsa. Kazalar olur, bu kosede devamli TGS de calisan kisiler . Ucret. Problemi . Yasiyorlar. Kardesim. Bir az. Allaha sukur edin , caniniz sag. Bir iste caisiyorsun. Elbete gunu birinde , layik olan ucreti alirsin .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Navıgasyon aleti geldi ~ 2 yıl önce
Ahahah yine geldi navıgasyon aleti kılıklı herif

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000