05 Haziran 2008, Perşembe 07:30:21

Alitalia ile 99 Euro'ya Venedik

İtalyan Havayolları Alitalia, "İtalya'yı Yaşa" sloganı ile indirimli bilet kampanyasını sürdürüyor.

İtalyan Havayolları Alitalia, "İtalya'yı Yaşa" sloganı ile indirimli bilet kampanyasını sürdürüyor. Şu anda dünyada 83 noktadan günde 630 uçuş gerçekleştiren Alitalia, Venedik'e 99, Bologna'ya 159, Floransa, Roma, Milano, Palermo ve Catania'ya 209 Euro'dan başlayan fiyatlarla uçuruyor.

Alitalia Türkiye ve Orta Asya Genel Müdürü Ali Tümay, şirketin Türkiye'ye verdiği önemin her geçen gün arttığını söyledi. Türkiye - İtalya hattında haftada toplam 21 direkt uçuş hizmeti veren Alitalia, 1 Haziran'dan itibaren haftada 5 gün de İstanbul'dan Roma bağlantılı Los Angeles uçuşu başlattı.

"Alitalia Istanbul - Roma hattında hergün karşılıklı 2 uçuş ile hizmet vermekte, ve geniş uçuş ağını kullanarak Uluslararası ve Kıtalararası uçuş noktalarına ayni gün içinde bağlantı sağlamaktadır. Istanbul - Roma uçuşları sabah 06.05 ve öğlen 14.25 de, Roma - İstanbul uçuşları ise sabah 10.05 ve akşam 21.30 da gerçekleşmektedir.

Yolcular Istanbul'dan kolay ve hızlı bağlantılarla İtalya'nın 23 güzel şehrine ulaşabileceği gibi, Barcelona, Nice, Berlin, Amsterdam, Casablanca, New York, Miami, Buenos Aires gibi Avrupa'nın ve Dünya'nın birçok önemli iş ve turizm merkezlerine seyahat edebilirler.

Alitalia yılın ilk çeyreğinde, tüm uçuş ağının operasyonel güvenilirliği konusunda gözle görülür bir ilerleme kaydetti. Transfer noktasının, sorunsuz ve rahat bir şekilde gerçekleşen Milano'dan Roma'ya geçişi sonrasında da, uçuşların zamanında kalkış oranında güzel bir artış yakalandı. İstanbul - İtalya hattındaki uçuşların doluluk oranlarındaki beklenenin üzerindeki artış ta, üstlendiğimiz misyonun karşılığını almakta olduğumuzu doğrulamaktadır.

1 Haziran 2008 tarihinden itibaren yeni uçuş noktamız olan LOS ANGELES hattını hizmete açıyoruz. Aynı tarih itibariyle İstanbul'dan Los Angeles'a gidecek olan yolcular, haftanın 5 gün sabah 06.05 de kalkacak olan Roma bağlantı uçağını kullanarak, aynı gün içinde Los Angeles'e ulaşabileceklerdir.

Alitalia, uçuşlarının coğunu Roma'da yoğunlaştırmasına rağmen Milano Malpensa'ya direkt uçuşlarına da devam etmektedir. Istanbul - Milano akşam 18.55 de, Milano - İstanbul uçuşları ise öğlen 14.15 de gerçekleşmektedir. Şehir merkezine çok daha yakın olan Milano Linate havaalanını seçen yolcularımız ise, önce Roma aktarmasını ve sonrasında yarım saate bir gerçekleşen Roma - Milano (Linate) uçuşlarından birini kullanabilmektedir.

İtalya havaalanlarında yeni açılan ve yenilenen VIP salonları, yenilenen uçuş ağımızdaki gelişmeler ve hizmet kalitesinin artmasına verilen önem, uçuş güvenliği ve uçak bakımı gibi Havayolu'muzun kuvvetli olduğu konularda gösterilen hassasiyette eklenince Alitalia'nın deneyimini her zaman ayrıcalıklı kılmaktadır.

Bu yaz Alitalia, Türk yolcularını İtalya'nın en güzel şehirlerine en iyi fiyatlarla taşımayı sürdürecektir. Bir kaç örnek vermek gerekirse, Venedik € 99'dan, Bologna € 159'dan, Floransa, Roma, Milano, Palermo, Catania gibi daha birçok İtalya şehri € 209'dan başlayan fiyatlar satışa sunulmuştur."

Alitalia ile 99 Euro'ya Venedik

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000