01 Haziran 2009, Pazartesi 23:25:02

UMUDUN BİTTİĞİ ANLAR...

Dünya sivil havacılık tarihinde ender rastlanacak olan Air Fransa olayından sonra gözler arama çalışmalarından gelecek olan haberlere dikilmişken, yolcu yakınlarının Paris Charles de Gaulle Havalimanına akın etti.
  • bence pilotların kökenine bakmak lazım. acaba sivil kökenliler mi asker mi? eğer hava kuvvetlerindense okyanusa iniş yapmış olabilir, diye düşünüyorum.
  • Airbus a pilot düşmanı demiş. Boeing in üstüne yokmuş.. Bilmem neymiş... Amsterdam da Boeing in hatası resmen kanıtlandı. Daha gelmiş Boeing in üstüne yok falan diyor. Airbus teknoloji harikası ve pilot dostudur. Bilmeyenler bu konuda yazmasın.
  • Niye bulamıyorlar? Flight Plan belli, kaç saat sonra radar dan kaybolduğu belli, yani radar kontrol dan çıkıncaya kadar uçuş rotasından çıkmadığı da belli. Niye?
  • Airbuslarin hepsi pilot dusmani ucaklardir............. Ve airbus dokumentasyonu oyle yazilmistirki, herzaman kullanici hatali ciksin/olsun .............. dolayisiyla, ovgu yapmayalim,ABDyi sevmem ama Boeing"in ustune yok............. Asker.

Rio de Janeiro Havalimanından aldığı 216 yolcusu ile Paris'e hareket eden Air France Havayolları'na ait Airbus 330-200 tipi uçağın Brezilya'nın kuzeyinde Altas Okyanusu üzerinde kaybolmasının ardından uçakla ilgili henüz bir bulguya rastlanmadı.

Arama kurtarma çalışmaları devam ederken, uçağın düştüğüne kesin gözle bakılıyor. Fransa uçağın kazasından sonra çaresiz bir bekleyiş içine girerken, yolcu yakınlarının Paris Charles de Gaulle Havalimanı'nda objektiflere yansıyan görüntüleri umutların bittiğinin göstergesiydi adeta.

Yolcu yakınlarının teskin etmek oldukça güçtü. İşte Paris Charles de Gaulle Havalimanı'nda objektiflere yansıyan o görüntüler.

Umutlar Tükeniyor...

Umutlar Tükeniyor...

Umutlar Tükeniyor...

Umutlar Tükeniyor...

Umutlar Tükeniyor...

Umutlar Tükeniyor...

UMUDUN BİTTİĞİ ANLAR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 9 yıl önce
bence pilotların kökenine bakmak lazım. acaba sivil kökenliler mi asker mi? eğer hava kuvvetlerindense okyanusa iniş yapmış olabilir, diye düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Airbus a pilot düşmanı demiş. Boeing in üstüne yokmuş.. Bilmem neymiş... Amsterdam da Boeing in hatası resmen kanıtlandı. Daha gelmiş Boeing in üstüne yok falan diyor. Airbus teknoloji harikası ve pilot dostudur. Bilmeyenler bu konuda yazmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Niye bulamıyorlar? Flight Plan belli, kaç saat sonra radar dan kaybolduğu belli, yani radar kontrol dan çıkıncaya kadar uçuş rotasından çıkmadığı da belli. Niye?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Airbuslarin hepsi pilot dusmani ucaklardir............. Ve airbus dokumentasyonu oyle yazilmistirki, herzaman kullanici hatali ciksin/olsun .............. dolayisiyla, ovgu yapmayalim,ABDyi sevmem ama Boeing"in ustune yok............. Asker.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000