01 Haziran 2009, Pazartesi 17:34:10

PARİS'TE OLAY NASIL DUYURULDU?

İçinde bulunan 216 yolcu ve 12 mürettebatıyla Rio De Jenario-Paris seferini yaptığı sırada kaybolan Air France uçağı Paris Charles De Gaulle Havaalanı'ndaki bildoardlarda "gecikmeli" olara duyuruldu.
  • Ya 228 kisi kayip, bazilari cikip THY`ye yapilan haksizliklari yaziyor.Ben Avrupa`da yasiyorum, kimse THY`yi karalamadi, kac avrupa gazetesi, televizyonu izliyorsunuz ki boyle kesin ifadeler kullaniyorsunuz?Kimsenin THY`yi karaladigi yok,Her firsatta kininizi kusuyorsunuz.Insan olmus insan.Fransa`nin cokmu umrunda siz bassagligi dilemissiniz, dilememissiniz.Vicdaniniz oyle uygun goruyorsa dilemeyin, o sizin kulturunuzdur ama karalamayin.THY ucagi dustugunde butun avrupa buyuk harflerle yazdi pilot ve boing hatasi diye.Bende Fransizlari sevmem ama yerimi burasi, zamanimi,anlamiyorum...
  • BENDEN DE AYNISI.. TÜM YOLCU YAKINLARININ ACISINI PAYLAŞIYORUM FAKAT TÜRK HALKINA VE THY 'A YAPTIKLARI HAKSIZLIKTAN DOLAYI FRANSIZ SİYASETÇİLERE VE GÖZÜ KAPALI FRANSIZ ELİT TABAKASINA ELEŞTİRİLERİMİ GÖNDERİYORUM.
  • ''THY ye Yapılan Vizdansızlığa Cevaptır'' Başlıklı yorumu yapan arkadaşım ağzına sağlık çok güzel yazmışsın, kesinlikle haklısın.
  • sözlerine tüm içtenlikle katılıyorum. bize çok haksızlık yapıldı. ilahi adalet vardır. ve elbet gün olur yerini bulur. ölenlerin ailelerine başsağlığı diliyorum. ölenlere allahtan rahmet diliyorum.

Air France'a ait Airbus A330-200 tipi yolcu uçağı Rio De Jenario-Paris seferini yaptığı sırada bir anda Atlantik Okyanusu açıklarında kayboldu. Kalkışından 3,5 saat sonra radardan kaybolan uçaktan hala haber alınamıyor.

Uçağın iniş yapması gereken Paris Charles De Gaulle Havaalanı'nda tedirgin bekleyiş devam ederken, meydanda bulunan bilboardlarda uçağın durumu Retardé yani gecikmeli olarak aktarıldı.

Rio De Jenario-Paris seferini yapan uçakta bulunan yolcuların yakınlarının ise Paris Charles De Gaulle Havaalanı'daki bekleyişi sürüyor. Her geçen dakika Fransa'daki umutlar tükeniyor.


Air France

Air France

©AirportHaber.com

PARİS'TE OLAY NASIL DUYURULDU?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 9 yıl önce
Ya 228 kisi kayip, bazilari cikip THY`ye yapilan haksizliklari yaziyor.Ben Avrupa`da yasiyorum, kimse THY`yi karalamadi, kac avrupa gazetesi, televizyonu izliyorsunuz ki boyle kesin ifadeler kullaniyorsunuz?Kimsenin THY`yi karaladigi yok,Her firsatta kininizi kusuyorsunuz.Insan olmus insan.Fransa`nin cokmu umrunda siz bassagligi dilemissiniz, dilememissiniz.Vicdaniniz oyle uygun goruyorsa dilemeyin, o sizin kulturunuzdur ama karalamayin.THY ucagi dustugunde butun avrupa buyuk harflerle yazdi pilot ve boing hatasi diye.Bende Fransizlari sevmem ama yerimi burasi, zamanimi,anlamiyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BENDEN DE AYNISI.. TÜM YOLCU YAKINLARININ ACISINI PAYLAŞIYORUM FAKAT TÜRK HALKINA VE THY 'A YAPTIKLARI HAKSIZLIKTAN DOLAYI FRANSIZ SİYASETÇİLERE VE GÖZÜ KAPALI FRANSIZ ELİT TABAKASINA ELEŞTİRİLERİMİ GÖNDERİYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
''THY ye Yapılan Vizdansızlığa Cevaptır'' Başlıklı yorumu yapan arkadaşım ağzına sağlık çok güzel yazmışsın, kesinlikle haklısın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sözlerine tüm içtenlikle katılıyorum. bize çok haksızlık yapıldı. ilahi adalet vardır. ve elbet gün olur yerini bulur. ölenlerin ailelerine başsağlığı diliyorum. ölenlere allahtan rahmet diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000