20 Ağustos 2009, Perşembe 16:37:42

ÖNCE SULARA GÖMÜLDÜLER, ŞİMDİ DE TARİHE...

Fransız yetkililer, Atlas Okyanusu’na düşen Airbus A330 tipi yolcu uçağının kara kutularını arama çalışmalarını sonlandırdıklarını açıkladılar.
  • artık şu dfdr ve cvr ı su üstünde kalan bir malzemeden yapmaları lazım enkaza sıkışmaz ise en azından bu gibi olaylarda bulunma şansı artar
  • pekı ılen bır turk vatandası vardı onun akıbetı ne oldu acaba bulunabıldımı
  • Bu ELT' ler Amerika da bir firmayı zengin etmek için üretilmiş aletlerdir. ELT enkaz esnasında anteni toprağa doğru bakarsa hiç bir bilgi göndermez, okadar da ciddiye alınacak bir alet değil, maksat firma kazansın, Fakat Atlas okyanusu derinlerine dalmak için Mangal gibi Dalgıç lazım burdan ahkam kesen arkadaşlara hatırlatırım, 4000 metre nin altında çalışma yapmak için harbiden mangal lazım, Fakat fransız larında bunu cıkarmaya çok meyilli olmadığını tahmin ediyorum. Sen ACARS' dan 13 tane mesaj al, sonra enkazı ara Fransız lar bunu yapmaz, sadece ACARS ve Maint record' lar bu kazayı çözmeye yeter. Bence FULL AUTORITY filozofinin bir switch olmalı OFF yapabilmek için, arızalı bilgi üzerine protection çok sakıncalı. anla artık fransız.
  • kaç kaç kaç heran bir numara çekebilir:))))

Rio de Janerio-Paris seferini yaptığı sırada içerisinde bulunan 228 kişiyle birlikte Atlas Okyanusu'na düşen Air France uçağının kara kutularını arama çalışmalarını sona erdirdiği duyuruldu.

Fransız araştırma kurumunca yapılan açıklamada, uçağın kara kutularını arayan geminin kaza bölgesinden ayrıldığı ve Senegal'e doğru yola çıktığı belirtildi.

Amerikan ordusu da geçtiğimiz ay, gemilerinin bir sonuca ulaşamadığını gerekçe göstererek arama çalışmalarına son verildiğini bildirmişti.

Öte yandan, kara kutuların yeniden aranıp aranmayacağı konusunda nihai kararın araştırmacılar ve uzmanlar tarafından gelecek haftalarda karara bağlanacağı belirtildi.

ÖNCE SULARA GÖMÜLDÜLER, ŞİMDİ DE TARİHE...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
artık şu dfdr ve cvr ı su üstünde kalan bir malzemeden yapmaları lazım enkaza sıkışmaz ise en azından bu gibi olaylarda bulunma şansı artar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
pekı ılen bır turk vatandası vardı onun akıbetı ne oldu acaba bulunabıldımı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu ELT' ler Amerika da bir firmayı zengin etmek için üretilmiş aletlerdir. ELT enkaz esnasında anteni toprağa doğru bakarsa hiç bir bilgi göndermez, okadar da ciddiye alınacak bir alet değil, maksat firma kazansın, Fakat Atlas okyanusu derinlerine dalmak için Mangal gibi Dalgıç lazım burdan ahkam kesen arkadaşlara hatırlatırım, 4000 metre nin altında çalışma yapmak için harbiden mangal lazım, Fakat fransız larında bunu cıkarmaya çok meyilli olmadığını tahmin ediyorum. Sen ACARS' dan 13 tane mesaj al, sonra enkazı ara Fransız lar bunu yapmaz, sadece ACARS ve Maint record' lar bu kazayı çözmeye yeter. Bence FULL AUTORITY filozofinin bir switch olmalı OFF yapabilmek için, arızalı bilgi üzerine protection çok sakıncalı. anla artık fransız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
kaç kaç kaç heran bir numara çekebilir:))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000