17 Haziran 2009, Çarşamba 08:03:47

Okyanus'ta bir ceset daha bulundu

Fransız havayolu şirketi Air France'ın Rio-Paris seferini yaparken okyanusa düşen uçağındaki yolculardan birinin daha cesedine ulaşıldı...
  • Müftüler ateistler hırıstiyan yahudiler hadi dini sitelerde tartışın konularınızı.burası havacılık sitesi burada kazanın nedeni ve bir daha olmaması önemli
  • Eğer dine inanmıyorum ama Allah'a inanıyorum dersen; Atom tanesinden bile ilgisini kesmeyen bir Allah tabiki insanların yaratıcıya yönelik bilmesi gerekenlerin ne olduğunu bildirecektir ve bildirmiştir. Dünyadaki zulüm ve kötülüklerin hesabının görüleceğini bildirecek ve bildirmiştir. İlk insan olan Adem peygamberden beri inanç esasları aynı olan hak dinler bunun göstergesidir.
  • Küçük balık büyük balığa sormuş. "sen eskilerdensin su diye bir şey varmış hiç gördün mü?" balık suda yaşadığını bilmiyor.onun varlığını sorguluyor.Bizim halimizde buna benziyor.Her anımızı Allah ile yaşarken soruyoruz .
  • Sen şimdi hangi dinden bahsediyorsun onu çözemedim. Puta, ineğe, file, şeytana, ateşe, keçiye, paraya vs. tapanların dininden mi? Yoksa Kainatın ve içerisinde bulunan canlı cansız herşeyin yaratıcısı Allah'ın dininden mi? Eğer bahsettiğin, ilk yazdıklarıma tapanların diniyse o saydıklarımı zaten yaratan Allah'tır.//////// -ispat et! Diyenlere de derim ki: -Neyle ispat edeyim ? İspat için kullanacağım her unsur onun mahlukudur.Halıkı mahlukuna mı tasdik ettireyim?

Brezilya ordusu sözcüsü Giucemar Tabosa, bir kişinin daha cesedine ulaşılmasıyla, bugüne kadar bulunan ceset sayısının 50'ye çıktığını söyledi.

Sözcü, arama bölgesinde bulunan 6 cesedin de, kimlik tespiti yapılması amacıyla Brezilya donanmasına ait bir fırkateynle Fernando de Noronha adasına getirildiğini kaydetti.

Rio'dan 31 Mayısta havalandıktan sonra radar ekranlarından kaybolan Airbus A330'u arama çalışmaları 19 bin kilometrekarelik bir alanda yürütülüyor.

Okyanus'ta bir ceset daha bulundu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
Müftüler ateistler hırıstiyan yahudiler hadi dini sitelerde tartışın konularınızı.burası havacılık sitesi burada kazanın nedeni ve bir daha olmaması önemli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Eğer dine inanmıyorum ama Allah'a inanıyorum dersen; Atom tanesinden bile ilgisini kesmeyen bir Allah tabiki insanların yaratıcıya yönelik bilmesi gerekenlerin ne olduğunu bildirecektir ve bildirmiştir. Dünyadaki zulüm ve kötülüklerin hesabının görüleceğini bildirecek ve bildirmiştir. İlk insan olan Adem peygamberden beri inanç esasları aynı olan hak dinler bunun göstergesidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Küçük balık büyük balığa sormuş. "sen eskilerdensin su diye bir şey varmış hiç gördün mü?" balık suda yaşadığını bilmiyor.onun varlığını sorguluyor.Bizim halimizde buna benziyor.Her anımızı Allah ile yaşarken soruyoruz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sen şimdi hangi dinden bahsediyorsun onu çözemedim. Puta, ineğe, file, şeytana, ateşe, keçiye, paraya vs. tapanların dininden mi? Yoksa Kainatın ve içerisinde bulunan canlı cansız herşeyin yaratıcısı Allah'ın dininden mi? Eğer bahsettiğin, ilk yazdıklarıma tapanların diniyse o saydıklarımı zaten yaratan Allah'tır.//////// -ispat et! Diyenlere de derim ki: -Neyle ispat edeyim ? İspat için kullanacağım her unsur onun mahlukudur.Halıkı mahlukuna mı tasdik ettireyim?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000