02 Haziran 2009, Salı 15:17:31

KAYIP UÇAĞIN İZİNE RASTLANDI (GÜNCELLENDİ)

Dün Rio De Jenario-Parsi seferini yaptığı sırada Atlas Okyanusu üzerinde kaybolan Air France uçağını arama kurtarma çalışmalarında yeni bir gelişme yaşandı.
  • sen git başakasının davulunu çal...her devrin adamı olma...senin gibileri çok gördük...hadi başka kapıyaaa...yallahhh
  • ne alakası var yazdıklarının....sen boş teneke olmalısınki f/o ya deam ediyorsun...bu kafayla dahaa devam edecek gibi görünüyorsun...burak traşıda gerçeklere bak...yukarıda sanırım oksijen azlıgından hücrelerin zarar görmüş olmalı
  • uçak fly by wire.Ya kokpit-avionic bay yangın oldu full elektrik gitti ya da turbulansta uçak parçalandı.Başka sebebi olamaz.
  • "ırkçı" diye yazıp, aslında ne olduğunu belli eden arkadaşa "İnsan mısın?" diye yazan arkadaş gayet güzel cevap vermiş. Ellerine sağlık. Rabb'im hepsine merhamet etsin...

Brezilya'nın 600 kilometre açığında, kaybolan Air France'ın A330-200 tipi yolcu uçağına ait olduğu sanılan parçalar bulundu.

Görülen parçaların uçak enkazına ait olduğu sanılıyor, ancak uçağın enkazının tamamı henüz bulunmadı.

Yaşanan gelişmelerin ardından Air France tarafından enkaz parçaları bulunduğu yönünde bir doğrulama gelmedi.

Folha de S. Paulo gazetesinin internet sitesinde ise metal parçaları ile beraber su yüzünde petrol tabakası olduğunu da söyledi.

Air France'a ait Rio de Janeiro-Paris seferini yapmakta olan ve 228 kişiyi taşıyan uçaktan dün sabah saatlerinden beri haber alınamıyordu.

KAYIP UÇAĞIN İZİNE RASTLANDI (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
sen git başakasının davulunu çal...her devrin adamı olma...senin gibileri çok gördük...hadi başka kapıyaaa...yallahhh

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ne alakası var yazdıklarının....sen boş teneke olmalısınki f/o ya deam ediyorsun...bu kafayla dahaa devam edecek gibi görünüyorsun...burak traşıda gerçeklere bak...yukarıda sanırım oksijen azlıgından hücrelerin zarar görmüş olmalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
uçak fly by wire.Ya kokpit-avionic bay yangın oldu full elektrik gitti ya da turbulansta uçak parçalandı.Başka sebebi olamaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
"ırkçı" diye yazıp, aslında ne olduğunu belli eden arkadaşa "İnsan mısın?" diye yazan arkadaş gayet güzel cevap vermiş. Ellerine sağlık. Rabb'im hepsine merhamet etsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000