25 Kasım 2011, Cuma 12:28:12

HAVADA BÜYÜK SKANDAL

Air France havayoluna ait Airbus uçağının 30 eksik viadayla uçtuğu ortaya çıktı.
  • Kanatta milyon tane vida var hangi 30 vida esik acaba?
  • Ya nedir bu THY şikayetçilerinden çektiğimiz, kafanızmı almiyor anlamiyorum. Haber'de AIR FRANCE yani daha açık söyliyeyim o boş kafalılara, FRANSA HAVAYOLLARININ uçağı geçiyor Türk Hava Yolları değil. Havacılıkla ilgilenmeyenler lütfen burada yorum yazmayın, yokmu sizin işiniz gücünüz...
  • Allah'a emanet yapılan uçuşlarda sorun olmazken, THY teknisyenlerinin ensesinde denetlemecilerin nefesleri...
  • Burada haber yapmadan önce bi kendinize bi bakın uçak bakımınızı gördük thy uçaklar hassas aletlerdir her bir kompenent ayrı bı ıncelık gerektırır yenı aldıgınız ODUn torpıllı teknısyenlerıde gördük Bladeleri eliyle kendine doğru çekip arkadaşları vasıtasıyla yeni bladeler yerleştiriyor siz neyin peşindesiniz doğru iş doğru ekmekmi yoksa günü kurtarmamı THY teknık ? Artık bu yanlıştan dön yoksa başına gerçek belalalar açılacak..
Air France havayoluna ait bir Airbus uçağının, kanatlarından birinde yaklaşık 30 eksik vidayla uçtuğu ortaya çıktı.

Çin’de genel bakımdan geçirilen uçağın sağ kanadındaki vidalardan yaklaşık 30’unun unutulduğu, bunun günler sonra Boston’da fark edildiği ve A340 tipi uçağa derhal uçuş yasağı getirildiği belirtildi. Havayolunun, uçuş güvenliğini tehlikeye atmadığını kaydettiği olayla ilgili soruşturma başlattığı bildirildi.

(Vatan)
HAVADA BÜYÜK SKANDAL

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
Kanatta milyon tane vida var hangi 30 vida esik acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ya nedir bu THY şikayetçilerinden çektiğimiz, kafanızmı almiyor anlamiyorum. Haber'de AIR FRANCE yani daha açık söyliyeyim o boş kafalılara, FRANSA HAVAYOLLARININ uçağı geçiyor Türk Hava Yolları değil. Havacılıkla ilgilenmeyenler lütfen burada yorum yazmayın, yokmu sizin işiniz gücünüz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Allah'a emanet yapılan uçuşlarda sorun olmazken, THY teknisyenlerinin ensesinde denetlemecilerin nefesleri...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Burada haber yapmadan önce bi kendinize bi bakın uçak bakımınızı gördük thy uçaklar hassas aletlerdir her bir kompenent ayrı bı ıncelık gerektırır yenı aldıgınız ODUn torpıllı teknısyenlerıde gördük Bladeleri eliyle kendine doğru çekip arkadaşları vasıtasıyla yeni bladeler yerleştiriyor siz neyin peşindesiniz doğru iş doğru ekmekmi yoksa günü kurtarmamı THY teknık ? Artık bu yanlıştan dön yoksa başına gerçek belalalar açılacak..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000