03 Haziran 2009, Çarşamba 08:40:35

Enkazın Air France'a ait olduğu kesinleşti

Brezilya Savunma Bakanı Nelson Jobim, Brezilya ordusuna ait askeri uçakların, kaybolan Fransa Hava Yolları Air France'a ait uçağın enkazını, Atlas Okyanusu'nda 5 kilometrelik bir alana yayılmış durumda bulduklarını ve enkazın kayıp uçağın enkazı olduğuna dair kuşku olmadığını açıkladı.
  • Titanik'ten ders almayanlar yine ortada ,daha bir kaç gün önce THY ile Air France arasındaki farkı gözümüze sokmaya çalışanlar hala tuhaf yorumları ile karşımızda ,olmuşken Fransız'lara da çatın ,belki onların yöneticileri de apron da deve kesmiştir veya takunya giymişlerdir ,havacılığı bu yaşımızdan sonra öğrettiniz sayenizde dinimizi de öğrendik şimdi medyumluğu öğretiyorsunuz iyiki bu siteye gelmişim maşallah aynı kişiler herşeyi biliyor başka site aramaya hiç gerek yok (durmak yok hakarete devam) ilmi olan paylaşsın diğerlerini biz zaten biliyoruz
  • Bu sayfalarda İETT kafasını savunabilenler ve A-330 ile uçmayı marifet ve bir ayrıcalık sananlar var ise Havacılık adına söylenecek bir şey kalmamıştır.
  • Hala bu olaylar uzerine Ilyuschin,Tupolevlere laf atan varmi acaba?Kac tane Rus yapimi Ilyuscin IL-86,96 dustu bir acin derim tarih sayfalarini..30 senelik IL-86 lar sorunsuz ucarken,4 senelik A330 dusuyorsa,Rus bilim adamlarinin,Avrupa ve USA'lilerden farki acikca ortaya cikmistir.Zaten Mig 29 ve F-16 arasinda ki farki soylemeye bile gerek yok.Havaciliktan anlamayan F-16 daha iyi der!
  • Arkadaşım sizde görüldüğü üzere kronik avrupa hayranlığı hastalığı mevcuttur. Lüfen olayları karıştırmayalım. Uçak henüz bulunmadı, sadece parçaları. Ayrıca helikopterdeki cenazeler 5 günde bulundu demişsiniz, bakalım sizin hayran olduğunuz avrupalılar bırakın cesetleri CVR vey FDR ı bulabileceklermi. Elma ile armutu karıştırmayın. Helikopterin düştüğü bölge olumsuz hava şartları nedeniyle ulaşılamadı. Beğenmediğiniz iett kafası olmasaydı A330 u sadece air france kazasıyla bilebilirdiniz ancak iett kafası 5 tane getirdi THY ye. Saçma ideolojik havacılık yapacağım diye avrupa yalakalığı yapmayalım. Hani airbusun tüm uçakları her an bağlantılıydı, teknolojikti. Bakın onlarda bulamadılar uçaklarını işte.

Nelson Jobim, Brezilya'ya bağlı ''Fernando de Noronha'' takımadalarının kilometrelerce açıklarında bulunan enkazın ''uçağın bu bölgede düştüğünü doğruladığını'' bildirdi. 
 
Enkazda, uçakta bulunan 228 kişiye dair bir işaret görülmediğini belirten Jobim, parçaların çoğununun batması nedeniyle uçağın karakutusunun bulunmasının da zor göründüğünü kaydetti.

Uçağın düşüş nedeninin araştırıldığı, ancak irtibat kesilmeden önce uçaktan ''kabin basıncının düştüğü ve elektrik sisteminin bozulduğuna'' dair otomatik bir mesaj gönderildiği belirtildi. Olayın terör saldırısı olduğuna dair bir işaret olmadığı, ancak tüm olasılıkların değerlendirildiği ifade edildi.

Uçaktaki 228 kişinin tamamının öldüğü sanılıyor. Bu tahminin resmen doğrulanması durumunda kaza, 2001 yılından bu yana yaşanan en ölümlü uçak kazası olacak.

Enkazın Air France'a ait olduğu kesinleşti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
Titanik'ten ders almayanlar yine ortada ,daha bir kaç gün önce THY ile Air France arasındaki farkı gözümüze sokmaya çalışanlar hala tuhaf yorumları ile karşımızda ,olmuşken Fransız'lara da çatın ,belki onların yöneticileri de apron da deve kesmiştir veya takunya giymişlerdir ,havacılığı bu yaşımızdan sonra öğrettiniz sayenizde dinimizi de öğrendik şimdi medyumluğu öğretiyorsunuz iyiki bu siteye gelmişim maşallah aynı kişiler herşeyi biliyor başka site aramaya hiç gerek yok (durmak yok hakarete devam) ilmi olan paylaşsın diğerlerini biz zaten biliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu sayfalarda İETT kafasını savunabilenler ve A-330 ile uçmayı marifet ve bir ayrıcalık sananlar var ise Havacılık adına söylenecek bir şey kalmamıştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Hala bu olaylar uzerine Ilyuschin,Tupolevlere laf atan varmi acaba?Kac tane Rus yapimi Ilyuscin IL-86,96 dustu bir acin derim tarih sayfalarini..30 senelik IL-86 lar sorunsuz ucarken,4 senelik A330 dusuyorsa,Rus bilim adamlarinin,Avrupa ve USA'lilerden farki acikca ortaya cikmistir.Zaten Mig 29 ve F-16 arasinda ki farki soylemeye bile gerek yok.Havaciliktan anlamayan F-16 daha iyi der!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaşım sizde görüldüğü üzere kronik avrupa hayranlığı hastalığı mevcuttur. Lüfen olayları karıştırmayalım. Uçak henüz bulunmadı, sadece parçaları. Ayrıca helikopterdeki cenazeler 5 günde bulundu demişsiniz, bakalım sizin hayran olduğunuz avrupalılar bırakın cesetleri CVR vey FDR ı bulabileceklermi. Elma ile armutu karıştırmayın. Helikopterin düştüğü bölge olumsuz hava şartları nedeniyle ulaşılamadı. Beğenmediğiniz iett kafası olmasaydı A330 u sadece air france kazasıyla bilebilirdiniz ancak iett kafası 5 tane getirdi THY ye. Saçma ideolojik havacılık yapacağım diye avrupa yalakalığı yapmayalım. Hani airbusun tüm uçakları her an bağlantılıydı, teknolojikti. Bakın onlarda bulamadılar uçaklarını işte.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000