07 Aralık 2015, Pazartesi 22:36:58

Dua eden müslüman yolcu uçaktan indirildi

Kopenhag-Paris seferini yapan Air France uçağında, kalkıştan önce dua eden 20 yaşındaki Müslüman genç, şikayet üzerine uçaktan atıldı.
  • hangi ulkeye gidiyorsun bilmiyorum ama islam ulkesi degildir eminim yerlesecegin ulke.Bati ulkeleri yakinda tum muslumanlarin kapi disari etmeye calisacaklar ve haksiz da sayilmazlar.Cok dindarsan Arabistan var,Afganistan var,Yemen var. Git oralara ezan da car,cami de carsaf da,burka da,sarik da cubbe de:) Tam sana gore.____ öküz ben Türkiye gitmeyi düşünüyorum, islam ülkesi! fikir özgürlüğü geçerli bir ülke. Ayrıca dindar değilim. amacım sevgilimin yanında olmak. o yazdığın ülkeler bana yakışmaz. 31 yıldır hollandadan selamlar gönderiyorum.
  • hangi ulkeye gidiyorsun bilmiyorum ama islam ulkesi degildir eminim yerlesecegin ulke.Bati ulkeleri yakinda tum muslumanlarin kapi disari etmeye calisacaklar ve haksiz da sayilmazlar.Cok dindarsan Arabistan var,Afganistan var,Yemen var. Git oralara ezan da car,cami de carsaf da,burka da,sarik da cubbe de:) Tam sana gore.____ gerizekalı ben Türkiye gitmeyi düşünüyorum, islam ülkesi! fikir özgürlüğü geçerli bir ülke. Ayrıca dindar değilim. amacım sevgilimin yanında olmak. o yazdığın ülkeler bana yakışmaz. 31 yıldır hollandadan selamlar gönderiyorum.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • 773. Rumuzu ile yazan. Allah yalniz. Arabistandami var? Her yerde duani yapacaksin Fakat gizli olabilir Miletin duyacak kadar degil. Icinde duani yaparsin , fransiz yalniz fransadami dua ediyor? Senin ulkende cok rahat ibadetini yapiyor. Muslumanlar. Yabaci ulkelerde korkarak ibadet ediyorlar. Eskiden boyle degildi . Bu durum birkac senedir boyle oldu. Herkese saygilar sunuyorum

Danimarka'da, dua ettiği için bir yolcunun şikayetine maruz kalan bir Müslüman genç, güvenlik gerekçesiyle Kopenhag-Paris uçağından indirildi.

Paris'teki terör saldırıları sonucu Avrupa'da oluşan paranoya Danimarka'da kendini gösterdi.

İsveç'te bir yarışmaya katıldıktan sonra Danimarka'nın başkenti Kopenhag'dan Air France uçağı ile Paris'e, oradan da ülkesi Fas'a dönmeye çalışan 20 yaşındaki Müslüman genç, uçak kalkmadan dua ettiği ve dini bir film izlemeye başladığı için Kastrup Havalimanı'nda uçaktan indirildi.

Gencin, bir yolcunun şikayeti üzerine kaptan tarafından uçaktan çıkarıldığı belirtildi.

Kastrup Havalimanı Polis Merkezi'nden yapılan açıklamada, arama sonrasında gencin çantasında şüpheli bir nesneye rastlanmadığı ifade edilerek, Faslı gencin yanlış anlaşılmadan dolayı uçaktan indirildiği bildirildi.

İsmi açıklanmayan talihsiz gencin bir sonraki uçakla ülkesine gittiği aktarıldı.

Dua eden müslüman yolcu uçaktan indirildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

hasret ~ 3 yıl önce
hangi ulkeye gidiyorsun bilmiyorum ama islam ulkesi degildir eminim yerlesecegin ulke.Bati ulkeleri yakinda tum muslumanlarin kapi disari etmeye calisacaklar ve haksiz da sayilmazlar.Cok dindarsan Arabistan var,Afganistan var,Yemen var. Git oralara ezan da car,cami de carsaf da,burka da,sarik da cubbe de:) Tam sana gore.____ öküz ben Türkiye gitmeyi düşünüyorum, islam ülkesi! fikir özgürlüğü geçerli bir ülke. Ayrıca dindar değilim. amacım sevgilimin yanında olmak. o yazdığın ülkeler bana yakışmaz. 31 yıldır hollandadan selamlar gönderiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hasret ~ 3 yıl önce
hangi ulkeye gidiyorsun bilmiyorum ama islam ulkesi degildir eminim yerlesecegin ulke.Bati ulkeleri yakinda tum muslumanlarin kapi disari etmeye calisacaklar ve haksiz da sayilmazlar.Cok dindarsan Arabistan var,Afganistan var,Yemen var. Git oralara ezan da car,cami de carsaf da,burka da,sarik da cubbe de:) Tam sana gore.____ gerizekalı ben Türkiye gitmeyi düşünüyorum, islam ülkesi! fikir özgürlüğü geçerli bir ülke. Ayrıca dindar değilim. amacım sevgilimin yanında olmak. o yazdığın ülkeler bana yakışmaz. 31 yıldır hollandadan selamlar gönderiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hasret ~ 3 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Siyaset ~ 3 yıl önce
773. Rumuzu ile yazan. Allah yalniz. Arabistandami var? Her yerde duani yapacaksin Fakat gizli olabilir Miletin duyacak kadar degil. Icinde duani yaparsin , fransiz yalniz fransadami dua ediyor? Senin ulkende cok rahat ibadetini yapiyor. Muslumanlar. Yabaci ulkelerde korkarak ibadet ediyorlar. Eskiden boyle degildi . Bu durum birkac senedir boyle oldu. Herkese saygilar sunuyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000