04 Ocak 2012, Çarşamba 13:15:41

CEP TELEFONU UÇAĞI GERİ DÖNDÜRDÜ

ABD-Fransa seferini yapan Air France uçağı, daha önce unutulduğu sanılan bir cep telefonu yüzünden kalkıştan yarım saat sonra geri döndü...
  • Telefonun çekmeyeceğini biliyor ama bunun bomba olabileceğini, bomba tetikleyici bir cihaz olarak kullanılabileceğini bilmiyor ülkenin 'bilen yorumcusu'. Güvenlik sebebiyle yapılan çok doğru bir hareket. Ama kabinin güvenlik kontrolü yapılırken uçakta kalan/unutulan/bırakılan telefonun bulmaması işlerini doğru yapmadıklarını gösteriyor.
  • aramızdan bir akıllı çıktı (jdj)
  • birkaç defa uçağa yolcu olarak binmiş ve havacılık hakında tüm bilgilere haiz olduğunu düşünen saygıdeğer milletim . lütfen her konu hakkında yorum yapmayın . ''kabin memuru''
  • bilgic arkadaslar.. o telefon calıcakmı diye donmez ucak. o telefon gorunumlu bir bomba olabilir diye dönmüştür ucak..
Houston-Paris seferini yapan Air France uçağında, daha önceki seferler sırasında unutulduğu sanılan bir cep telefonu bulundu. Telefonun sahibinin ortaya çıkmaması üzerine uçak Houston'a geri döndü. Telefonun akibetiyle ilgili bilgi edinemeyen kokpit ekibi uçuş güvenliği gerekçesiyle geri döndü.
 
Hiçbir zaman yolcuların güvenliğini tehlikeye atmadıklarını belirten Air France, Amerikalı yetkililerin konuyla ilgilendiğini açıkladı.
 
Uçağın, güvenlik kontrollerinin ardından 6 saatlik bir gecikmeyle Paris'e ulaşması bekleniyor. (Zaman)
CEP TELEFONU UÇAĞI GERİ DÖNDÜRDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 6 yıl önce
Telefonun çekmeyeceğini biliyor ama bunun bomba olabileceğini, bomba tetikleyici bir cihaz olarak kullanılabileceğini bilmiyor ülkenin 'bilen yorumcusu'. Güvenlik sebebiyle yapılan çok doğru bir hareket. Ama kabinin güvenlik kontrolü yapılırken uçakta kalan/unutulan/bırakılan telefonun bulmaması işlerini doğru yapmadıklarını gösteriyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
aramızdan bir akıllı çıktı (jdj)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
birkaç defa uçağa yolcu olarak binmiş ve havacılık hakında tüm bilgilere haiz olduğunu düşünen saygıdeğer milletim . lütfen her konu hakkında yorum yapmayın . ''kabin memuru''

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bilgic arkadaslar.. o telefon calıcakmı diye donmez ucak. o telefon gorunumlu bir bomba olabilir diye dönmüştür ucak..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000