21 Temmuz 2010, Çarşamba 16:37:03

AIR FRANCE'DA HOSTES SKANDALI

Fransa kabin memurunun hırsızlık skandalını konuşuyor. Üst düzey yolcuların seyahat ettiği Air France'da hostese ağır suçlama... İşte ayrıntılar...
  • erkek hostes mi ? ne dedıgını bılıomusun acaba ? bıde calmıstı falan ..sen gorup mudahele etmedıysen en az onun kadar suclusun arkadasım !!
  • 5 ekim 2009 da bir TK personeli erkek hostes, İranlı bir bayan yolcunun 12000 dolarını çalıp ceketinin ceplerini sokmuştu...
  • İyi olmuş son zamanlarda tüm personelleri artistleşmişti...
  • hostesler de çalar,çalabiliyor demek ki nihayetinde insan.bence onların hırsızlıktan daha da insanı şaşırtan şeyler yapanları da var.şaşmamak lazım..
Fransız milli havayolu şirketi Air France uçaklarında, business sınıfı yolcuların değerli eşyalarını çalmakla suçlanan bir kabin memuru gözaltına alındı.

Adli kaynaklar, Paris'in Roissy Havaalanı'nda gözaltına alına kabin memuru hakkında "hırsızlık ve ağırlaştırılmış hırsızlık girişiminden" dava açıldığını ve gözaltına alındığını belirttiler. Kabin memuru gözaltında suçlamaları kabul ettiği belirtildi.

Figaro gazetesine göre, 47 yaşındaki kabin memuru, business sınıfındaki yolcular uyudukları sırada, değerli eşyalarını, mücevherlerini ve kredi kartlarını çalıyordu. Kabin memurunun kurbanlarının genellikle başta Japonya olmak üzere Fransa'yı Asya ülkelerine bağlayan hatlardan olduğu belirtildi.

Gazetedeki haberde, kabin memurunun gözaltında, büyük para sorunlarıyla karşılaştığı için Mart 2009'dan beri yolcuları soyduğunu itiraf ettiği kaydedildi.

Fransız Hudut Polisi'nin, geçen Ocak ayında Air France'ın Tokyo-Paris seferi sırasında 5 yolcunun 4 bin avroya eşdeğer dövizin çalındığını bildirmesinin ardından soruşturma açtığını yazan gazete, bir polis yetkilisinin business sınıfında 150 uçuşta hırsızlık şikayeti alındığını açıkladığını bildirdi.
AIR FRANCE'DA HOSTES SKANDALI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
erkek hostes mi ? ne dedıgını bılıomusun acaba ? bıde calmıstı falan ..sen gorup mudahele etmedıysen en az onun kadar suclusun arkadasım !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
5 ekim 2009 da bir TK personeli erkek hostes, İranlı bir bayan yolcunun 12000 dolarını çalıp ceketinin ceplerini sokmuştu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İyi olmuş son zamanlarda tüm personelleri artistleşmişti...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
hostesler de çalar,çalabiliyor demek ki nihayetinde insan.bence onların hırsızlıktan daha da insanı şaşırtan şeyler yapanları da var.şaşmamak lazım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000