05 Ekim 2015, Pazartesi 15:19:00

Air France yöneticilerine saldırı

Geçen hafta 2900 kişinin işine son vereceğini açıklayan Fransız havayolu şirketi Air France'ın yöneticileri, işten çıkarmaları protesto eden bir grubun saldırısına uğradı.
  • Arkadaşlar bu bir süreçtir şirketlerde insanlar gibi doğar büyür ve ölürler aynısı demedi demeyin thy ninde başına gelecek Doğdu Büyüdü ve bir gün o da küçülecek çünkü hormonlu Büyüdü bunu anlamak için şirketin İMKB ye Gönderdiği yıllık bilançoları incelemek yeterlidir, bazı işletmelerde Titanik sendromu vardır bana birşey olmaz ben batmam diye ne yazzıkıkki THY'de de bu sendrom mevcuttur.aşırı ve kontrölsüz Büyümenin sonucu hüsrandır işletme doktorası yapmış bir pilot olarak sizlere tavsiyem thy de çalışmak için yanıp tutuşmayın yarın ne olacağı belli olmaz bazen akıntıya karşı Kürek çekmek en mantıklısıdır. Ülkede zaten siyasi bir istikrarsızlık var yarın yeni gelen hükümet ben thy yi küçültüyorum dediğinde çalışanlar ne yapacak onun için kazandığımızın kıymetini bilip amacımız Çeşme akarken kovaları doldurmak Olmalı. Thy yönetimi ve Çalışanları bu gerçeklerin farkına varsınlar bugün lutfhansa air france yarın thy bu kaçınılmaz sonduR.
  • Air France vs KLM ; Fransızlar tekme ve yumrukla hak kazanmaya çalışırlar. Hollandalılar ise maaş düştüğü halde ve zorlu personel işten atacagi halde daha ekstra calismaya razi. " is birliği" geçiniyorlar
  • Aynisi burda olsaydi, mesela hamdi ve temel donemlerinde thy'de surekli ozellestirme,grev,tehdit,isten atilma vb gibi stresleri yasayip,psikolojileri bozulan ya da 10 bin civari isten atilan ve zorla emekli edilen calisanlar ,bu zatlara boyle saldirida bulunsalardi kac yilla yargilanirlardi acaba ?
  • Arkadas sen ne kullaniyosun? Sirketlerin batmasini veya zor durumda olmasini hangi zeka belirtisiyle sadece pilotlara bagliyosun? Hic bir sonuc tek etkenle gerceklesmez, bir kac seyin birlesimiyle olur. Yanlis yonetim, fiyat politikasi, piyasaya giren yeni oyuncular vb. Bazi tespitlerin dogru (Araplar ve low cost gibi) ama anladigim kadariyla pilot olmak istemissin ve olamamissin gibi bi halin var. Olsun dunyanin sonu degil bu. Herkesin maasi verdigi hizmet kadar olmalidir, rahat gecinmelidir. Ama herkese esit ucret istiyosan git Kuzey Korede yasa. Oyle bi duzen yok dunyada.

Fransız havayolu şirketi Air France, geçtiğimiz hafta 2 bin 900 kişinin işten çıkarılacağını açıklamıştı. Bugün ise bu durumu protesto etmek isteyen bir grup, Air France yöneticilerine saldırdı.

Olay yerinde bulunan Reuters haber ajansı muhaberininin anlattıklarına göre, işten çıkarmalarla ilgili olarak toplantı yapmak için Air France genel merkezine gelen yöneticiler, bu durumu protesto etmek için toplanan öfkeli kabalığın saldırısından son anda kaçtı.

Muhabir, kalabalığın iki yöneticinin üzerine yürüdüğünü ve bu yöneticilere fiziksel temas ve şiddet de bulunduklarını söyledi.

Olay yerinden servis edilen fotoğraflarda, yöneticilerin ceketlerinin ve hatta gömleklerinin bile çıkmış olduğu görülüyor.Air France yöneticilerine saldırı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Thy duyurulur... ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar bu bir süreçtir şirketlerde insanlar gibi doğar büyür ve ölürler aynısı demedi demeyin thy ninde başına gelecek Doğdu Büyüdü ve bir gün o da küçülecek çünkü hormonlu Büyüdü bunu anlamak için şirketin İMKB ye Gönderdiği yıllık bilançoları incelemek yeterlidir, bazı işletmelerde Titanik sendromu vardır bana birşey olmaz ben batmam diye ne yazzıkıkki THY'de de bu sendrom mevcuttur.aşırı ve kontrölsüz Büyümenin sonucu hüsrandır işletme doktorası yapmış bir pilot olarak sizlere tavsiyem thy de çalışmak için yanıp tutuşmayın yarın ne olacağı belli olmaz bazen akıntıya karşı Kürek çekmek en mantıklısıdır. Ülkede zaten siyasi bir istikrarsızlık var yarın yeni gelen hükümet ben thy yi küçültüyorum dediğinde çalışanlar ne yapacak onun için kazandığımızın kıymetini bilip amacımız Çeşme akarken kovaları doldurmak Olmalı. Thy yönetimi ve Çalışanları bu gerçeklerin farkına varsınlar bugün lutfhansa air france yarın thy bu kaçınılmaz sonduR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Monsieur ~ 3 yıl önce
Air France vs KLM ; Fransızlar tekme ve yumrukla hak kazanmaya çalışırlar. Hollandalılar ise maaş düştüğü halde ve zorlu personel işten atacagi halde daha ekstra calismaya razi. " is birliği" geçiniyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 3 yıl önce
Aynisi burda olsaydi, mesela hamdi ve temel donemlerinde thy'de surekli ozellestirme,grev,tehdit,isten atilma vb gibi stresleri yasayip,psikolojileri bozulan ya da 10 bin civari isten atilan ve zorla emekli edilen calisanlar ,bu zatlara boyle saldirida bulunsalardi kac yilla yargilanirlardi acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Low cost'a ~ 3 yıl önce
Arkadas sen ne kullaniyosun? Sirketlerin batmasini veya zor durumda olmasini hangi zeka belirtisiyle sadece pilotlara bagliyosun? Hic bir sonuc tek etkenle gerceklesmez, bir kac seyin birlesimiyle olur. Yanlis yonetim, fiyat politikasi, piyasaya giren yeni oyuncular vb. Bazi tespitlerin dogru (Araplar ve low cost gibi) ama anladigim kadariyla pilot olmak istemissin ve olamamissin gibi bi halin var. Olsun dunyanin sonu degil bu. Herkesin maasi verdigi hizmet kadar olmalidir, rahat gecinmelidir. Ama herkese esit ucret istiyosan git Kuzey Korede yasa. Oyle bi duzen yok dunyada.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000