20 Aralık 2015, Pazar 10:01:57

Air France tuvaletinde şüpheli cihaz

Air France'ın Mauritius-Paris seferini gerçekleştiren uçağının tuvaletinde bulunan bir cihaz nedeniyle Kenya'ya acil iniş yaptı.
  • düzeneği haberini koltuk doldurma olarak algılama ve ciddi ciddi yorum yapmak:)) eger bu yorumları yapanlar icinde kaptan,kabin ekibi var ise umarim hic bir ucusda karsılasmam:((
  • Nasil ki almanlarin Mallorca'si varsa fransizlarin da Mauritius'u var. Kuzey yarimkürede günlerin kisa ve soguk oldugu kis aylarinda fransizlar tatil icin adayi seciyor. Bunda tabi adanin büyük bir kisminin fransizca konusmasi da fransizlarin tercihini etkiliyor. Ucagin dolu olmasinin sebebi bu. Yoksa Air France durumu iyi olan bir havayolu degil. Burada bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olarak THY'ye acikca nefret kusan sahsiyetsizleri de kiniyorum. Eziklik iliklerine islemis tiplerin buralarda yorum adi altinda konuyla alakasi olmayan türden yazilar yazmasi bir havacilik sitesi adina gercekten üzücü.
  • THY'nin mauritus doluluk oranı nedir ? Adam minibüs gibi sıkış tepiş yolcu almış 459 ne :)
  • madem bu kadar musteri potansiyeli var,bizde hemen bir a319 koymaliyiz bu hatta

Air France'a ait Mauritius-Paris seferini gerçekleştiren uçağı bomba şüphesiyle Kenya'ya acil iniş yaptı.

Edinilen bilgilere göre AF463 sefer sayılı Mauritius-Paris seferini gerçekleştiren Boeing B777-300ER uçağın tuvaletinde elektronik bir cihaz bulundu. 

Bulunan cihaz nedeniyle Air France uçağı bomba şüphesiyle Kenya'nın Mombasa kentine acil iniş yaptı. 459 yolcusu ve 14 mürettebatı bulunan uçaktaki cihazın çıkarıldığı ve uzmanlar tarafından incelendiği ifade edildi. Öte yandan Mombasa Havalimanı'nın tahliye işlemleri tamamlanana kadar kapatıldığı belirtildi.

Air France tuvaletinde şüpheli cihaz

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Bomba ~ 2 yıl önce
düzeneği haberini koltuk doldurma olarak algılama ve ciddi ciddi yorum yapmak:)) eger bu yorumları yapanlar icinde kaptan,kabin ekibi var ise umarim hic bir ucusda karsılasmam:((

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erkin Yücelen ~ 2 yıl önce
Nasil ki almanlarin Mallorca'si varsa fransizlarin da Mauritius'u var. Kuzey yarimkürede günlerin kisa ve soguk oldugu kis aylarinda fransizlar tatil icin adayi seciyor. Bunda tabi adanin büyük bir kisminin fransizca konusmasi da fransizlarin tercihini etkiliyor. Ucagin dolu olmasinin sebebi bu. Yoksa Air France durumu iyi olan bir havayolu degil. Burada bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olarak THY'ye acikca nefret kusan sahsiyetsizleri de kiniyorum. Eziklik iliklerine islemis tiplerin buralarda yorum adi altinda konuyla alakasi olmayan türden yazilar yazmasi bir havacilik sitesi adina gercekten üzücü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY ~ 2 yıl önce
THY'nin mauritus doluluk oranı nedir ? Adam minibüs gibi sıkış tepiş yolcu almış 459 ne :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
remzi1 ~ 2 yıl önce
madem bu kadar musteri potansiyeli var,bizde hemen bir a319 koymaliyiz bu hatta

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000