14 Şubat 2009, Cumartesi 15:54:24

Air France logosunu değiştirdi

Fransız milli havayolu şirketi Air France, logosunda değişiklik yaptı...
  • Ne fransızı severim nede fransa yı ondan daha cok sevmediğim ise fransız hayranları
  • yumuşatmışlar çizgileri,kibarlaştırmışlar yani,bizdeki laleyede ne gerek var anlamıyorum,PIA nın ucaklarındakı desenler şahane
  • Ya bırakın Allah aşkına... 2 tane deniz mavisi çizgilerini silmiş, alt kısımlarıda kıvrım yapmışlar... Klasik Fransız mantığı.. Düz ve başarısız bir çalışma... Tek amaçları maliyeti düşünmeleridir eminim:) Ayrıca THY'nın logosu çoğu havayolundan daha iyi... Saygılarımla.
  • sen france logosuna çekici dioyrsun bizimkine itici bizde onlaırnkinin tipinde bir logo yaparsak bizimde çinden bir farkımız olmaz bizde aklitci oluruz boş ver bizim logomuz süper hepsine bin basar dahada çekici.

Havayolu şirketinin adının deniz mavisi renkte ve birleşik olarak yazıldığı yeni logonun sağ tarafında kırmızı bir çiçek deseni bulunuyor. 

Air France, marka değişimini dereceli olarak gerçekleştirecek ve böylece değişim maliyetinin ağır bir yük olması önlenecek.

Bakıma giren uçakların bu esnada boyanacağı, kuyruk kısmında ufak bir değişim yapılarak, mavi ve kırmızı dikey çizgilerin ekleneceği açıklandı.

İşte Air France'ın yenilenen logosu:

Air France

Air France logosunu değiştirdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
Ne fransızı severim nede fransa yı ondan daha cok sevmediğim ise fransız hayranları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yumuşatmışlar çizgileri,kibarlaştırmışlar yani,bizdeki laleyede ne gerek var anlamıyorum,PIA nın ucaklarındakı desenler şahane

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ya bırakın Allah aşkına... 2 tane deniz mavisi çizgilerini silmiş, alt kısımlarıda kıvrım yapmışlar... Klasik Fransız mantığı.. Düz ve başarısız bir çalışma... Tek amaçları maliyeti düşünmeleridir eminim:) Ayrıca THY'nın logosu çoğu havayolundan daha iyi... Saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sen france logosuna çekici dioyrsun bizimkine itici bizde onlaırnkinin tipinde bir logo yaparsak bizimde çinden bir farkımız olmaz bizde aklitci oluruz boş ver bizim logomuz süper hepsine bin basar dahada çekici.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000