07 Mart 2012, Çarşamba 21:48:03

AIR FRANCE KORKUTTU

Atlantik Okyanusu üzerinde yanık kokusu paniği acil inişe sebep oldu.
  • DAMARINA BASMIŞSIN MİLLETİN YİNE YOLCU... YAW BAŞKA YERDE DALGA GEÇ...
  • Ben psikiatristim... Sizi ücretsiz tedavi edebilirim... Acilen benimle iletişime geçin... Durumunuz gerçekten çok fena...
  • Ermenimisin diyen saygisiz kafa tasciya.Ne olmuş yani Ermeniyse.Ermeni olmayı olmayı hakaret sayman,senin beyninin seviyesini gösteriyor.Bu guzel ülkeye,emin ol turklerden daha fazla kötülük eden olmamıştır.sen kac tane hortumcu ermeni tanıdın.insan biraz utanır.bu topraklar hepimize yeter.
  • yaw ne yolcusu evınde oturmus olesine yazan biri bi tas atıyor kuyuya sonra arkasndan yazılan yorumlara bakarakta guluyordur , asıl kendisine gulunuyor olusumuzun farkında olmadan :)

Paris-Bogota seferini yapan (The AF422 ) Air France uçağındaki yanık kokusu acil inişe sebep oldu.Uçak Portekiz'e bağlı Azor adalarına acil iniş yaptı.Yolcularda büyük panik ve endişe yaratan yanık kokusuna ilişkin bir havayolu yetkilisi, "Aslında büyük bir olay yoktu.Sadece önlem amaçlı iniş yapıldı ve yerine yeni bir uçak gönderildi' dedi.

İsveçli bir yolcuysa, "Uçak 2000 metre irtifa kaybetti. Yakıt boşalttıktan sonra inişe geçti. Kabin ekibi ağlamaklı ve duar eder gibiydi. Aslında uçağın Paris'ten kalkışından beri yanık kokusunu hissetmiştik ' diyerek yapılan açıklamaya itiraz etti.
AIR FRANCE KORKUTTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 6 yıl önce
DAMARINA BASMIŞSIN MİLLETİN YİNE YOLCU... YAW BAŞKA YERDE DALGA GEÇ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ben psikiatristim... Sizi ücretsiz tedavi edebilirim... Acilen benimle iletişime geçin... Durumunuz gerçekten çok fena...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ermenimisin diyen saygisiz kafa tasciya.Ne olmuş yani Ermeniyse.Ermeni olmayı olmayı hakaret sayman,senin beyninin seviyesini gösteriyor.Bu guzel ülkeye,emin ol turklerden daha fazla kötülük eden olmamıştır.sen kac tane hortumcu ermeni tanıdın.insan biraz utanır.bu topraklar hepimize yeter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
yaw ne yolcusu evınde oturmus olesine yazan biri bi tas atıyor kuyuya sonra arkasndan yazılan yorumlara bakarakta guluyordur , asıl kendisine gulunuyor olusumuzun farkında olmadan :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000