12 Nisan 2011, Salı 12:10:12

A380 NEREDEYSE EZİP GEÇİYORDU! (VİDEO)

AirFrance'a ait Dünya'nın en büyük yolcu uçağı Airbus 380, John F. Kennedy havaalanında Comair'a ait CRJ700 tipi başka bir yolcu uçağı ile çarpıştı.
  • arkadaslar bu ucagı a340diye görebilmek büyük bir marifet ...gözlerin yerine azda arastırma yoluna gidip baksaydın arkadasım ...
  • İddaaya varım yabancı pilotlar daha iyi diyenler çıkacaktır.
  • Kaza A380 pilotunun mesafeyi ayarlayamamasından ve kulenin doğru yönlendirme yapmamasından meydana gelmiş. Pist tam boşalmadan A380'nin pist başı yapmaya başlaması hata olmuş. Şimdi iki uçak ta uzunca bir süre bakıma girer. Bu siteyi takip edip yorumları okurken bir şey dikkatimi çekiyor. Yorumların neredeyse tamamı haberle alakasız oluyor. Yok tipi, yok şirket adı vb. Zaten haberin başlığında veya haber içeriklerinde uçzk tipi veriliyor. Daha neyin tartışmasınıı yapıyorsunuz. Saygılar MEA
  • çok komiksiniz ya, işiniz yok mu sizin, takılmışsınız bir videoya. yok tipti, kanattı. bu işin doğrusu kanatçı haydar da ortaya çıkar.

New York'un uluslararası John F. Kennedy havaalanında Air France havayollarına ait dev yolcu uçağıyla Comair havayollarına ait iç hat seferi yapan küçük yolcu uçağının çarpıştığı bildirildi. Federal Havacılık Yönetimi sözcüsü Jim Peters, dün yerel saatle 20.00'de meydana gelen kazada yaralanan olmadığını kaydetti.

Peters, Paris'e uçacak A-380 tipi Air France uçağının, pistte ilerlediği sırada sol kanat ucunun, Boston seferinden henüz dönen ve kapıya yanaşmak üzere ilerleyen Comair'a ait CRJ700 uçağının kuyruğuna çarptı.

Sözcü, iki uçağın incelenmek üzere pistten çekildiğini söyledi.

KAZA ANI:

 

Öte yandan, bir AirportHaber okuyucusu da o uçakta bulunan yolculardan biri olduğu ifade ederek, "Ben, o uçaktaydım. Bir anda bir ses duyunca herkes hayağa kalktı ve ilk önce motor patlaması sandılar. Ama diğer Bombardier uçağa nerdeyse toprağa gömülmüştü. Herkes uçaktan inecek denildiğinde büyük panik yaşandı" dedi.

İŞTE AIRPORTHABER OKUYUCUSU TARAFINDAN ÇEKİLEN O GÖRÜNTÜ:

 

A380 NEREDEYSE EZİP GEÇİYORDU! (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaslar bu ucagı a340diye görebilmek büyük bir marifet ...gözlerin yerine azda arastırma yoluna gidip baksaydın arkadasım ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
İddaaya varım yabancı pilotlar daha iyi diyenler çıkacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kaza A380 pilotunun mesafeyi ayarlayamamasından ve kulenin doğru yönlendirme yapmamasından meydana gelmiş. Pist tam boşalmadan A380'nin pist başı yapmaya başlaması hata olmuş. Şimdi iki uçak ta uzunca bir süre bakıma girer. Bu siteyi takip edip yorumları okurken bir şey dikkatimi çekiyor. Yorumların neredeyse tamamı haberle alakasız oluyor. Yok tipi, yok şirket adı vb. Zaten haberin başlığında veya haber içeriklerinde uçzk tipi veriliyor. Daha neyin tartışmasınıı yapıyorsunuz. Saygılar MEA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
çok komiksiniz ya, işiniz yok mu sizin, takılmışsınız bir videoya. yok tipti, kanattı. bu işin doğrusu kanatçı haydar da ortaya çıkar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000