28 Kasım 2012, Çarşamba 09:11:00

DEV HAVAYOLU KÜÇÜLMEYE GİDİYOR

Yıl sonuna dek 14 uçağını filosundan çıkaracak olan Air Berlin maliyetleri azaltmayı hedefliyor.
  • e sen okuduğunuda anlamıyorsun sana diyecek başka şeyim yok
  • DEGERLI AIRPORT OKUYUCULARI KARDESLERIM HER CIKISIN BIR INISI OLACAKDIR YALNIZ BIRLIK OLMA ZAMANIDIR AVRUBA BITMISDIR DAHA NELER GORECEGIZ INSALLAH BU ÜCÜNCÜ ÜLKELER AKILLI HAREKET EDSELER KI GÜNLERDE YAKINDIR KABULLENMEK GEREKIR SAYGI DUYMAK LAZIM BIZ ISIMIZE BAKALIM THY VE YAN SIRKETLEREDE BASARILAR PASTADA BAY ALAN ALANA HELAL SAYGILARIMLA
  • Bir saniye, yoksa sen hem Türk hava sahasında uçup hemde Türkiye devletinin halkının benliği ile gurur duymasına 'sözde' mi diyorsun. Seni 301. maddeyi okumaya davet ediyorum. Bu arada Türkçeyi bukadar iyi öğrendigine göre çalıştığın şirkette yanlızlık çekmiyorsundur.
  • biraderler benim zaten bir işim var ben yabancı alıp da o sözde övündüğünüz türklükle ilgili olarak türk pilotlarının iş bulamamasının derdindeyim bide siz pilot olmadan neyin derdine düştünüz anlayamadım. önce yiyiyorsa pilot olacanız sonra konuşacağınız yani kıskanmıycanız......

Almanya’nın Lufthansa’dan sonra ikinci büyük havayolu şirketi olan Air Berlin, filosunu küçültecek.

Tatil seyahatlerinde de tur operatörlerinin önde gelen havayolu partnerlerinden olan Air Berlin’in halen 172 olan uçak sayısının 135’e indirileceği belirtiliyor.

Air Berlin Yönetim Kurulu Başkanı Paul Gregorowitsch, 2012 yılı sonuna dek, Germanwings’ten kiraladıkları 4 uçağı geri vereceklerini, 7 uçağı da kısa sürede satarak elden çıkarmak suretiyle uçak sayılarını 158’e indirmeyi planladıklarını bildirdi. Air Transport World adlı havayolu dergisinin haberine göre ise Air Berlin ileriki aşamalarda filosunu 135 uçağa kadar küçültecek.

Daha önce Air Berlin CEO’su Hartmut Mehdorn tarafından dile getirilen, ancak ayrıntıları açıklanmayan Turbine 2013 programı çerçevesinde hareket eden Air Berlin’in, bu program çerçevesinde filosunu küçültmeye gittiği ifade ediliyor.

Air Transport World dergisine konuşan Air Berlin Yönetim Kurulu Başkanı Paul Gregorowitsch, şirketin operasyonel olarak gayet iyi durumda olduğuna, ancak halen hedefledikleri noktada olmadıklarına işaret etti. Gregorowitsch, filoyu küçültmenin Turbine 2013 programı çerçevesinde uygulamak zorunda oldukları bir tedbir olduğuna değindi.

DEV HAVAYOLU KÜÇÜLMEYE GİDİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

yabancı pilot ~ 6 yıl önce
e sen okuduğunuda anlamıyorsun sana diyecek başka şeyim yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SAMI YAVUZ ~ 6 yıl önce
DEGERLI AIRPORT OKUYUCULARI KARDESLERIM HER CIKISIN BIR INISI OLACAKDIR YALNIZ BIRLIK OLMA ZAMANIDIR AVRUBA BITMISDIR DAHA NELER GORECEGIZ INSALLAH BU ÜCÜNCÜ ÜLKELER AKILLI HAREKET EDSELER KI GÜNLERDE YAKINDIR KABULLENMEK GEREKIR SAYGI DUYMAK LAZIM BIZ ISIMIZE BAKALIM THY VE YAN SIRKETLEREDE BASARILAR PASTADA BAY ALAN ALANA HELAL SAYGILARIMLA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yabancılık çeken pilot ~ 6 yıl önce
Bir saniye, yoksa sen hem Türk hava sahasında uçup hemde Türkiye devletinin halkının benliği ile gurur duymasına 'sözde' mi diyorsun. Seni 301. maddeyi okumaya davet ediyorum. Bu arada Türkçeyi bukadar iyi öğrendigine göre çalıştığın şirkette yanlızlık çekmiyorsundur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yabancı pilot ~ 6 yıl önce
biraderler benim zaten bir işim var ben yabancı alıp da o sözde övündüğünüz türklükle ilgili olarak türk pilotlarının iş bulamamasının derdindeyim bide siz pilot olmadan neyin derdine düştünüz anlayamadım. önce yiyiyorsa pilot olacanız sonra konuşacağınız yani kıskanmıycanız......

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000