18 Ekim 2017, Çarşamba 18:05:36

Air Berlin pilotunun son uçuşuna soruşturma açıldı

Geçtiğimiz Pazartesi günü son uzun uçuşunu yapan Air Berlin uçağının pilotu Düsseldorf'ta alçak uçuş yapmıştı. Alman Havacılık İdaresi olayla ilgili soruşturma başlattı.
  • BİZE LAF EDERSİNİZ OTOGAR TURŞU BİDONU FALAN.. AMA SİZİN CAMİA BİZDEN BETER SEVİYESİZ OLMUŞ.. HABERLE ALAKASI OLMAYAN YORUMLAR, ERGEN GİBİ UÇAK PİSTİ PAS GEÇME HAREKETLERİ, HACİZLER, BOZUK YEMEKLER....EL FRENİ DE ÇEKİN BARİ :)))
  • Aymazlık had safhada, drift yapmış o kadar yolcuyla binevi!
  • Oh olsun. Insan gibi sag saglim indirse nolcakti. Zaten sirket iflas bayragini cekti. Otursun devletden maas alsin taaa is bulana kadar.
  • Bizim atatürk kuleye böyle bir teklif yapsan uçaksavarla ateş açarlar.

Geçtiğimiz Pazartesi günü son uzun uçuşunu yapan Air Berlin uçağının pilotu Düsseldorf'ta alçak uçuş yapmıştı. 

ABD'nin Florida eyaletine bağlı Miami kentinden havalanan Airbus A330 tipi Air Berlin uçağı, Düsseldorf Havalimanı'na inişe geçtiğinde alçak uçuşla pisti geçmişti. Görüntülerin sosyal medya ve basında yer almasının ardından Alman yetkililer harekete geçti.

Alman Kokpit Birliği Başkanı Markus Wahl ise pilotun inişten 10 dakika önce yolculara bilgi verdiğini ve kule ile manevrayı koordine ettiğini belirek, olayın yasal ve güvenli olduğunu belirtti.

Air Berlin pilotunun son uçuşuna soruşturma açıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

ÖZBİRLİK SEYAHAT ~ 10 ay önce
BİZE LAF EDERSİNİZ OTOGAR TURŞU BİDONU FALAN.. AMA SİZİN CAMİA BİZDEN BETER SEVİYESİZ OLMUŞ.. HABERLE ALAKASI OLMAYAN YORUMLAR, ERGEN GİBİ UÇAK PİSTİ PAS GEÇME HAREKETLERİ, HACİZLER, BOZUK YEMEKLER....EL FRENİ DE ÇEKİN BARİ :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Skylord ~ 10 ay önce
Aymazlık had safhada, drift yapmış o kadar yolcuyla binevi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B ~ 10 ay önce
Oh olsun. Insan gibi sag saglim indirse nolcakti. Zaten sirket iflas bayragini cekti. Otursun devletden maas alsin taaa is bulana kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Titrek ~ 10 ay önce
Bizim atatürk kuleye böyle bir teklif yapsan uçaksavarla ateş açarlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000