17 Ekim 2017, Salı 00:02:06

Air Berlin pilotu son uçuşta böyle veda etti

Almanya'nın en büyük ikinci havayolu şirketi olan Air Berlin, son uzun menzilli uçuşunu gerçekleştirdi. Pilot son uçuşa böyle veda etti.
  • Air Berlin'de Pegasus'un hissesi yok muydu?
  • Bu saçmalığı yapanın ismini öğrenmek lazım
  • Nasil veda etti nasil?? En takla bekliyordum.
  • Pilotlari kizdirmayacaksiniz ve haklarini yemeyeceksiniz. O kumanda bendeyken krali gelse yapmak istedigime engel olamaz. Ne kadar muhim bir meslek oldugunu tecrubeyle yasamaniza gerek yok.

Almanya'nın en büyük ikinci havayolu şirketi olan Air Berlin, son uzun menzilli uçuşunu gerçekleştirdi. 

Geçtiğimiz aylarda iflasını isteyen Air Berlin, hükümetin 150 milyon Euro'luk desteği ile operasyonlarını sürdürebilmişti. Sonrasında ise Lufthansa ile anlaşan şirket, bugün uzun menzilli son uçuşunu gerçekleştirdi.

ABD'nin Miami kentinden dün havalanan D-ABXA kuyruk tescilli Airbus A330 tipi uçağın pilotu, Düsseldorf Havalimanı'nı pas geçti. Hem yolcuları hem de uçağın inişini izleyenleri heyecanlandıran pas geçiş anı kameraya kaydedildi.

İşte heyecanlardıran veda anı;

Air Berlin pilotu son uçuşta böyle veda etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Volvo ~ 10 ay önce
Air Berlin'de Pegasus'un hissesi yok muydu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy ye gelirler ~ 10 ay önce
Bu saçmalığı yapanın ismini öğrenmek lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
X ~ 10 ay önce
Nasil veda etti nasil?? En takla bekliyordum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilotlar ~ 10 ay önce
Pilotlari kizdirmayacaksiniz ve haklarini yemeyeceksiniz. O kumanda bendeyken krali gelse yapmak istedigime engel olamaz. Ne kadar muhim bir meslek oldugunu tecrubeyle yasamaniza gerek yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yuh ~ 10 ay önce
Gider dağa da toslarım diyorsun yani. Acilen senin ip numaran yetkililere teslim edilmeli ve eğer gerçekten pilotsan psikolojik teste sokulmalısın. Airporthaber'e şimdiden uyarıdır, sorumluluk almayın bu kişinin kimliğini yetkililere bildirin. Havacılık şakaya gelmez.
EGM ve SHGM ~ 10 ay önce
Derhal bunun fotoğrafı çekilip ayrıca link olarak EGM'ye SHGM'ne bildirmek gerek. Gerçekten pilot ise bu adam(!) çok tehlikeli

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000