22 Aralık 2008, Pazartesi 12:12:25

YAVUZ ÇİZMECİ'DEN ERKEN VEDA

Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği(TÖSHİD)’nde seçim heyecanı devam ederken, sürpriz bir gelişme yaşandı. Başkanı Yavuz Çizmeci, 24 Aralık’ta yapılacak Genel Kurul’da aday olmayacak.
  • Buraya bunca yorum yazana kadar herkes isini yapsa emektar Yavuz Amca'nıza cok yardımcı olursunuz.Madem bu isi bu kadar iyi kavradınız,buyrun sahne sizin,siz de adlarınızı tarihe yazdırın.. Ama ben oyle olacagını hic sanmıyorum..
  • KPT rumuzlu arkadaşım acaba biliyor mu doğru söz söyleyen Ali Seyhan kaptanın geri döndüğünü ve şu anda ACT de olduğunu???
  • YAVUZ ÇİZMECİ HAKKINDA ENDOĞRU SÖZÜ KAPTAN M.ALİ SEYHAN SÖYLEDİ.FAZLA SÖZE GEREK YOK.
  • Ne Yavuz Çizmeci ne Mehmet Hasan Çebi vs... bunlar havacılığında içinde olupta karşıdan bakıldığında herkese iş ve aş dağıtan kişiler olrarak lanse edildi Sivil Havacılığa. Halbuki alaksı yok, bunlar 3 kuruşa işyeri açarlar çalışanları canla başla çalışırlar 3 liralık işyeri 30 yeri olur, yeri gelir maaş alamaz çalışanları daha sonra 30 liralık işyerini battı gösterirler veya satarlar servetlerine servet katarlar olnada sadece parasını alamayan çalışanlarar olur ve yetki sahibi birileride (Sivil Havacılı) sen ne yapıyorsun? çalışanların maaşlarını ve haklarını veriyormusun diye ne sorar nede çalışanları korumak maksatlı bir çalışma içine girer.Daha sonra bu adı geçen patron kişiler servetlerine servet katmak için illegal işler yapmaya başlar (ambargo olan bir ülkeye uçak satmak gibi vs..) bu yetki sahiplerinin hoşuna gitmez ve bu adı geçen şahısları uyarır halbuki atı alan Üsküdar'ı geçmiştir bile, bu film böyle devam eder gider. Bunlara dur diyecek ne bir kişi nede bir kanun vardır halen yürürlükte... saygılar sunarım

TÖSHİD’de seçim heyecanı başladı. 6 Şubat 2008’de yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da başkanlık koltuğuna oturan My Technic Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Çizmeci, başkanlığı bırakacak.

Ank Air’in kapanmasına kadar varan Isparta kazası sonrası zor bir dönem yaşayan  Yavuz Çizmeci’nin moralinin bir hayli bozulduğu ve bu yüzden seçimlerde yeniden başkan adayı olmayı düşünmediği öğrenildi.

TÖSHİD Başkanlığı dışında My Technic, Ank Air ve Havak Yönetim Kurulu başkanlıklarını da yürüten Çizmeci’nin 10 buçuk ay sürdürdüğü TÖSHİD başkanlığı görevine erken veda etmesinde yaşanan olumsuzlukların etkili olduğu öğrenildi.

Yavuz Çizmeci’den boşalacak göreve ise kimin geleceği henüz netlik kazanmadı. Ancak bir isimin öne çıktığı ifade ediliyor. Bu kişinin de Free Bird Genel Müdürü İzzet Tükenmez olduğu belirtildi.

Tükenmez halen TÖSHİD Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı olarak görev yapıyor.

 

TÖSHİD’in yeni başkanının kim olacağı 24 Aralık’ta Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ndeki konferans salonunda yapılacak Olağan Genel Kurul’da belli olacak.

 

YAVUZ ÇİZMECİ'DEN ERKEN VEDA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Calisan ~ 9 yıl önce
Buraya bunca yorum yazana kadar herkes isini yapsa emektar Yavuz Amca'nıza cok yardımcı olursunuz.Madem bu isi bu kadar iyi kavradınız,buyrun sahne sizin,siz de adlarınızı tarihe yazdırın.. Ama ben oyle olacagını hic sanmıyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
acaba?? ~ 9 yıl önce
KPT rumuzlu arkadaşım acaba biliyor mu doğru söz söyleyen Ali Seyhan kaptanın geri döndüğünü ve şu anda ACT de olduğunu???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kpt ~ 9 yıl önce
YAVUZ ÇİZMECİ HAKKINDA ENDOĞRU SÖZÜ KAPTAN M.ALİ SEYHAN SÖYLEDİ.FAZLA SÖZE GEREK YOK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eagle ~ 9 yıl önce
Ne Yavuz Çizmeci ne Mehmet Hasan Çebi vs... bunlar havacılığında içinde olupta karşıdan bakıldığında herkese iş ve aş dağıtan kişiler olrarak lanse edildi Sivil Havacılığa. Halbuki alaksı yok, bunlar 3 kuruşa işyeri açarlar çalışanları canla başla çalışırlar 3 liralık işyeri 30 yeri olur, yeri gelir maaş alamaz çalışanları daha sonra 30 liralık işyerini battı gösterirler veya satarlar servetlerine servet katarlar olnada sadece parasını alamayan çalışanlarar olur ve yetki sahibi birileride (Sivil Havacılı) sen ne yapıyorsun? çalışanların maaşlarını ve haklarını veriyormusun diye ne sorar nede çalışanları korumak maksatlı bir çalışma içine girer.Daha sonra bu adı geçen patron kişiler servetlerine servet katmak için illegal işler yapmaya başlar (ambargo olan bir ülkeye uçak satmak gibi vs..) bu yetki sahiplerinin hoşuna gitmez ve bu adı geçen şahısları uyarır halbuki atı alan Üsküdar'ı geçmiştir bile, bu film böyle devam eder gider. Bunlara dur diyecek ne bir kişi nede bir kanun vardır halen yürürlükte... saygılar sunarım

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000