25 Eylül 2008, Perşembe 14:01:41

Yapı Kredi havalimanında!

Yapı Kredi, Atatürk Havalimanı'nda dekorasyonu ve atmosferiyle benzersiz bir dinlenme salonunu hizmete açtı...
  • Yorumunuz...acaba burada banka hizmetleri verilecekmi

Türkiye’nin lider kredi kartı Yapı Kredi World, yurtdışına seyahat eden yolcularını ağırlamak üzere Atatürk Havalimanı Dış Hatlarda yeni ve farklı bir dinlenme salonunu hizmete sundu. Dünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid tarafından,  tasarlanan World Lounge, misafirlerin tatil keyfine daha uçağa binmeden başlamalarını sağlayacak ayrıntılarla donatıldı.

World Lounge ile ilgili bir açıklama yapan Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Nazan Somer, Atatürk Havalimanı’nda dekorasyonu ve atmosferiyle gerçek anlamda benzersiz bir dinlenme salonunu müşterilerinin kullanımına sunmuş olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti. Somer, “ Türkiye’yi kredi kartlarıyla tanıştıran ve 20 yıldır kesintisiz liderliğini sürdüren World’e yakışır bir mekan yaratmak istedik. World’un renkli ve ayrıcalıklı dünyasını seyahat öncesinde müşterilerimize yaşatabilmek için dünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid ile çalıştık. İş ya da tatile çıkmadan önce ihtiyaç duyulabilecek tüm ayrıntıları titizlikle düşündük. Amacımız müşterilerimizin tatil keyfini daha uçağa binmeden World Lounge’da başlatmak. Öyle inanıyorum ki yolculuk stresini unutturacak bir mekan oluşturmayı başardık.” dedi.

World Lounge’ı tasarlayan Karim Rashid ise bugüne kadar ki örneklerinden çok farklı bir iç dekorasyon yaratarak bu alandaki paradigmayı değiştirmeyi hedeflediğini belirtti. Genel olarak havayolu dinlenme salonlarında insanlara ilham verecek bir özellik bulamadığını ve burada geçirilen zamanın yolcuları rahatlatmak ve enerjisini yükseltmekten uzak olduğunu söyledi. World Lounge’ı tasarlarken insanlara özel bir enerji hissettirmek üzere yola çıktığını ve seyahat öncesi unutulmaz bir deneyim yaşatmak istediğini belirten Rashid, “Havalimanları genelde seyahatin heyecanı ve enerjisi ile beklemekten başka yapacak bir şey bulunmamasının sıkıntısının karşıtlığını yansıtır. World Lounge ile bunu da ortadan kaldırmak istedim.” dedi.

Atatürk Havalimanı Dışhatlar’da Airport Otel’ in yanında yer alan ve 437 metrekare alanda hizmet veren World Lounge, iş ya da tatil seyahati öncesinde yolcuların olası tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Mevcut dinlenme salonlarından farklı olarak yolcuları ev rahatlığında ağırlamayı hedefleyen World Lounge’da kişiye özel dinlenme odaları, 24 saat kesintisiz kablosuz internet, 2 adet masaj koltuğu,  4 bilgisayar ve 8 adet televizyon bulunuyor.

 

Yapı Kredi havalimanında!

Facebook Yorum

Yorumlar

Rumuz ~ 10 yıl önce
Yorumunuz...acaba burada banka hizmetleri verilecekmi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000