26 Nisan 2010, Pazartesi 08:36:06

Westrheim AHL'den geri gönderildi...

Avrupa Birliği Türkiye Sivil Komisyonu Başkanı Kariane Westrheim, güvenlik tehdidi oluşturduğu gerekçesiyle Atatürk Havalimanı'ndan ülkeye giriş yapamadı...
  • YOLCU GUVENLIK TEHDIDI OLUSTURDUGU ICIN DEGIL TURKIYE YE GIRIS YASAGI BULUNDUGU ICIN ALINMADI
  • Bir konferansa katılacak birine bile tahammülü olmayan, her "farklıyı" hemen bölücü, terörist vb. gören kafanın değişmesi gerekiyor. Belki de bu kadın ülkeye giremiyor diye birileri de dağa çıkıyordur. Konuşmaktan korkmayalım.
  • Bu tip insanların ülkemize girmesine asla müsade etmeyiz TC devletinin böyle bir hakkı var ister vizesi olsun iserte olmasın herhangi bir yabancıyı ülkemize sebep göstermeksizin geri çevirme hakkı vardır..Bu tip amiplilerin amacı ülkeyi bölmektir yok öyle yama git belçika da bir bölge ayır orada kendi devletini kur yerse..
  • bu insanların ülkeyi bölmesine izin vermeyelim.ne mutlu türküm diyeene...

Avrupa Birliği-Türkiye Sivil Komisyonu (EUTCC) Başkanı Kariane Westrheim, Diyarbakır'da düzenlenecek Kürt Kadın Konferansı'na katılmak üzere önceki gün Türk Hava Yolları'na ait uçakla Belçika'nın başkenti Brüksel'den istanbul Atatürk Havalimanı'na geldi.

Avrupa Parlamentosu'nda 6 yıldır düzenlenen Uluslararası Kürt Konferansı'nın organizatörlüğünü yapan Kariane Westrheim 'Türkiye'ye girişi genel güvenlik tehdidi oluşturduğu' gerekçesiyle ülkeye alınmadı.

Yaşanan olay üzerine Kariane Westrheim uçakla Brüksel'e geri dönmek zorunda kaldı.

Westrheim AHL'den geri gönderildi...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
YOLCU GUVENLIK TEHDIDI OLUSTURDUGU ICIN DEGIL TURKIYE YE GIRIS YASAGI BULUNDUGU ICIN ALINMADI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bir konferansa katılacak birine bile tahammülü olmayan, her "farklıyı" hemen bölücü, terörist vb. gören kafanın değişmesi gerekiyor. Belki de bu kadın ülkeye giremiyor diye birileri de dağa çıkıyordur. Konuşmaktan korkmayalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu tip insanların ülkemize girmesine asla müsade etmeyiz TC devletinin böyle bir hakkı var ister vizesi olsun iserte olmasın herhangi bir yabancıyı ülkemize sebep göstermeksizin geri çevirme hakkı vardır..Bu tip amiplilerin amacı ülkeyi bölmektir yok öyle yama git belçika da bir bölge ayır orada kendi devletini kur yerse..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu insanların ülkeyi bölmesine izin vermeyelim.ne mutlu türküm diyeene...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000