03 Aralık 2008, Çarşamba 08:15:53

VIP salonunda karşılaşmama trafiği!

Başbakan Tayyip Erdoğan’ı taşıyan ’Ana’ uçağı dün saat 19.30’da İstanbul’a indiğinde, DTP Genel Başkanı Ahmet Türk de Atatürk Havalimanı VIP Salonu’nda bulunuyordu.
  • RTE taraftari kesin degilim once onu belirtmek isterim , sonra Yapilmasi gereken Osman Pamukoglu Pasamizin websitesinde hersey detayli olarak yazmakta , ordaki okuduklariniz benim dusunce fikirlerim ile bire bir dir ..
  • suç sizde değil sizi tutuklayıp cezaevine koymayanda Türkiye Türklerindir
  • Yorumlarımız yayınlanmayacak sanırım ..neyse..Munzurlu gibi düşünen herkes haburdan gitmesi gereken yere gitisin hatta ona yataklık edip 3-5 oy uğruna onları meclise sokanlarıda yanlarına alıp gitisnler biz bize yeteriz..
  • "Haram"ve"b727-200"rumuzlu arkadaşlar niye olmuş şeyleri konuşuyorsunuz da yapılması gerekirken yapılmayanları konuşmuyorsunuz?RTE değilmi ki meclis kürsüsünden her şahadet olayından sonra"hepsine hak ettikleri ceza en ağır biçimde verilecektir"diyen.sorunuzu benim sorduğum gibi RTE'ye yöneltsenize.adam her fırsatta "biz meclisin yüzde yetmişbeşini oluşturuyoruz.biz türk halkının çoğunluğunu temsil ediyoruz" diyen.RTE,sana sorum şu:suçluyu ve suçu meclis kürsüsünde dahi öven;suçluya ve suça her fırsatta yardım ve yataklık eden bu alçaklara TÜRKİYE DÜŞMANLARINA ne yapmayı düşünüyorsun/düşünüyorsunuz?devam ediyorum.bu ülke için canını ortaya koyan şehitlerimiz ve gazilerimiz için ne yapmayı düşünüyorsun/düşünüyorsunuz?

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre; Uçaktan inen Başbakan Erdoğan VIP’teki dinlenme salonuna geçeceği sırada, DTP Lideri de sigara içme bahanesiyle dışarı çıktı. Türk, gazetecilerin sorusu üzerine "İspanya’dan geldim. Ankara’ya gitmek için uçak bekliyorum" dedi.

Türk, tekrar içeri girdiğinde Başbakan Erdoğan VIP Salonu’ndan çıktı. Böylece iki lider karşılaşmamış oldu.

VIP salonunda karşılaşmama trafiği!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Haram ~ 9 yıl önce
RTE taraftari kesin degilim once onu belirtmek isterim , sonra Yapilmasi gereken Osman Pamukoglu Pasamizin websitesinde hersey detayli olarak yazmakta , ordaki okuduklariniz benim dusunce fikirlerim ile bire bir dir ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TÜRKÇÜ ~ 9 yıl önce
suç sizde değil sizi tutuklayıp cezaevine koymayanda Türkiye Türklerindir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Peturian ~ 9 yıl önce
Yorumlarımız yayınlanmayacak sanırım ..neyse..Munzurlu gibi düşünen herkes haburdan gitmesi gereken yere gitisin hatta ona yataklık edip 3-5 oy uğruna onları meclise sokanlarıda yanlarına alıp gitisnler biz bize yeteriz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 9 yıl önce
"Haram"ve"b727-200"rumuzlu arkadaşlar niye olmuş şeyleri konuşuyorsunuz da yapılması gerekirken yapılmayanları konuşmuyorsunuz?RTE değilmi ki meclis kürsüsünden her şahadet olayından sonra"hepsine hak ettikleri ceza en ağır biçimde verilecektir"diyen.sorunuzu benim sorduğum gibi RTE'ye yöneltsenize.adam her fırsatta "biz meclisin yüzde yetmişbeşini oluşturuyoruz.biz türk halkının çoğunluğunu temsil ediyoruz" diyen.RTE,sana sorum şu:suçluyu ve suçu meclis kürsüsünde dahi öven;suçluya ve suça her fırsatta yardım ve yataklık eden bu alçaklara TÜRKİYE DÜŞMANLARINA ne yapmayı düşünüyorsun/düşünüyorsunuz?devam ediyorum.bu ülke için canını ortaya koyan şehitlerimiz ve gazilerimiz için ne yapmayı düşünüyorsun/düşünüyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000