06 Eylül 2012, Perşembe 11:10:31

VE AIREX KAPILARINI AÇIYOR

Bu yıl 9'uncusu düzenlenen Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı Airex kapılarını bugün açıyor...
  • bu fuar halka acık mı yoksa thy calısanlarına ozel mı ltfn cvp verırmısınızz.?
  • Evet ücretli bu fuar seneye de var mı ?
  • Ozel Hangarlar kısmında calısmakta olan kısılerin Hangarlarına ulasabilmesi icin Gozen Guvenlik firması nasıl bir onlem aldı acaba. Hangarlarımıza ulasmak icin Ikinci gundur iskence cekmekteyiz. Selamlar.
  • 380 2045 itibarı ile İstanbuldan ayrıldı. Cumartesi gideceğimden artık onu görmek hayal...En çokta onu görmek istemiştim. Neyse kısmet değlmiş...

Bu yıl 9’uncusu düzenlenen ve 9 Eylül Pazar gününe kadar ziyarete açık olacak Airex, Atatürk Havalimanı Genel Havacılık apronunda meraklıyısla buluşuyor.

2 yıl aradan sonra yine büyük bir havacılık organizasyonuna ev sahipliği yapıyor. 1996'dan bu yana her iki yılda bir düzenlenen AIREX fuarına 30 ülkeden çok sayıda firma katılıyor.

AirportHaber’in de ilk kez yerini aldığı bu dev organizasyonda havacılık tutkunları özel tanıtımlarla karşılaşıyor ve hayallerini süsleyen uçakları yakından görme imkanı buluyor.

Dünyanın gözünün üstünde olduğu dev organizasyonda katılımcı şirketler, ziyaretçilere en iyi görseli sunmak için büyük uğraş verdi.

Öte yandan fuarın gözdesi Emirates Havayolları'nın Airbus A380'i de sabahın erken saatlerinde fuar alanındaki yerini aldı.

İŞTE FUAR ALANINDAN İLK KARELER

 

VE AIREX KAPILARINI AÇIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
bu fuar halka acık mı yoksa thy calısanlarına ozel mı ltfn cvp verırmısınızz.?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ücret ~ 6 yıl önce
Evet ücretli bu fuar seneye de var mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
40 yıllık havacı ~ 6 yıl önce
Ozel Hangarlar kısmında calısmakta olan kısılerin Hangarlarına ulasabilmesi icin Gozen Guvenlik firması nasıl bir onlem aldı acaba. Hangarlarımıza ulasmak icin Ikinci gundur iskence cekmekteyiz. Selamlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
380 ~ 6 yıl önce
380 2045 itibarı ile İstanbuldan ayrıldı. Cumartesi gideceğimden artık onu görmek hayal...En çokta onu görmek istemiştim. Neyse kısmet değlmiş...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000