12 Mayıs 2010, Çarşamba 14:20:28

UNUTULAN EŞYALAR KAPIŞILDI

Atatürk Havalimanı'nda yolcular tarafından unutulan eşyalar, Avcılar'daki bir mağazada satışa sunuldu. Mağaza yetkilileri, vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle zaman zaman kapıları kapatmak zorunda kaldı.
  • Antalyada var mı böyle bi yer
  • tamam siz orada satışa sunuyorsunuzda Başka illerdekiler ne yapcak?
  • bbakirkoydeki satış adresini alabilirmiyim
  • Havalimanı Dış hatlarda Unutulan eşyaların Satışı Marmara cd. Çağatay İş merkezi No.7/1 AVCILAR adresinde yapmaktadır.bılgılerınıze
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde unutulan ve bekleme süresi dolan eşyaları ihale usulüyle alan Murat Kuzu, Avcılar'daki bir pasaj içinde yarı fiyatına satışa sundu. 1 ile 500 TL arasında satışa sunulan cep telefonları, bilgisayarlar ve birçok çeşit ürün, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Erken saatlerde mağazaya gelen vatandaşlar, piyasa değerinin yarısına satılan ürünlerden satın aldı. Yoğunluğun fazla olması üzerine mağaza görevlileri zaman zaman kapıları kapatmak zorunda kaldı.

Kapı önünde bekleyen vatandaşlar ise gruplar halinde içeriye alındı.

Mağaza Yetkilisi Aziz Korkmaz, talebin beklenenden çok daha fazla olduğunu belirterek, "Burada her türlü ürünü bulmak mümkün. Satışlar en az 5-6 ay daha sürecek. Çünkü beklediğimizden çok daha fazla unutulan eşya var" dedi.

Mağazaya gelen bir müşteri ise satışların yapıldığını dün haber aldığını ifade ederek, "Dün ve bugün gelerek çok güzel ürünler aldım" diye konuştu.
UNUTULAN EŞYALAR KAPIŞILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 2 yıl önce
Antalyada var mı böyle bi yer

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Manavgatlı ~ 3 yıl önce
tamam siz orada satışa sunuyorsunuzda Başka illerdekiler ne yapcak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
elveda ~ 4 yıl önce
bbakirkoydeki satış adresini alabilirmiyim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Havalimanı Dış hatlarda Unutulan eşyaların Satışı Marmara cd. Çağatay İş merkezi No.7/1 AVCILAR adresinde yapmaktadır.bılgılerınıze

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000