08 Ekim 2012, Pazartesi 16:48:08

UNITED YOLCULARINI PERİŞAN ETTİ!

United Airlines İstanbul’dan New York’a gitmesi gereken uçağı Amerika’dan gelmeyince sefer iptal oldu. Uçaklarının İstanbul’a gelmediğini ve New York’a uçamayacaklarını Atatürk Havalimanı’nda öğrenen yolcular zor durumda kaldı...
  • TURKİSH AİRLİNES BAŞKA ARZUNUZ
  • VATANDAŞ UNİTED İLE TAKUNYA VE TORPİL HAVAYOLLARINDAN ÇOK DAHA UCUZA UÇUYORKEN NEDEN DAHA ÇOK PARA VERSİN???? ARADAKİ FARKI SEN CEBİNDEN ÖDEYECEK MİSİN????
  • bu olayı thy yapsaydı istanbulun irlandalıları,foss,fıss,tıss,kıss diyerek bağırsaklarını rahatlatacaklardı.
  • benim yurdumun güzel insanları,sizde bu yabancı hayranlığı varken daha çok çile çekmeye devam edersiniz.Sen tut elin yabancısına para kazandırmaya çalış,kendi ülkenin havayolu dururken.Thy den alsaydın biletini rötarsız kalkalrdınız en fazla oda olsa olsa 10 dk olurdu.ne diyeyim bu kafayla devam durmak yok...

Geçtiğimiz Temmuz ayında Türkiye seferlerine başlayan United Airlines yetkilileri uçaklarının Amerika’da kalkmadan önce bir teknik arıza yaptığını ve bu nedenle de İstanbul New York seferini iptal ettiklerini açıkladı.

İstanbul New York arasının 10 saat olduğunu bu kadar süre için kendilerinin havalimanına gelmeden bilgilendirilmesi gerektiğini söyleyen yolculardan Avukat Akil Neşet Bohça eşini yolcu etmek için geldiğini belirterek, "Ben bir hukukçuyum. Havacılık kurallarına göre yolcuların bilgilendirilmesi gerekir. Sorduğumuz zaman bize sadece ’Uçak iptal oldu’ diyorlar. Niçin iptal oldu diye sorduğumuzda ise bir cevap vermiyorlar. Bu bizim hakkımız. Bize iki üç gün sonrasına yer veriyorlar. Niçin diğer havayollarına yönlendirmiyorlar. Bunun takipçisi olacağım." dedi.


United Hava Yolları’nın İstanbul’dan saat 13.55’te planlanan seferinin iptal edilmesiyle Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde kountuarlarında uzun kuyruklar oluştu. Yolcular duruma tepki gösterdi. New York’taki bir üniversitede öğrenim gördüğünü belirten yolculardan Nur Kuyumcuoğlu, havayolu şirketinin kendilerini bilgilendirmediğini ileri sürerek ”Amerika’ya dönüş tarihimi 9 Ekim 2012 olarak ayarlamıştım. Ödevlerimi de teslim etmek için 3 tane profösör ile konuştum ama geç gitme durumunda oradaki haklarımı kaybetmek durumundayım. Ben kendime üzülürken önümdeki yolcu böbrek ameliyatına gittiğini raddevusunu kaçıracağını söyleyince daha çok üzüldüm ” dedi. (Hürriyet)

UNITED YOLCULARINI PERİŞAN ETTİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

milli gurur ~ 6 yıl önce
TURKİSH AİRLİNES BAŞKA ARZUNUZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy nı çok seviyorsan farkı sen ver o zaman !!! ~ 6 yıl önce
VATANDAŞ UNİTED İLE TAKUNYA VE TORPİL HAVAYOLLARINDAN ÇOK DAHA UCUZA UÇUYORKEN NEDEN DAHA ÇOK PARA VERSİN???? ARADAKİ FARKI SEN CEBİNDEN ÖDEYECEK MİSİN????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LTBQ ~ 6 yıl önce
bu olayı thy yapsaydı istanbulun irlandalıları,foss,fıss,tıss,kıss diyerek bağırsaklarını rahatlatacaklardı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
benim yurdumun güzel insanları,sizde bu yabancı hayranlığı varken daha çok çile çekmeye devam edersiniz.Sen tut elin yabancısına para kazandırmaya çalış,kendi ülkenin havayolu dururken.Thy den alsaydın biletini rötarsız kalkalrdınız en fazla oda olsa olsa 10 dk olurdu.ne diyeyim bu kafayla devam durmak yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000