18 Ekim 2015, Pazar 10:14:27

Uçağı kaçıran yolcu AHL'de intihar etti

THY'nin Londra-İstanbul uçağı ile Atatürk Havalimanı'na gelen ve transit olarak Irak'a gidecek olan yolcu uçağı kaçırınca intihar etti.
  • Ne kadar boş beleş yorum yazan insan var arkadaş. Prosedürü bilmeyen, her şeye önyargı ve çok bilmişlikle yaklaşan cahil cühela başımıza uzman kesiliyor. Bir yolcu bağlantı uçağını elinde olmayan sebeplerle kaçırırsa mutlaka ona yeni bilet düzenlenir. Acaba iki uçuşun arasında kaç saat vardı? Bu sorunun cevabına göre bir sonuç çıkarabiliriz sadece. Eğer bir saatten kısa bir süre varsa yolcuya yeni uçuş kartı verilmesi gerekirdi. Ama yolcu zamanında havaalanına inmiş, oyalandığı için uçağını kaçırmışsa hiç bir havalimanında o kişiye bedava yeni bilet düzenlenmez. Eleştireceğim diye gülünç duruma düşmeyin, personelin bir suçu varsa mutlaka cezalandırılır. Acı bir olayın üzerinden neyin tartışmasını yapıyorsunuz anlaşılır gibi değil.
  • Şüpheli
  • Türkler kendi aralarında birbirlerine saygısı yok nasıl Almanlara, Hollandalılara, Fransızlara, ingilizlilere vs uydururuyorsaniz
  • Türkiye AB ye bir adım daha yaklaştı ama bazılarının yorumlarına bakarmisin. intihar eden oldu ya! saygi ve empati olmalı, rencide yada on yargı, değil. yok Ruslar yaptı" isid e katılmak icin, ucuncu havalimanına istemeyen ingiliz, manyak bizi bulur. lalala bravo avrupa nin geleceği

Irak'ın Erbil kentine gitmek üzere Türk Hava Yolları'nın (THY) TK1986 sefer sayılı Airbus A330 tipi uçağıyla İstanbul'a gelen İngiliz yolcu, transit uçağını kaçırınca intihar etti.

Jacqueline Anne Sutton isimli İngiliz yolcu, uçağını kaçırdı ve transit yolcu bankosuna başvurdu. Uçağı kendisinin kaçırdığı için yeni bir bilet alması gerektiğini öğrenen Sutton, daha sonra bilet satış ofisine yönlendirildi.

Yeni bilet için parası olmadığını belirten Sutton, bir süre sonra dış hatlar terminali tuvaletlerinden birine giderek kendini kapı arkasındaki askılığına astı.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Sutton’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Uçağı kaçıran yolcu AHL'de intihar etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (66)

Havacı ~ 3 yıl önce
Ne kadar boş beleş yorum yazan insan var arkadaş. Prosedürü bilmeyen, her şeye önyargı ve çok bilmişlikle yaklaşan cahil cühela başımıza uzman kesiliyor. Bir yolcu bağlantı uçağını elinde olmayan sebeplerle kaçırırsa mutlaka ona yeni bilet düzenlenir. Acaba iki uçuşun arasında kaç saat vardı? Bu sorunun cevabına göre bir sonuç çıkarabiliriz sadece. Eğer bir saatten kısa bir süre varsa yolcuya yeni uçuş kartı verilmesi gerekirdi. Ama yolcu zamanında havaalanına inmiş, oyalandığı için uçağını kaçırmışsa hiç bir havalimanında o kişiye bedava yeni bilet düzenlenmez. Eleştireceğim diye gülünç duruma düşmeyin, personelin bir suçu varsa mutlaka cezalandırılır. Acı bir olayın üzerinden neyin tartışmasını yapıyorsunuz anlaşılır gibi değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pala ~ 3 yıl önce
Şüpheli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilker. S ~ 3 yıl önce
Türkler kendi aralarında birbirlerine saygısı yok nasıl Almanlara, Hollandalılara, Fransızlara, ingilizlilere vs uydururuyorsaniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
baarsjes ~ 3 yıl önce
Türkiye AB ye bir adım daha yaklaştı ama bazılarının yorumlarına bakarmisin. intihar eden oldu ya! saygi ve empati olmalı, rencide yada on yargı, değil. yok Ruslar yaptı" isid e katılmak icin, ucuncu havalimanına istemeyen ingiliz, manyak bizi bulur. lalala bravo avrupa nin geleceği

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000