25 Eylül 2014, Perşembe 16:10:10

TÜRK HAVA KURUMU "O UÇAĞI" TANITAMADI!

Türk Hava Kurumu'nun İstanbul AirShow'da tanıtılacağını duyurduğu ilk sportif uçağının lansmanının ertelendiğini açıkladı.
  • Ne uçak yapmaya çalışyorsunuz ne de yapabilecek kapasiteniz var ama milleti koca koca televizyonları dergileri gazeteleri 3 yıldır çok güzel kandırıyorsunuz ya helal olsun tebrik ediyorum sizi bu hem sizin dolandırıcılık kapasitenizin yüksekliğini gösteriyor hem de malesef bizim milletimizin iş bilmezliğini saflığını şimdi burda okuyanlar çamur attığımı sanıyorlar yapmaya çalıştığınızın italyadan aldığınız uçakları türk malı diye kakalamak olduğunu bilmiyorlar ama inanmayamlara güzel bir tavsiyem var bir bahane ile etimesgut a gidin öğlen yemeğinden sonra korkut efe de oturun ve yanınızdaki bir kurum çalışanına veya öğrencisine uçağın ne durumda olduğunu sorun size anlatacakları malesef fıkra değil türkiye gerçeği
  • Mobbing magdurlarının bedduaları yüzünden işleri yolunda gitmiyor. Tabi Eski paralel, gazeteden istifa etmekle günahlarından arınacagını sanıyor.
  • motorlu planör yapıp uçak diye reklam yapmak çok başarılı (:
  • Faso fiso. Sirf reklam olsun diye konusuluyor. yuzde 90 yerli mali imis. Zaten ucagin yuzde 90 lik bolumu motor ve avionics vs. Bu yalancilara itibar etmeyin. THK nun asli gorevi havaciligi tanitip eleman yetistirip havayollarinin insan kaynagi olan genel havaciligi yaymaktir.

Atatürk Havalimanı'nda bu sabah ziyaretçilerine kapısını açan Istanbul AirShow'da THK'nın sportif uçak lansmanı konusunda adeta fiyasko yaşandı.

Türk Hava Kurumu, günler önce yüzde 90 yerli üretim sportif uçağın tanıtacağını duyurmuştu. Yapılan duyuruda, "25 Eylül  Perşembe günü İstanbul Airshow’da THK ilk sportif uçak Lansmanı gerçekleşecek. THK uçak fabrikası tarafından yapılan bu uçak %90 yerli malı olarak üretilmiştir" ifadeleri yer almıştı.

Ancak söz konusu uçağın hazır olmadığı ve bu nedenle tanıtım tarihinin ertelendiği belirtildi. THK'nın uçağı en erken yıl sonuna doğru tanıtacağı öğrenildi.

©AirportHaber

TÜRK HAVA KURUMU "O UÇAĞI" TANITAMADI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Thk tebrik ~ 4 yıl önce
Ne uçak yapmaya çalışyorsunuz ne de yapabilecek kapasiteniz var ama milleti koca koca televizyonları dergileri gazeteleri 3 yıldır çok güzel kandırıyorsunuz ya helal olsun tebrik ediyorum sizi bu hem sizin dolandırıcılık kapasitenizin yüksekliğini gösteriyor hem de malesef bizim milletimizin iş bilmezliğini saflığını şimdi burda okuyanlar çamur attığımı sanıyorlar yapmaya çalıştığınızın italyadan aldığınız uçakları türk malı diye kakalamak olduğunu bilmiyorlar ama inanmayamlara güzel bir tavsiyem var bir bahane ile etimesgut a gidin öğlen yemeğinden sonra korkut efe de oturun ve yanınızdaki bir kurum çalışanına veya öğrencisine uçağın ne durumda olduğunu sorun size anlatacakları malesef fıkra değil türkiye gerçeği

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sonrr ~ 4 yıl önce
Mobbing magdurlarının bedduaları yüzünden işleri yolunda gitmiyor. Tabi Eski paralel, gazeteden istifa etmekle günahlarından arınacagını sanıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hırsız mı ~ 4 yıl önce
Bu kurumda paralel olacağını asla düşünmüyorum. Ha hırsız mı paralel mi derseniz ben paralel derim. Hırsız devleti soyarken, paralel diyen tabir edilenler belki de devletin soyulmasına karşı çıkanlardır. Ne dersiniz? Paralel diye yafa yapanların paralel olmadığını nereden bileceğiz? Diğer yandan insanları kandıranlar belli. Osmonot
ultralight ~ 4 yıl önce
motorlu planör yapıp uçak diye reklam yapmak çok başarılı (:

Yanıtla

Kalan karakter 1000
USAMisafir ~ 4 yıl önce
Faso fiso. Sirf reklam olsun diye konusuluyor. yuzde 90 yerli mali imis. Zaten ucagin yuzde 90 lik bolumu motor ve avionics vs. Bu yalancilara itibar etmeyin. THK nun asli gorevi havaciligi tanitip eleman yetistirip havayollarinin insan kaynagi olan genel havaciligi yaymaktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000