07 Temmuz 2008, Pazartesi 08:05:05

Topbaş açıkladı: 'Havaş servis istiyor'

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Atatürk Havalimanı'ndan Anadolu Yakası'na HAVAS tarafından yolcu servisi yapılmamasıyla ilgili şu açıklamayı yaptı...
  • ben havasta calısmıyorum diyosun havasın sımdıye kadar nasıl calıstıgını bılıyormusun?.bir hususı doblo araba birinci köprüden gecemıyor.bunların otobuslerı başbakanlık otobuslerı gıbı geçiyorlar.ama garibanın otobüsü olursa köprünün ortasında baglıyorlar.burası muz cumhuriyeti mi?aradaki farkı gördünmü?... arkadasım anlayana sivrisinek saz senin gibilere hukuk bile az.taksilerin üstleriyle ugrasıyosun o taksiler senin arkadaslarını,akrabalarını hastaneye götürüyor.onların icındede senin gibiler vardır.tek taraflı yorum yapma iyice ögren ondan sonra konuş.adalet bir gün sanada lazım olur..
  • senin ne demek istedigini ben anlayamadım.kimsenin endişelendigi yok ama senın nıe endişelendigini ben anlıyamadım.her toplulukta ne oldugu belirsiz insanlar oldugu gıbı senın gıbı rumuzlarda var..orda taksı varsa kendin yazıyosun meetroda var dıosun iett var diosuno zman devamını soyle getir;İBB oraya fazla seferler koysun ve her tarafa gitsin havaş gibi dokuz mılyona degıl iett nın kac para oldugunu sen daha iyi bilirsin.o zaman herkes kısmetını yer.. niye belediyenin gelmesini istemiyorsun.yoksa her tarafı havasa verelım otogarıda onlar calıstırsın.bu ülkede hala adaletın oldugunu unutma..
  • yapmış olduğun yorum senin ne kadar cahil olduğunu gösteriyor.taksiciye bakımsız pasaklı diyebilecek kadar kendini aşağılıyosun.öncelilke işletmelerde denetim mekanızmasının ne kadar iyi çalıtığını görsek bile her işletmede muhakkak aksaklıklar olur bu sadece taksi işletmeciliğinde değil her sektörde böyledir kaldıkı gelip taksi durağının içeriğini bilmeden denetim mekanızmasının ne ciddiyette olduğunu görmeden yazman senin dışarıdan biri olmadığını tav dan yada havaştan tavlandığını göstermektedir.gelelim ikinci soruna taksi durağı kaç kişiye hizmet ediyo kaç kişiye ekmek veriyo sadece ATATÜRK havalimanı taksi durağında BİN YEDİYÜZ ÇALIŞAN VAR ÜÇER KİŞİLİK AİLELER OLSALAR ORTALAMA BEŞBİN KİŞİ YAPAR evet bu rakamları al elinede hesap makinesi al diğer işletmelerle kıyasla.farkı görürsün.YETERMİ
  • YAHUU ŞUU TAKSİCİLERE YALAKLIK YAPMAYI BIRAKIN ALLAH AŞKIN BENCE TAKSİ DURAĞI KALKMALI DISARDAN GELEN TAKSİLERDE YOLCU ALMALI ONLARDA EKMEK KAVGASI PEŞİNDE..

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Atatürk Havalimanı'ndan Anadolu Yakası'na HAVAS tarafından yolcu servisi yapılmamasıyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Ulaşım Koordinasyon Merkezi kararıyla hatlar belirlendi. Atatürk Havalimanı'ndan Bakırköy İDO İskelesi ve Taksim'e servis var. Çok daha fazla hatta çalışmak için talep var. Fakat havaalanlarındaki taksi esnafı endişe ediyor. İETT olarak bu bölgelerde uçak yolcusu yoğunluklarıyla ilgili bir çalışmamız yok."

Kaynak: Gaste

Topbaş açıkladı: 'Havaş servis istiyor'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 10 yıl önce
ben havasta calısmıyorum diyosun havasın sımdıye kadar nasıl calıstıgını bılıyormusun?.bir hususı doblo araba birinci köprüden gecemıyor.bunların otobuslerı başbakanlık otobuslerı gıbı geçiyorlar.ama garibanın otobüsü olursa köprünün ortasında baglıyorlar.burası muz cumhuriyeti mi?aradaki farkı gördünmü?... arkadasım anlayana sivrisinek saz senin gibilere hukuk bile az.taksilerin üstleriyle ugrasıyosun o taksiler senin arkadaslarını,akrabalarını hastaneye götürüyor.onların icındede senin gibiler vardır.tek taraflı yorum yapma iyice ögren ondan sonra konuş.adalet bir gün sanada lazım olur..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 10 yıl önce
senin ne demek istedigini ben anlayamadım.kimsenin endişelendigi yok ama senın nıe endişelendigini ben anlıyamadım.her toplulukta ne oldugu belirsiz insanlar oldugu gıbı senın gıbı rumuzlarda var..orda taksı varsa kendin yazıyosun meetroda var dıosun iett var diosuno zman devamını soyle getir;İBB oraya fazla seferler koysun ve her tarafa gitsin havaş gibi dokuz mılyona degıl iett nın kac para oldugunu sen daha iyi bilirsin.o zaman herkes kısmetını yer.. niye belediyenin gelmesini istemiyorsun.yoksa her tarafı havasa verelım otogarıda onlar calıstırsın.bu ülkede hala adaletın oldugunu unutma..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eğitimli ~ 10 yıl önce
yapmış olduğun yorum senin ne kadar cahil olduğunu gösteriyor.taksiciye bakımsız pasaklı diyebilecek kadar kendini aşağılıyosun.öncelilke işletmelerde denetim mekanızmasının ne kadar iyi çalıtığını görsek bile her işletmede muhakkak aksaklıklar olur bu sadece taksi işletmeciliğinde değil her sektörde böyledir kaldıkı gelip taksi durağının içeriğini bilmeden denetim mekanızmasının ne ciddiyette olduğunu görmeden yazman senin dışarıdan biri olmadığını tav dan yada havaştan tavlandığını göstermektedir.gelelim ikinci soruna taksi durağı kaç kişiye hizmet ediyo kaç kişiye ekmek veriyo sadece ATATÜRK havalimanı taksi durağında BİN YEDİYÜZ ÇALIŞAN VAR ÜÇER KİŞİLİK AİLELER OLSALAR ORTALAMA BEŞBİN KİŞİ YAPAR evet bu rakamları al elinede hesap makinesi al diğer işletmelerle kıyasla.farkı görürsün.YETERMİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airport39 ~ 10 yıl önce
YAHUU ŞUU TAKSİCİLERE YALAKLIK YAPMAYI BIRAKIN ALLAH AŞKIN BENCE TAKSİ DURAĞI KALKMALI DISARDAN GELEN TAKSİLERDE YOLCU ALMALI ONLARDA EKMEK KAVGASI PEŞİNDE..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000