07 Kasım 2011, Pazartesi 13:45:19

TC-OAN AHL'YE İNİŞ YAPTI!

Sky Havayolları’nın Onur Air’den kiraladığı TC-OAN kuyruk tescilli uçak, yaşadığı teknik arıza nedeniyle Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı.
  • Çok tuhaf herkes,Unutmamak gerekir ki havacılık,tek başına bir kişinin veya bir mesleki gurubun bilemeyeceği kadar zor ve çetrefilli bir konudur
  • A321'lerde yakıt boşaltma Outflow Valve'den mi oluyor? Bilen yazarsa sevinirim. Teşekkürler...
  • BİR OHY KLASİĞİ. Neyseki Ferrari uçak üretmiyor.
  • senin okumaya ihtiyacın var gibi görünüyor yakıt boşaltma degil onun adı yakıt harcama denir ki aynı şey degil. diyelim kalkışta motor yangının var ne yaparsın ben yakıt harcim sonra mı inim diceksin yani neymiş overweight check list bakılacakmış dimi canım benim..
Dün gece Antalya Havalimanı'ndan kalkış yapan Onur Air'e ait TC-OAN kuyruk tescilli yolcu uçağı, yaşadığı arıza nedeniyle gökyüzünde yakıt boşaltarak 00:15’te Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı.

SKY Havayolları'nın SHY 775 sefer sayılı uçuşunu gerçekleştiren ve 215 yolcusu bulunan Airbus A321, iniş yaptıktan sonra yolcular terminale alınırken, uçak bakım için Onur Air hangarına çekildi.

TC-OAN kuyruk tescilli uçağın yaşadığı arıza nedeniyle seferden çekildiği, yolcuların TC-OAI kuyruk tescilli uçakla saat 04:00'da Atatürk Havalimanı'ndan hareket ettiği öğrenildi.

TC-OAN AHL'YE İNİŞ YAPTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Çok tuhaf herkes,Unutmamak gerekir ki havacılık,tek başına bir kişinin veya bir mesleki gurubun bilemeyeceği kadar zor ve çetrefilli bir konudur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
A321'lerde yakıt boşaltma Outflow Valve'den mi oluyor? Bilen yazarsa sevinirim. Teşekkürler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
BİR OHY KLASİĞİ. Neyseki Ferrari uçak üretmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
senin okumaya ihtiyacın var gibi görünüyor yakıt boşaltma degil onun adı yakıt harcama denir ki aynı şey degil. diyelim kalkışta motor yangının var ne yaparsın ben yakıt harcim sonra mı inim diceksin yani neymiş overweight check list bakılacakmış dimi canım benim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000