09 Ağustos 2008, Cumartesi 16:37:03

TAKSİNİN ALTINDA KALDI

Atatürk Havalimanı’nda bulunan taksiciler davranışları yüzünden sık sık şikayetlere hedef olurken, bir taksi şoförünün hatası az kalsın ölümle sonuçlanıyordu.
  • hepmi taksici haksız ...deve misali neeremiz yada hangi işmiz düzgün beyaa
  • Sadece Ahl değil İstanbulun heryerinde taksiciler psikopat.hepsi sopalarla levyelerle kavgaya hazır geziyorlar.Kazara arkadan sellektörle yol istediğini görmeyin vay halinize inanmayan varsa E5 te bir tur atması yeterli ACİL ÇÖZÜM gereken bir konu bence.Ayrıca genelinin böyle olduğu kesin ama ben yinede istisnaları tenzii adiyorum..
  • burada suç ve sorumluluğu kesinlikle taksicilerde bulmuyorum.konuyla ilişkili bu taksicileri yöneten organize eden başta istanbul valiliği ,istanbul belediyesi ve istanbul emniyet müdürlügü nerede.neredesiniz?daha ne bekliyorsunuz.istanbul taksicileri tanıtıyor dünyaya türkiyeyi böyle...
  • Bunlar meslek sahibi degil mafya.Illa eli silahli olmasi gerekmiyor.bunlarin her birini piskoöojok teste soksan bakirköyde yer kalmaz varmi kendine güvenen bu teste girebilecek.Kabahat onlarda degil bunlari oraya koyanlarde ülkemize hos geldiniz dikkat taksi cikabilir!

Kıbrıs’tan İstanbul’a gelen Yasemin Baklaya isimli kadın, bindiği taksinin şoförünün bir anlık dikkatsizliği sonucu ölümle burun buruna geldi. İnanılmaz ihmalin neden olduğu kaza şöyle gelişti:

Yasemin Baklaya isimli kadın Kıbrıs’tan İstanbul’a geldikten sonra ailesiyle birlikte evine gitmek için Atatürk Havalimanı'ndan bir taksiye binmek istedi. Genç kadın tam taksiye binmek üzereyken araç hareket edince bir anda taksinin lastiklerinin altında kaldı. Acıyla feryat eden kadına çevredekiler müdahale etti. Olayın şokunu yaşayan Baklaya, aracın altından çıkarılarak bir süre yol kenarında bekletildi. Kısa süre sonra ambulansın gelmesiyle genç kadın hastaneye, kazaya neden olan taksi soförü ise ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Annesini yerde feryat ederken gören 2 yaşındaki Dilan ise uzun süre gözyaşı döktü.

Taksi

Taksi

Taksi

Taksi

TAKSİNİN ALTINDA KALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Rumuz ~ 10 yıl önce
hepmi taksici haksız ...deve misali neeremiz yada hangi işmiz düzgün beyaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airshow ~ 10 yıl önce
Sadece Ahl değil İstanbulun heryerinde taksiciler psikopat.hepsi sopalarla levyelerle kavgaya hazır geziyorlar.Kazara arkadan sellektörle yol istediğini görmeyin vay halinize inanmayan varsa E5 te bir tur atması yeterli ACİL ÇÖZÜM gereken bir konu bence.Ayrıca genelinin böyle olduğu kesin ama ben yinede istisnaları tenzii adiyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
durdurun ~ 10 yıl önce
burada suç ve sorumluluğu kesinlikle taksicilerde bulmuyorum.konuyla ilişkili bu taksicileri yöneten organize eden başta istanbul valiliği ,istanbul belediyesi ve istanbul emniyet müdürlügü nerede.neredesiniz?daha ne bekliyorsunuz.istanbul taksicileri tanıtıyor dünyaya türkiyeyi böyle...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacilik ~ 10 yıl önce
Bunlar meslek sahibi degil mafya.Illa eli silahli olmasi gerekmiyor.bunlarin her birini piskoöojok teste soksan bakirköyde yer kalmaz varmi kendine güvenen bu teste girebilecek.Kabahat onlarda degil bunlari oraya koyanlarde ülkemize hos geldiniz dikkat taksi cikabilir!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000