29 Aralık 2009, Salı 07:28:46

Süperstarı da ararlar!

New York'ta konser veren Ajda Pekkan, Türkiye'ye döndü. Fakat havaalanında didik didik arandı. Aranmasına da şu yorumu yaptı...
  • Teyze o kadar çok estetik içeriyorki,pasaporttaki resmiyle alakası olmadığından şüphelenilip aranmıştır..Olayı büyütmenin manası yok..
  • aransa ne olur yarısı botoks yarısını da çeke çeke dikmişler, bir sürü kesik dikiş izi vardır kesin. bu mu havacılık haberi aransa ne olur aranmasa...
  • İş için sürekli Amsterdam a gidiyorum. Diyebilirim ki dünyada gördüğüm havaalanlarıiçinde en güvensiz olanı. Sadece 1 kez aranıyorsunuz ve de uçağa binerken. Uçak kaçırmak o kadar kolay ki.....
  • aynı şekilde burda aransalar tüm gazetelere veryansın ederler bizi de arıyorlar diye..orda olunca yemiyor tabi laf etmek:)

New York'ta konser veren Ajda Pekkan, Türkiye'ye döndü. Süperstar İstanbul Atatürk Havalimanı'nda konserle ilgili bilgi verdi.

Pekkan, "Her şey çok güzeldi. Orada çok güzel reaksiyonlarla karşılaştım. Gurur duydum. 1800 kişi karşımdaki bu bir rekordu benim için. Konserin verildiği yerin tarihi bir kimliği vardı. Başarıyla sonuçlandı" diye konuştu. Ünlü sanatçı geçtiğimiz günlerde Hollanda'dan ABD'ye giden uçakta canlı bombanın yakalanmasının ardından Amerika'da havalimanlarında güvenliğin çok arttığını söyledi.

YİNE PARANOYA BAŞLADI

Ajda Pekkan, "Ayakkabılar çıkartılıyor. Metal olan her şey çıkartılıyor. Didik didik arandık. Obama'nın özel talimatı olmuş. Yine paranoya başladı. Onlar da bizim güvenliğimiz için yapıyorlar" dedi.

New York Times Gazetesi'nin kendisini "Türk Pop Divası" olarak nitelendirdiğini belirten Pekkan yeni yıl için "İnşallah çağdaş bir Türkiye, barış dolu bir ülkemiz olsun istiyorum. Bu kaoslar, kargaşalıklar bitsin. İnsanlar eskiden birbirlerini çok seviyorlardı. Yine öyle olsun istiyorum" mesajı verdi.

Süperstarı da ararlar!

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
Teyze o kadar çok estetik içeriyorki,pasaporttaki resmiyle alakası olmadığından şüphelenilip aranmıştır..Olayı büyütmenin manası yok..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
aransa ne olur yarısı botoks yarısını da çeke çeke dikmişler, bir sürü kesik dikiş izi vardır kesin. bu mu havacılık haberi aransa ne olur aranmasa...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İş için sürekli Amsterdam a gidiyorum. Diyebilirim ki dünyada gördüğüm havaalanlarıiçinde en güvensiz olanı. Sadece 1 kez aranıyorsunuz ve de uçağa binerken. Uçak kaçırmak o kadar kolay ki.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
aynı şekilde burda aransalar tüm gazetelere veryansın ederler bizi de arıyorlar diye..orda olunca yemiyor tabi laf etmek:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000