22 Kasım 2008, Cumartesi 15:58:24

Şiddetli lodos Atatürk Havalimanı'nı da vurdu!

İstanbul'da özellikle dün akşamdan bu yana etkili olan şiddetli lodos nedeniyle Atatürk Havalimanı'nın 06-24 olarak bilinen kısa pisti uçak iniş ve kalkışlarına kapatıldı.
  • airone allah seni ve ekibini başımızdan eksik etmesin.sadece sizin sayenizde uctuk bugüne kadar böyle rahat ve huzurlu.siz olmasanız hepimiz ground olurduk allah muhafaza:))))))))))))))boş konuşma airone...
  • SENDE HAVA KUVVETLERİ KAYNAKLI BİR PİLOT VEYA YAKINISIN HERHALDE.BU 5 SENE NEREDEN ÇIKTI ANLAYAMADIM. NİYE 4 VEYA 6 SENE DEĞİL.SİVİL KAYNAKLI PİLOTLAR ÇOĞALDIKÇA EMRET KOMUTANIM DÖNEMİ SONA MI ERİYOR DA SENİ RAHATSIZ EDİYOR ONUDA ANLAYAMADIM.BİRAZ DAHA AÇIK YAZARSAN SANA DAHA GÜZEL BİR CEVAP YAZARIM.ARTIK HAVACILIKTA TEKEL BİTİYOR YOKSA ONA MI YANIYORSUN. BUNU DA ANLAYAMADIM.LÜTFEN DAHA AÇIK YAZ.
  • Ağzı olan konuşuyor,di mi airone? Ama iyi ki herkes senin gibi boş konuşmuyor
  • hava kuvvetli kaynaklı pilotlar eksilmesin. Sivi kaynaklı pilotlar kaptan olursa uçağa düşünerek binmek gerekecek gelecekte. Bu yorumu 5 sene aklınızdan çıkarmayın.

Şiddetli rüzgara rağmen uçuşlarda herhangi bir aksama yaşanmazken, rüzgar nedeniyle 06-24 olarak bilinen kısa pist uçak iniş ve kalkışlarına kapatıldı. Kısa pistin kapatılması nedeniyle uçuşlar diğer pistten yapılıyor.

Öte yandan, şiddetli rüzgar, Atatürk Havalimanı'nın girişinde bulunan reklam panosunu yerinden söktü.

Şiddetli lodos Atatürk Havalimanı'nı da vurdu!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Rumuz ~ 10 yıl önce
airone allah seni ve ekibini başımızdan eksik etmesin.sadece sizin sayenizde uctuk bugüne kadar böyle rahat ve huzurlu.siz olmasanız hepimiz ground olurduk allah muhafaza:))))))))))))))boş konuşma airone...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
SENDE HAVA KUVVETLERİ KAYNAKLI BİR PİLOT VEYA YAKINISIN HERHALDE.BU 5 SENE NEREDEN ÇIKTI ANLAYAMADIM. NİYE 4 VEYA 6 SENE DEĞİL.SİVİL KAYNAKLI PİLOTLAR ÇOĞALDIKÇA EMRET KOMUTANIM DÖNEMİ SONA MI ERİYOR DA SENİ RAHATSIZ EDİYOR ONUDA ANLAYAMADIM.BİRAZ DAHA AÇIK YAZARSAN SANA DAHA GÜZEL BİR CEVAP YAZARIM.ARTIK HAVACILIKTA TEKEL BİTİYOR YOKSA ONA MI YANIYORSUN. BUNU DA ANLAYAMADIM.LÜTFEN DAHA AÇIK YAZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Ağzı olan konuşuyor,di mi airone? Ama iyi ki herkes senin gibi boş konuşmuyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airone ~ 10 yıl önce
hava kuvvetli kaynaklı pilotlar eksilmesin. Sivi kaynaklı pilotlar kaptan olursa uçağa düşünerek binmek gerekecek gelecekte. Bu yorumu 5 sene aklınızdan çıkarmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000