25 Kasım 2009, Çarşamba 07:00:28

Sarhoş yolcu AHL'yi karıştırdı

Atatürk Havalimanı'nda alkollü bir Rus yolcu, havalimanını birbirine kattı. Polis, yolcuları rahatsız ettiği gerekçesiyle yolcuyu kahve ile ayıltamaya çalıştı.
  • Almanya'da yasayan vatandaslarin senin kadar müslüman oldugunu unutma!Rus'lari veya diger Avrupa'lilari alkol ve fuhus bagimlisi gibi göstermen,sana ait olan bir düsünce oldugunu hatirlatmak isterim.Ben 47 yildir Almanya'da yasamaktayim.Senin gibi bizim üzerimizde ön yargisi olan oradada var.Her toplumda böyle zayif karekterler olablir.Rus kadinlarini calistiranlar bizim vatandaslarimiz oldugunuda unutma. .
  • "Bu rus'ların yarısı ayyaş, kalan yarısı da fuhuş emekçisidir." diye yorum yazdığımda çoğu zaman yayımlamayan editörler ve yayımlandığında da tepki veren tiplere ithaf ediyorum bu haberi. Ayrıca Almanya'dan rusya'dan örnekler verenlere de Nasrettin Hoca'nın "hırsızın hiç mi suçu yok" fıkrasını ithaf ediyorum...
  • Orada sadece havaalanlarinda degil,herhangi biryerde böyle bir olay olursa,polis onu karakola götürür onlara mahsus bir odada uyumaga birakir.Ayilincada gereken cezayi öder.Yarim saat dolastirmakla kahve icirmekle,ayilmak her zaman olmayabilir.Alinan alkolün miktari isi belirler.Bu kadar alkolu satanlarda durumu görüp,neden gerekenlere bildirmiyorlar?
  • aynisini bir turk rusya da yapsa idi emin olun oradaki polislerde disari cikip hava aldirirlardi emin olun!!!! nasil olur da alkollu bir yolcu koskoca havaalnini birbirine katar??nasil buna izin verilir??atarsin nezarete cagirirsin konsolosunu ayilana kadar bekletirsin basinda ..ama yapamiyoruz maalesef..ne zaman ki bizde onlara onlarin anladigi dilden cevap veririz o zaman hersey degisir...

Alınan bilgiye göre, Rus uyruklu bir yolcu, ülkesine gitmek için beklediği İstanbul Atatürk Havalimanı'nda uçağının kalkmasını beklerken alkol aldı. Şahsın diğer yolcuları rahatsız ettiği şikayeti üzerine devreye polis girdi. Rus yolcunun yanına giden polis, ayılması için kendisine önce kahve ikram etti. Kendine gelemeyen Rus vatandaş, temiz hava alması için havalimanında dolaştırıldı. Tüm çabalara rağmen ayılamayan yolcu, bir ara elbiselerini çıkartarak soyunmaya kalktı.

Ayakta durmakta güçlük çeken şahıs, polis memurlarının ve vatandaşların şaşkın bakışları arasında bir anda yere yığıldı. Yolcuyu yine vatandaşlar ve polis memurları ayağa kaldırdı. Yetkililerin saatlerce uğraşmasına rağmen ayılmayan yolcu, uyuması için boş bir odaya alındı. Şahsın ayıldıktan sonra ülkesine gönderileceği belirtildi.

Sarhoş yolcu AHL'yi karıştırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 8 yıl önce
Almanya'da yasayan vatandaslarin senin kadar müslüman oldugunu unutma!Rus'lari veya diger Avrupa'lilari alkol ve fuhus bagimlisi gibi göstermen,sana ait olan bir düsünce oldugunu hatirlatmak isterim.Ben 47 yildir Almanya'da yasamaktayim.Senin gibi bizim üzerimizde ön yargisi olan oradada var.Her toplumda böyle zayif karekterler olablir.Rus kadinlarini calistiranlar bizim vatandaslarimiz oldugunuda unutma. .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
"Bu rus'ların yarısı ayyaş, kalan yarısı da fuhuş emekçisidir." diye yorum yazdığımda çoğu zaman yayımlamayan editörler ve yayımlandığında da tepki veren tiplere ithaf ediyorum bu haberi. Ayrıca Almanya'dan rusya'dan örnekler verenlere de Nasrettin Hoca'nın "hırsızın hiç mi suçu yok" fıkrasını ithaf ediyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Orada sadece havaalanlarinda degil,herhangi biryerde böyle bir olay olursa,polis onu karakola götürür onlara mahsus bir odada uyumaga birakir.Ayilincada gereken cezayi öder.Yarim saat dolastirmakla kahve icirmekle,ayilmak her zaman olmayabilir.Alinan alkolün miktari isi belirler.Bu kadar alkolu satanlarda durumu görüp,neden gerekenlere bildirmiyorlar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
aynisini bir turk rusya da yapsa idi emin olun oradaki polislerde disari cikip hava aldirirlardi emin olun!!!! nasil olur da alkollu bir yolcu koskoca havaalnini birbirine katar??nasil buna izin verilir??atarsin nezarete cagirirsin konsolosunu ayilana kadar bekletirsin basinda ..ama yapamiyoruz maalesef..ne zaman ki bizde onlara onlarin anladigi dilden cevap veririz o zaman hersey degisir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000