07 Kasım 2008, Cuma 11:35:26

Prime Class’ın akülü araba terörü

Yolculara para karşılı uğurlama ve karşılama yapan Prime Class işi iyice abarttı...
  • Yapılan tüm yorumları okudum anladığım şu ki meyve veren ağaç taşlanır ... Prime class gibi elit bir hizmetin daha yeni işe başlayan işini bilmeyen bir muhabirin habiriyle nasılda karalama politikası üretiyor gerçekten şaşırtıcı... üzücü demek aslında bir bakıma yersiz olur çünkü aslı yok. TERÖR SAÇMAK NE DEMEK ??? KAÇ KİŞİ İLE RÖPORTAJ YAPMIŞ MAĞDUR OLAN YOLCULARLA??? KAFASINA GÖRE HABER HAZIRLAYARAK GOLF ARACIDA HALİ HAZIRDA BULUP RESİM ÇEKMİŞ:)))Prime class sonuna kadar arkandayız başarılarının devamı dileğiyle
  • ergfdshbdfbn
  • Yapılan bu haberi tamamen ALGIDA SECİCİLİK olarak tanımlıyorum VE SADECE GÜLÜYORUM!BİR HABER BUKADAR TARAFLI YAPILABİLİRDİ.Ve burdan haberi yapan muhabir diye tanımlanan algılama problemi yaşayan arkadaşa bu haberi yaparken içinde olugu ruh halini acıklamak istiyorum;ALGIDA SEÇİCİLİK:insanın algı sürecinde aktif bir rol oynadığı görüşü çerçevesinde ortaya atılmış bir kavramdır. kavram, insanın algı sürecinde pasif olmadığını, algı objesini fotoğraf gibi algılamadığını,GÖRMEK İSTEDİĞİ GİBİ GÖRDÜĞÜNÜ,yeni verileri mevcut kategorilerine uydurduğunu, önyargı ve stereo-tiplerinden etkilendiğini, önceki tutum ve görüşlerini destekleyici enformasyonlara duyarlı olduğunu ve benzeri hususları ifade etmektedir:) 1) pencereden baktım, cadde arabalarla doluydu; insanların kaçmakta olduğunu düşündüm, 2) pencereden baktım; sokakta hiçbir araba yoktu; bir yerlerde trafiğin tıkandığını düşündüm, 3) pencereden baktım, her şey eskisi gibiydi; marslıların henüz bizim sokağa gelmediğini düşündüm, gibi.yeterince acık ve bir okadar komik değil mi?.PRİMECLASS AİLESİNE BU ELİTLİĞİNİ KORUMALARINI VE DAHA DA İYİ YERLERE GELMELERİNİ DİLİYORUM !!!
  • Bir haberi yaparken öncelikle araştırmak gerekiyor diye düşünüyorum!!!Öncelikte Primeclass oldukca elit ve benzersiz bir servis.Uzun zamandır primepack kullanan bir misafirleri olarak bugune kadar ne bir problem ne de yazılanlara az da olsa benzer sorun yasamadım,aksine aldığım her servisten bir okadar memnun ayrıldım.Gerek personelleri gerekse servis tartışılamayacak kadar sorunsuz.Burdan tüm Primeclass ailesine tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.VE BU TARZ BİR HABERİN YAPILMASI PRİMECLASS'IN NEKADAR GÖZ ÖNÜNDE VE İMRENİLEN BİR SERVİS OLDUĞUNUN KANITI OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM!

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde karşılama yaptıkları sözde akülü arabalar terör estiriyor.  Nerdeyse normal bir otomobilin büyüklüğüne sahip olan akülü arabalar yolculara korkulu anlar yaşatıyor. 

PERSONELİN OYUNCAĞI GİBİ! 

Özellikle Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde yüzlerce insanın uçaklarına binmek için yürüdüğü ve dilediklerince alışveriş yaptığı gümrüklü salonda akülü araçlar deli fişek gibi dolaşıyor. Prime Class personeli bu araçları para karşılığı hizmet verdiği yolcularını pasaport kontrollerinden ve kendi CIP Lounge da bulunan yolcularını GATE’lere götürmek ve için kullanıyor. Ayrıca bu dev akülü arabalar Prime Class personelinin de oyuncağı olmuş durumda. Bir salondan diğerine gitmek isteyen personel bu araçları kullanıyor. Atatürk Havalimanı’nı kullanan diğer binlerce yolcu ise bu aracın geçtiği zamanlarda sağa sola kaçışmak zorunda kalıyor.

Terminal içersinde bu güne kadar bir kaza olmaması büyük bir şans. Yetkililerin bu duruma neden kayıtsız kaldıkları ise merak konusu.

Prime Class

Prime Class

©AirportHaber Özel

Prime Class’ın akülü araba terörü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

The charming ~ 9 yıl önce
Yapılan tüm yorumları okudum anladığım şu ki meyve veren ağaç taşlanır ... Prime class gibi elit bir hizmetin daha yeni işe başlayan işini bilmeyen bir muhabirin habiriyle nasılda karalama politikası üretiyor gerçekten şaşırtıcı... üzücü demek aslında bir bakıma yersiz olur çünkü aslı yok. TERÖR SAÇMAK NE DEMEK ??? KAÇ KİŞİ İLE RÖPORTAJ YAPMIŞ MAĞDUR OLAN YOLCULARLA??? KAFASINA GÖRE HABER HAZIRLAYARAK GOLF ARACIDA HALİ HAZIRDA BULUP RESİM ÇEKMİŞ:)))Prime class sonuna kadar arkandayız başarılarının devamı dileğiyle

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zv ~ 9 yıl önce
ergfdshbdfbn

Yanıtla

Kalan karakter 1000
H.TRN ~ 10 yıl önce
Yapılan bu haberi tamamen ALGIDA SECİCİLİK olarak tanımlıyorum VE SADECE GÜLÜYORUM!BİR HABER BUKADAR TARAFLI YAPILABİLİRDİ.Ve burdan haberi yapan muhabir diye tanımlanan algılama problemi yaşayan arkadaşa bu haberi yaparken içinde olugu ruh halini acıklamak istiyorum;ALGIDA SEÇİCİLİK:insanın algı sürecinde aktif bir rol oynadığı görüşü çerçevesinde ortaya atılmış bir kavramdır. kavram, insanın algı sürecinde pasif olmadığını, algı objesini fotoğraf gibi algılamadığını,GÖRMEK İSTEDİĞİ GİBİ GÖRDÜĞÜNÜ,yeni verileri mevcut kategorilerine uydurduğunu, önyargı ve stereo-tiplerinden etkilendiğini, önceki tutum ve görüşlerini destekleyici enformasyonlara duyarlı olduğunu ve benzeri hususları ifade etmektedir:) 1) pencereden baktım, cadde arabalarla doluydu; insanların kaçmakta olduğunu düşündüm, 2) pencereden baktım; sokakta hiçbir araba yoktu; bir yerlerde trafiğin tıkandığını düşündüm, 3) pencereden baktım, her şey eskisi gibiydi; marslıların henüz bizim sokağa gelmediğini düşündüm, gibi.yeterince acık ve bir okadar komik değil mi?.PRİMECLASS AİLESİNE BU ELİTLİĞİNİ KORUMALARINI VE DAHA DA İYİ YERLERE GELMELERİNİ DİLİYORUM !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DR.ARİFOĞLU ~ 10 yıl önce
Bir haberi yaparken öncelikle araştırmak gerekiyor diye düşünüyorum!!!Öncelikte Primeclass oldukca elit ve benzersiz bir servis.Uzun zamandır primepack kullanan bir misafirleri olarak bugune kadar ne bir problem ne de yazılanlara az da olsa benzer sorun yasamadım,aksine aldığım her servisten bir okadar memnun ayrıldım.Gerek personelleri gerekse servis tartışılamayacak kadar sorunsuz.Burdan tüm Primeclass ailesine tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.VE BU TARZ BİR HABERİN YAPILMASI PRİMECLASS'IN NEKADAR GÖZ ÖNÜNDE VE İMRENİLEN BİR SERVİS OLDUĞUNUN KANITI OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000