13 Ağustos 2013, Salı 16:10:01

PORT CLINIC: 'KABUL EDİLEBİLİR BİR DURUM DEĞİLDİR'

Bugün AirportHaber'in duyurduğu taciz vakasıyla ilgili Port Clinic tarafından bir açıklama yapıldı. Bir kadın yolcuyu taciz ettiği iddia edilen personelin açığa alındığı bilgisinin verildiği açıklamada, soruşturma başlatıldığı da vurgulandı...
  • Yoruma gerek yok.yolcuya bavul muâmelesi yapılıyor.oradan oraya bırakılınp bu bölümün taşıyıcısının gelmesini beklemeni söylüyorlar. Uçak kaçmak üzere deyince işimiz yogun ne yapalım diyorlar.kendimi yük gibi hissettim.ucu ucuna yetiştiğim uçaktan inerken aracın tam yanaşmasını beklemeden bindirmeye kalktılar tekerlekli sandalye yuvarlanmak üzereyken zor tuttular.eğitimsiz hamal vazifesi gören insanları işe aldığı için kınıyorum.japonyada bu işi yapan görevlilerin davranışlarını gördükten sonra Türkiye'de karşılaştığım durum beni şaşkına çevirdi.gerçekten ama gerçekten kendinizi kötü hissediyorsunuz.
  • arkadaşlar yargısız infaz etmeyelim unutmayalım ki onun yerinde bizde ola bilirdik.ama portclinic şiddetle kınıyorum hemen paçasını kurtarma derdine düşüp herkezden önce elemanına sahip çıkması yerine infazını verdi.ir şirket her zaman eleman alın terinden para kazanır büyür nasıl. olur da elemanına sahip çıkmaz elemanına sahip çıkmayan güvenmeyen şirketten birsey beklenemez acizliktir bu.
  • Yargısız bir şekilde portclinic elemanını eleştiren şahıslara sözüm. bizim cemaatten veya başka akp den dayımız yok tgs veya thy girelim. ingilizce bilmeden dış hatlar'da yolcu hizmetlerinde çalışalım. Neden suçlu sadece personel oluyor thy'nın hiç mi suçu yok. madem alkollü yolcu almıyorsun neden geliş uçağında alkol veriyorsun yolcuya. yolcu sarhoş oldu neden bir personel refakat etmiyor o yolcuya, yolcu tek başına limanda istediği her şeyi yapıyor ve her an birilerine zarar verebilecek durumda. Neden bunları sorgulamıyorsunuz? ki bahsedilen personel yıllardır o limanda çalışan biri böyle bir şeyi yapacak kapasitede ki bir insan bunca yıl başarıyla orada çalışamaz. iyice düşünün ve yargısız infaz yapmayın derim. akıllı bir insan zaten yargısız infaz yapmaz. portclinic şirketinide elemanına sahip çıkmadığı için şiddetle kınıyorum. her istedikleri zaman mesaiye bıkmasını ve parasını vermemesini 800 tl maaşla çalıştırmasını biliyorlar da, bir elemenına sahip çıkmasını mı bilmiyorlar.
  • Kesmisler adamin biletini, bir arastirsaydin dogrumu diye, aksi ispatlanana kadar calisanina sahip ciksaydin

Bugün Atatürk Havalimanı'nda yabancı uyruklu bir kadın yolcunun tacize uğradığı iddiası sonrası polis tarafından gözaltına alınan ve daha sonra serbest bırakıldığı öğrenilen M.K. hakkında Port Clinic, AirportHaber'e açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada 'şirketimiz tarafından kabul edilebilir bir durum değildir' vurgusu yapılarak personelin açığa alındığı bilgisi verildi.

Port Clinic tarafından yapılan açıklamada:

13 ağustos 2013 tarihinde  havalimanı güvenlik kurallarına göre işe alınmış olan tekerlekli sandalye destek personeli M.K. cinsel taciz yaptığı iddiası ile göz altına alınmış ve yapılan işlemlerden sonra serbest bırakılmıştır. Ortaya çıkan durum şirketimiz tarafından kabul edilebilir bir hadise değildir ve şirket yönetimi bu münferit olayda adı geçen personeli açığa alarak derhal soruşturma başlatmış olup, soruşturmanın sonucuna göre gerekli aksiyonları alacaktır.

PORT CLINIC: 'KABUL EDİLEBİLİR BİR DURUM DEĞİLDİR'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Yüksel ~ 5 yıl önce
Yoruma gerek yok.yolcuya bavul muâmelesi yapılıyor.oradan oraya bırakılınp bu bölümün taşıyıcısının gelmesini beklemeni söylüyorlar. Uçak kaçmak üzere deyince işimiz yogun ne yapalım diyorlar.kendimi yük gibi hissettim.ucu ucuna yetiştiğim uçaktan inerken aracın tam yanaşmasını beklemeden bindirmeye kalktılar tekerlekli sandalye yuvarlanmak üzereyken zor tuttular.eğitimsiz hamal vazifesi gören insanları işe aldığı için kınıyorum.japonyada bu işi yapan görevlilerin davranışlarını gördükten sonra Türkiye'de karşılaştığım durum beni şaşkına çevirdi.gerçekten ama gerçekten kendinizi kötü hissediyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
prc ~ 5 yıl önce
arkadaşlar yargısız infaz etmeyelim unutmayalım ki onun yerinde bizde ola bilirdik.ama portclinic şiddetle kınıyorum hemen paçasını kurtarma derdine düşüp herkezden önce elemanına sahip çıkması yerine infazını verdi.ir şirket her zaman eleman alın terinden para kazanır büyür nasıl. olur da elemanına sahip çıkmaz elemanına sahip çıkmayan güvenmeyen şirketten birsey beklenemez acizliktir bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
prt ~ 5 yıl önce
Yargısız bir şekilde portclinic elemanını eleştiren şahıslara sözüm. bizim cemaatten veya başka akp den dayımız yok tgs veya thy girelim. ingilizce bilmeden dış hatlar'da yolcu hizmetlerinde çalışalım. Neden suçlu sadece personel oluyor thy'nın hiç mi suçu yok. madem alkollü yolcu almıyorsun neden geliş uçağında alkol veriyorsun yolcuya. yolcu sarhoş oldu neden bir personel refakat etmiyor o yolcuya, yolcu tek başına limanda istediği her şeyi yapıyor ve her an birilerine zarar verebilecek durumda. Neden bunları sorgulamıyorsunuz? ki bahsedilen personel yıllardır o limanda çalışan biri böyle bir şeyi yapacak kapasitede ki bir insan bunca yıl başarıyla orada çalışamaz. iyice düşünün ve yargısız infaz yapmayın derim. akıllı bir insan zaten yargısız infaz yapmaz. portclinic şirketinide elemanına sahip çıkmadığı için şiddetle kınıyorum. her istedikleri zaman mesaiye bıkmasını ve parasını vermemesini 800 tl maaşla çalıştırmasını biliyorlar da, bir elemenına sahip çıkmasını mı bilmiyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Direk ~ 5 yıl önce
Kesmisler adamin biletini, bir arastirsaydin dogrumu diye, aksi ispatlanana kadar calisanina sahip ciksaydin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000