25 Aralık 2012, Salı 09:08:54

PİLOTLARIN KABUSU LAZERCİ AVCILAR'DA ENSELENDİ

Atatürk Havalimanı'na inen bir uçağa lazer tutan şahıs polis tarafından yakalandı.
  • sadece salıvermişsiniz olmamış,valla üzüldüm aslında ödül yönetmeliğine uygun bir şekilde madalyalandırıp,sonra moral tatiline maldivlere gönderip dönüşündede ibb bandosu ile karşılamalı idiniz yani ayıp olmuş adama yahu
  • Akıllının biri suc=ceza diyip cezaların suca bir cozum getirmedigini yazmis! Madem ki havaciyiz, GPWS, TCAS vb... gibi sistemler ucak kazalarini durdurdu mu ? HAYİR AMA AZALTTİ!!! Mukemmel bir sistem asla olmaz ama mukemmele yakin sistemler ve o sistemleri kullanan/uyan kullanicilar olur! İdam cezasi verilsin ve kullanici idam istemiyorsa sisteme uysun !!
  • Uçağa lazer tutmayı terör suçu kapsamına almazsan önleyemezsin. 1 saat sonra serbest bırakmak için mi o kadar emek sarfedip yakaladınız ? Tam Türk işi.
  • atın içeriye insan müsfettesini bunun şakasımı olur....

Bugün akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı'na inişe geçen bir uçağa lazer tutan şahıs polis tarafından yakalandı. Pilotun kuleye bilgi vermesi sonrası polisle irtibata geçen DHMİ yetkilileri, lazerin tutulduğu bölgeyle ilgili polise bilgi verdi.

Kısa süre sonra şahıs polis tarafından suçüstü yakalandı, Şahsın Avcılar karakoluna götürüldüğü bildirildi.

20:36: Onlarca yolcunun hayatını tehlikeye attıktan sonra gözaltına alınan şahsın, az önce idari yaptırım uygulandıktan sonra serbest bırakıldığı kaydedildi.

20.50: 5326 sayılı Kabahatler Kanunu'na göre işlem yapılarak serbest bırakılan lazercinin ardından tepkiler gelmeye başladı. Uçaklara lazer tutarak onlarca kişinin canına kast eden lazercilerin tutuklanması gerektiğini söyleyen pilotlar oldu. ©AirportHaber.com

PİLOTLARIN KABUSU LAZERCİ AVCILAR'DA ENSELENDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

ayıp ayıp ~ 5 yıl önce
sadece salıvermişsiniz olmamış,valla üzüldüm aslında ödül yönetmeliğine uygun bir şekilde madalyalandırıp,sonra moral tatiline maldivlere gönderip dönüşündede ibb bandosu ile karşılamalı idiniz yani ayıp olmuş adama yahu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu arada ~ 5 yıl önce
Akıllının biri suc=ceza diyip cezaların suca bir cozum getirmedigini yazmis! Madem ki havaciyiz, GPWS, TCAS vb... gibi sistemler ucak kazalarini durdurdu mu ? HAYİR AMA AZALTTİ!!! Mukemmel bir sistem asla olmaz ama mukemmele yakin sistemler ve o sistemleri kullanan/uyan kullanicilar olur! İdam cezasi verilsin ve kullanici idam istemiyorsa sisteme uysun !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Terör suçu ~ 5 yıl önce
Uçağa lazer tutmayı terör suçu kapsamına almazsan önleyemezsin. 1 saat sonra serbest bırakmak için mi o kadar emek sarfedip yakaladınız ? Tam Türk işi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yazıklar olsun ~ 5 yıl önce
atın içeriye insan müsfettesini bunun şakasımı olur....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000