19 Mart 2009, Perşembe 13:42:53

PİLOT BAHADIR ALTAN GÖZALTINA ALINDI

Atatürk Havalimanı'nda bir olaya müdahale eden Kaptan pilot Bahadır Altan gözaltına alındı.
  • Nezahat rumuzuyla yorum yazan kişiye hitaben gönderdiğim yazımı yayınlamadınız. 65 YAŞINDA olduğunu ve olaya tanık olduğunu belirten ve internet karşısında (?) airporthaberin olayla ilgili haberine yorum yazan kişinin KENDİSİ İLE İLGİLİ GERÇEĞİ SÖYLEMEDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.OLAYA TANIKLIĞI doğruysa , lütfen o günkü hangi uçuşta olduğunu söylesin, görelim gerçek yolcu mu değil mi. (soyismine gerek yok)
  • Arkadaşım sen uçağını kullansana. Polis gelip de kokpite girip sana akıl veriyor mu? Temizlikçi temizlik yapacak, polis polislik sen de uçağını kullan.
  • İnsan haklarına değer vermek Polisin görevine müdahele etmekle olmaz.Güvenlik gerekçe gösterilerek ABD ye yolcu olarak girişte polis seni donuna kadar çıkarttırıyor mesleğin kaptan değil ne olursa olsun.Niye oradaki bu uygulama karşısında insan hakları onuru aklına gelmiyor.
  • BİZ DE AMERİKADA GÖREVİNİ YAPAN POLİSLERE MÜDAHELE EDEN VEYA EDEBİLECEK KAPTAN DUYMADIK.HELE SALIVERİLENİNİ HİÇ DUYMADIK.SANIRIM MÜDAHELE EDEBİLECEK DE HENÜZ DOĞMADI.

Atatürk Havalimanı'nda Arap asıllı bir turist ile güvenlik görevlileri arasında yaşanan tartışmaya müdahale etmek isteyen Kaptan Pilot Bahadır Altan ve Hava-İş Sendikası Eğitim Sekreteri Engin Barutçu gözaltına alındı.

Olay dakikalar önce Dış Hatlar Terminalinde yaşandı. Polisin Arap yolcuya şiddet uyguladığını ileri süren Altan ve Barutçu, polise karşı çıktı. Arap yolcunun gözaltına alınmasını engellemek isteyen Altan ve Barutçu, müdahaleyi abartınca kendileri gözaltına alındı. Bahadır Altan ve Engin Barutçu Atatürk Havalimanı karakoluna götürüldü.

Gözaltına alınma görüntüleri saniye saniye Airport TV kameralarına yansıdı.

Gözaltı

Gözaltı

Gözaltı

AirportHaber


PİLOT BAHADIR ALTAN GÖZALTINA ALINDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (70)

Misafir ~ 9 yıl önce
Nezahat rumuzuyla yorum yazan kişiye hitaben gönderdiğim yazımı yayınlamadınız. 65 YAŞINDA olduğunu ve olaya tanık olduğunu belirten ve internet karşısında (?) airporthaberin olayla ilgili haberine yorum yazan kişinin KENDİSİ İLE İLGİLİ GERÇEĞİ SÖYLEMEDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.OLAYA TANIKLIĞI doğruysa , lütfen o günkü hangi uçuşta olduğunu söylesin, görelim gerçek yolcu mu değil mi. (soyismine gerek yok)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaşım sen uçağını kullansana. Polis gelip de kokpite girip sana akıl veriyor mu? Temizlikçi temizlik yapacak, polis polislik sen de uçağını kullan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
İnsan haklarına değer vermek Polisin görevine müdahele etmekle olmaz.Güvenlik gerekçe gösterilerek ABD ye yolcu olarak girişte polis seni donuna kadar çıkarttırıyor mesleğin kaptan değil ne olursa olsun.Niye oradaki bu uygulama karşısında insan hakları onuru aklına gelmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BİZ DE AMERİKADA GÖREVİNİ YAPAN POLİSLERE MÜDAHELE EDEN VEYA EDEBİLECEK KAPTAN DUYMADIK.HELE SALIVERİLENİNİ HİÇ DUYMADIK.SANIRIM MÜDAHELE EDEBİLECEK DE HENÜZ DOĞMADI.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000