03 Temmuz 2009, Cuma 16:55:59

ONUR AIR'IN YENİ UÇAĞI HAVALANDI

Onur Havayolları, iç hat ve Avrupa seferlerinde kullanmak üzere yeni bir uçak daha filosuna dahil etti.
  • TK_TECHNIC sen hakikaten içi boş teneke olmalısın ki bu kadar ses çıkartıyorsun. Onur Air hiç bir dış hat uçusunu kendi adına yapmadığı için bunları internet sayfasında duyuramaz ve bilet satamaz. Başka bir değişle yaptığı tüm dış hatları önceden toptan satmıştır ve parasını da almıştır. Bu arada yorum yazarken kullandığın TK_TECHNIC takma adını da KÖR CAHİL TK_TECHNIC rumuzu ile değiştirde alem ne mal olduğunu yorumunu okumadan anlasın.
  • ya ne istiyosunuz onur air dan anlamadım gitti bi kere herşeyden önce binlerce kişi ekmek yiyor ordan türkiye ekonomisine önemli ölçüde katkı sağlıyo allah inşallah 25 uçak daha verir kazasız belasız nice 18 yıllara dah gider onur air adı üstünde ONUR... onca karalamaya rağmen yüzünün akyla çıktı o zor gunlerden TÜRKİYE NİN ONUR U seni çok seviyorum
  • GUN GELİR SEN O İKİ ELİN PARMAKLARINA DUSERSIN.O YÜZDEN DIKKATLI KONUS,TERBIYESIZLIK DE ETME.NEDIR BU SAÇMA SAPAN YORUM YA,ONUR AIR'DE TC SIRKETI VE BU GUNE KADAR ,KAZA KIRIMI OLMADAN YOLUNA BASARIYLA DEVAM EDEN BIR HAVAYOLU SIRKETI.DAHA NICE UCAKLARA NICE YILLARA INSALLAH.HAYIRLI UGURLU OLSUN İNŞALLAH.DARISI DİĞER ŞİRKETLERIN BAŞINA.
  • onur air bana yer air

Uçağın TC-OBE kuyruk tesciliyle göklerdeki yerini aldı. Uçak bugün saat 16:20 sularında Atatürk Havalimanı'ndan Bodrum'a yapılacak seferi gerçekleştirmek üzere havalandı.

Temmuz ayı itibariyle Airbus A320 tipi bir yolcu uçağı daha filosuna ekleyen Onur Air, uçak sayını 25’e koltuk kapasitesini ise 5 bin 440’a yükselterek özel havayolu şirketleri arasındaki liderliğini sürdürdü.

Onur Air Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu, temkinli ama kararlı büyüdüklerini söyleyerek “Türkiye’nin en büyük özel havayolu olarak kalabilmek için her uçağımızı, her koltuğumuzu en iyi şekilde değerlendireceğimiz bir gelişme içerisindeyiz” dedi.

Onur Air’in 25 uçaklık filosu 6 adet Airbus A300-600, 8 adet Airbus A321, 2 adet Airbus A320 ve 5 adet Boeing MD-88 ve 4 adet Boeing MD-83’ten oluşuyor.

Şirket, bu ay içerisinde filosuna katılan Airbus A320 tipi uçağında özel olarak üretilen koltuk kumaşlarını da denemeye başladı.

YA DA Hayatın Renkleri Kişisel Gelişim A.Ş. firması tarafından hazırlanan ve ağırlıklı olarak kurumsal renklerin tercih edildiği kumaşların dokusu ile üzerindeki desen ve renk tonları sayesinde kabin içi konfor ve ferahlık ön plana çıkartıldı.

Onur Air, geçtiğimiz Mayıs ayında da TC-OBD kuyruk tesciliyle göklerdeki yerini alan A320-200 tipi bir uçak daha getirmişti.

TC-OBE

TC-OBE

TC-OBE

ONUR AIR'IN YENİ UÇAĞI HAVALANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 9 yıl önce
TK_TECHNIC sen hakikaten içi boş teneke olmalısın ki bu kadar ses çıkartıyorsun. Onur Air hiç bir dış hat uçusunu kendi adına yapmadığı için bunları internet sayfasında duyuramaz ve bilet satamaz. Başka bir değişle yaptığı tüm dış hatları önceden toptan satmıştır ve parasını da almıştır. Bu arada yorum yazarken kullandığın TK_TECHNIC takma adını da KÖR CAHİL TK_TECHNIC rumuzu ile değiştirde alem ne mal olduğunu yorumunu okumadan anlasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ya ne istiyosunuz onur air dan anlamadım gitti bi kere herşeyden önce binlerce kişi ekmek yiyor ordan türkiye ekonomisine önemli ölçüde katkı sağlıyo allah inşallah 25 uçak daha verir kazasız belasız nice 18 yıllara dah gider onur air adı üstünde ONUR... onca karalamaya rağmen yüzünün akyla çıktı o zor gunlerden TÜRKİYE NİN ONUR U seni çok seviyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
GUN GELİR SEN O İKİ ELİN PARMAKLARINA DUSERSIN.O YÜZDEN DIKKATLI KONUS,TERBIYESIZLIK DE ETME.NEDIR BU SAÇMA SAPAN YORUM YA,ONUR AIR'DE TC SIRKETI VE BU GUNE KADAR ,KAZA KIRIMI OLMADAN YOLUNA BASARIYLA DEVAM EDEN BIR HAVAYOLU SIRKETI.DAHA NICE UCAKLARA NICE YILLARA INSALLAH.HAYIRLI UGURLU OLSUN İNŞALLAH.DARISI DİĞER ŞİRKETLERIN BAŞINA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
onur air bana yer air

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000