13 Haziran 2008, Cuma 15:17:35

Onur Air'in Malatya uçağı AHL'ye geri döndü

Onur Havayolları’nın Malatya seferini yapan uçağı Atatürk Havalimanına geri döndü…
  • Uzun zamandır okumuyorum yorumları ve o yorumlara sataşmaları, seviye hala sokak ağzı. Bırakın beyler isteyen istediğini yazsın. Yorumu saçma olanı sen anlıyorsan herkes anlıyor endişe etme. Amigolar gibi argo tarzla Onur Air'in savunulmaya ihtiyacı yok. Bunu çamur atan da biliyor. Ama senden kibar giydiriyor. Seviyesiz personel ara sıra arıza yapan uçaktan daha zararlı görünüyor bu pencereden.
  • ONM uçağınınarızalı olduğunu havalimanındaki kargalar bile biliyor inanmayan dhmi arıza raporlarına baksın çamur değil su gibi...............
  • biliyorsanız konuşun. gerekirse kaptan döner bu yetkisindedir. teknik arızayı giderir ve sorun biter. arızalar havcılıkta olağan şeylerdir. bakımsız diye çamur atmayın. yiyorsa ispatlayın...
  • ya Allah aşkına şu 2-3 kelimeyle olayı bitiren arkadaşlar havalimanı sfatlarını belirtebilirlermi? Hayır teknisyen falanlarsa bilelim ona göre konuşalım bende bir teknisyenim öyle MD ler geliyorki onlar uçmasın o zaman. Yapmayın Allah aşkına... Her havayolunda bu tür ufak arızalar çıkabilir bunu illaki bakımsızlıkla nitelendiremeyiz. Millete laf lazım zaten çıkıp ortaya yorum yapsınlar:):):)

Saat 12.00’te kalkış yapan uçak, iniş takımlarındaki sinyal arızası nedeniyle geri döndü. Onur Havayolları'nın 62 sefer sayılı MD tipi yolcu uçağı saat 12.00’te Atatürk Havalimanı'ndan Malatya Erhaç Havalimanı'na gitmek üzere havalandı. İniş takımlarını kapatan kaptan pilot, iniş takımlarının kapandı sinyalini alamayınca Atatürk Havalimanına geri döndü.

 

Kabin ekibinin uçuş saatinin de dolması nedeniyle yolcuların birkaç saatlik gecikmeyle ve yeni bir uçakla Malatya’ya gönderileceği bildirildi.

Onur Air'in Malatya uçağı AHL'ye geri döndü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

GEREKSİZ ~ 10 yıl önce
Uzun zamandır okumuyorum yorumları ve o yorumlara sataşmaları, seviye hala sokak ağzı. Bırakın beyler isteyen istediğini yazsın. Yorumu saçma olanı sen anlıyorsan herkes anlıyor endişe etme. Amigolar gibi argo tarzla Onur Air'in savunulmaya ihtiyacı yok. Bunu çamur atan da biliyor. Ama senden kibar giydiriyor. Seviyesiz personel ara sıra arıza yapan uçaktan daha zararlı görünüyor bu pencereden.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
su ~ 10 yıl önce
ONM uçağınınarızalı olduğunu havalimanındaki kargalar bile biliyor inanmayan dhmi arıza raporlarına baksın çamur değil su gibi...............

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çamur atmayın ~ 10 yıl önce
biliyorsanız konuşun. gerekirse kaptan döner bu yetkisindedir. teknik arızayı giderir ve sorun biter. arızalar havcılıkta olağan şeylerdir. bakımsız diye çamur atmayın. yiyorsa ispatlayın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tayyareci ~ 10 yıl önce
ya Allah aşkına şu 2-3 kelimeyle olayı bitiren arkadaşlar havalimanı sfatlarını belirtebilirlermi? Hayır teknisyen falanlarsa bilelim ona göre konuşalım bende bir teknisyenim öyle MD ler geliyorki onlar uçmasın o zaman. Yapmayın Allah aşkına... Her havayolunda bu tür ufak arızalar çıkabilir bunu illaki bakımsızlıkla nitelendiremeyiz. Millete laf lazım zaten çıkıp ortaya yorum yapsınlar:):):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000