13 Kasım 2008, Perşembe 13:56:37

Onur Air uçağında kalp krizi geçirdi

İstanbul'dan Diyarbakır'a gelen Onur Air'e ait uçakta fenalaşan 47 yaşandaki Sebahat Seyhan, uçak Diyarbakır'a inmeden yaşamını yitirdi. Uçak indikten sonra çağrılan sağlık ekibi Seyhan'ın kalp krizinden öldüğünü belirledi.
  • Zaten o da "soruklayın" yazmamış
  • telaffuz konusunda haklısınız.. hatamı düzelttiğiniz için teşekkür ederim.. fakat bu kuş meselesini kabul etmiyorum.. saygılarımla..
  • TELAFUZ da değil sevgili dikte kuşu, TELAFFUZ , TELAFFUZ... Madem birşey yapacaksınız adam gibi yapın da komik duruma düşmeyin..Aslında harf dizinleri ile uğraşacağınıza sitenin gerçek amacı olan haberdar etmek/haberdar olmak ile ilgilenseniz bu boş işleri bırakıp...
  • bir de sevgili hvc 'biliçli' değil bilinçli yazmak gerekir????

Onur Air'e ait OHY032 sefer sayılı uçak, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan yolcularını aldıktan sonra saat 06.20'de Diyarbakır'a gitmek üzere havalandı. Kızıyla birlikte yolculuk eden Sebahat Seyhan, uçak Diyarbakır'a iniş yapmadan önce, saat 08.00 sıralarında fenalaştı.

Uçakta bulunan kabin görevlilerin müdahalesine rağmen Sebahat Seyhan yaşamını yitirdi.

Durum, kaptan pilot tarafından kule aracılığıyla Diyarbakır Havaalanı'ndaki yetkililere bildirilirken, uçak indiği sırada sağlık ekibi hemen uçağa girdi. Doktorlar Seyhan'ın kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiğini belirledi. Seyhan'ın cesedi, ambulansla Diyarbakır Devlet Hastanesi'ne gönderildi.

Mardin nüfusuna kayıtlı olan ve kanser hastası olduğu belirtilen Seyhan'ın cesedi, burada otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı.

Onur Air uçağında kalp krizi geçirdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

simple ~ 9 yıl önce
Zaten o da "soruklayın" yazmamış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emr ~ 9 yıl önce
telaffuz konusunda haklısınız.. hatamı düzelttiğiniz için teşekkür ederim.. fakat bu kuş meselesini kabul etmiyorum.. saygılarımla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 9 yıl önce
TELAFUZ da değil sevgili dikte kuşu, TELAFFUZ , TELAFFUZ... Madem birşey yapacaksınız adam gibi yapın da komik duruma düşmeyin..Aslında harf dizinleri ile uğraşacağınıza sitenin gerçek amacı olan haberdar etmek/haberdar olmak ile ilgilenseniz bu boş işleri bırakıp...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emr ~ 9 yıl önce
bir de sevgili hvc 'biliçli' değil bilinçli yazmak gerekir????

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000