08 Ağustos 2014, Cuma 08:59:38

ONUR AIR UÇAĞINA YILDIRIM ÇARPTI

İstanbul'da etkili olan fırtına uçaklara zor anlar yaşattı.
  • Thk yazan arkadas... Iyikide thk almamış... 1 seneden beri batıyor batacak:)bırakın böyle.yorumları çirkin sözleri.kendi işinize bakın...insallah senin çalıştığın sirket batmaz sen onun tasasına düş.başka sirketleri maddi durumdan sanane:)))
  • Evett sirket batıcak diyennn airport topluluğundaki bir cok yorumcu,yorumlarınız nerde noldu şirket batmayınca sustunuzmuu.bütün uçaklar full gidip.geliyor.kışın çapraz uçuşlar başlıyor tarifeli. Duseldorf viyana amsterdam fln filan dahası:)arabistanda devam;)))
  • Birtek biz mi marabayız? Bu sitedeki her arızada uçak hangarda bakıma alınıyor. Antalya da hangar yok diyemi biz hep dışarıdayız.
  • Yok daha uçak inmedi havada,o fotoğrafıda havada pilot dışarı çıkıp çekmiş,uçak inince ben sana haber veririm

İstanbul'da etkili olan fırtına uçaklara zor anlar yaşattı. İstanbul'a inen bir uçağa yıldırım çarptı burun kısmı hasar alan uçağın kokpit camı kırıldı.

Bu akşam saatlerinde bastıran şiddetli yağış ve fırtına hem pilotlara hem yolculara korku dolu anlar yaşattı Birçok uçak Atatürk Havalimanı'na inemediği için başka meydanlara yönlendirilirken, zaman zaman büyük tehlikeler de atlatıldı.

İstanbul'a inişe geçen özel bir havayoluna ait TC-OBL kuyruk tescilli uçak da yıldırımların hedefi oldu. Uçağın burun kısmında radom olarak bilinen bölüm yıldırım çarpması sonrası hasar alırken, ikinci pilot tarafındaki kokpit camı da çatladı.

Buna rağmen uçağın pilotları sorunsuz bir iniş gerçekleştirdi. Uçak bakım için hangara çekildi.

©AirportHaber

ONUR AIR UÇAĞINA YILDIRIM ÇARPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

thk.. ~ 4 yıl önce
Thk yazan arkadas... Iyikide thk almamış... 1 seneden beri batıyor batacak:)bırakın böyle.yorumları çirkin sözleri.kendi işinize bakın...insallah senin çalıştığın sirket batmaz sen onun tasasına düş.başka sirketleri maddi durumdan sanane:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.... ~ 4 yıl önce
Evett sirket batıcak diyennn airport topluluğundaki bir cok yorumcu,yorumlarınız nerde noldu şirket batmayınca sustunuzmuu.bütün uçaklar full gidip.geliyor.kışın çapraz uçuşlar başlıyor tarifeli. Duseldorf viyana amsterdam fln filan dahası:)arabistanda devam;)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Birtek biz mi marabayız? Bu sitedeki her arızada uçak hangarda bakıma alınıyor. Antalya da hangar yok diyemi biz hep dışarıdayız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
--- ~ 4 yıl önce
Yok daha uçak inmedi havada,o fotoğrafıda havada pilot dışarı çıkıp çekmiş,uçak inince ben sana haber veririm

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000